Esileht Lapse ootamine Soovitage head vankrit!!

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Soovitage head vankrit!!

Postitas:
Kägu

Otsin hetkel välimuse järgi sellist suuremate ratastega vanktit, aga kas ta ka hea on?!?Hetkel silma jäänud Roan vankrid? On need okeid? Mida ise olete kasutanud ja soovitaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mis vankrit vajad, oleneb nii paljudest nüanssidest. Kui sa elad maal või siis kohas, kus asfalti/head läbitavust pole, kindlasti Emmaljunga. Hea tank, läbib kõik külavahe teed. Kui linnas, siis soovitaks pigem nt Cybex. Hea manööverdada. Lisaks hea auto peale panna, kerge jne. Roan on vist sarnane EJ vankrile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsin hetkel välimuse järgi sellist suuremate ratastega vanktit, aga kas ta ka hea on?!?Hetkel silma jäänud Roan vankrid? On need okeid? Mida ise olete kasutanud ja soovitaksite?

Palju kiidetakse Emmaljungat, aga sõltub ka, kus ja millisel aastaajal on sul rohkem vaja liikuda, kas väljas lumes ja poris või vajad vankrit pigem rõdul kasutamiseks või sisetingimustes manööverdamiseks. Kindlasti tasub vaadata järelturult, hinnad kõiguvad meeletult, mõni küsib 50-60 eurot korraliku vankri eest, teine 300 eurot või rohkem. Arvestades vankri suhteliselt lühikest kasutusaega, pole mõtet üle maksta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ABC design viper 4 sõidab ka kruusal ja põllul (heinapõld, mitte vaod) nii, et laps seal sees magab, kuid pagasnikus näiteks võtab megalt ruumi.

 

Roani oleneb vist mudelist, googlesse pannes enamus linna asfaldikärud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roan, EJ, Nordbaby

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milli Classic

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem oleks sellist vaja mis peaks vastu kruusateel liikudes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kiidaks Emmaljungat, pole mind kuskil hätta jätnud (mets, kruus, lumi, lörtsi jne).

Cybexi vanker on ka, aga minu arvates see on korra käimiseks vanker, ei sobi väga linna (kui just pole igal pool ilusad teed). Vankriosaga käru sobis lapsele, beebile hetkel vankrikorv ei sobi magamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kiidaks Emmaljungat, pole mind kuskil hätta jätnud (mets, kruus, lumi, lörtsi jne).

See on umbes nagu jalgrattaga. Ka maanteerattaga saad kruusal sõita kui üle äärekivi, sest … tegu on ju rattaga. Kuid maastikurattal on õhkkumm paksem ja vedrustus teine, et ka mugav oleks. Mõtle nt enda tagumiku peale, kummaga sa kruusal sõita eelistaksid – kas maanteeratta kõrge, aga peene, kitsa rehvi või maastikuratta laia ja paksu rehviga.

Seal tulebki veel mängu vedrustus kui see, kas täiskumm või õhkkumm. Ainult ratta suurus ei mängi rolli, selles, et kas ka lapsel mugav seal sees sõita on kui sa kruusal lükkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi oskab midagi öelda Roan crossi kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kiidaks Emmaljungat, pole mind kuskil hätta jätnud (mets, kruus, lumi, lörtsi jne).

Sama võin öelda Britton country classicu kohta. Hind on ainult mitu korda odavam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu esimesega oli mingi ABC järelturult – käras küll, aga rahul polnud. enda viga et väga ei süvenenud, tahtsin raha kokku hoida jne.

teisega  ostsin uuena roan emma – no ei saanud rohkem rahul olla. Elasime linnas, aga vahest oli ka kehvemat asfaltit, käisime ka maal jne. Jah oli kobakas – autosse raske mahutada ja poes ebamugav käia, aga käisingi poes pigem autoga ja võimalusel lasteta. Samas kõik neljarattalised samasugused tankid – ei mõtle pöörlevaid rattaid. Kui laps veidi suurem oli, võtsin turvahälliratasteks olnud Joie mytaxi kasutusele, kui käisime kuskil, niisama jalutasime ikka Roaniga.

Ootan nüüd kolmandat – ja plaan osta järelturult Roan emma ning alles veel Joie mytrax, mis siis samamoodi algul turvahälli ratasteks ning edaspidi nn autokäru. Korra plaanisin EJ nxt90 proovida – aga sain sõbranna kõrvalt katsuda ning tundsin, et ei täida minu ootusi 🙂

EJ – kindlasti samuti hea, aga ma ei näinud mõtet maksta topelt summat lihtsalt nimepärast, sest muud omadused olid minu jaoks samad. 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Emmaljunga puhul te mõtlete neid uusi jäiku NXT mudeleid? Sest neid hea varustusega ideaalseid Emmaljunga suuri vankreid ju enam ei toodeta? Seetõttu on see ikkagi jäiga vedrustusega kallis vanker. Järelturult muidugi saab neid vanu häid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin VankriLa facebooki lehelt lumivalge Emmaljunga Mondial DeLuxi. Suurte ratastega. Vanker on täiesti korda tehtud. Rattad vahetatud. Nahk detailid nagu uued. Kõik pestud ja näebki välja nagu uus. Hind oli 400 millegagi.  Käisin ka poes neid uusi vaatamas. Kohutavad. Nii jäigad. Isegi teenindaja ütles et jäigad jah. Linna teedele mõeldud.  Minu valge Mondial on nii pehme ja vetruv. Ei kahetse.  Ja hinnapoolest sain kordades parema hinna kui need jäigad uued vankrid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Emmaljunga puhul te mõtlete neid uusi jäiku NXT mudeleid? Sest neid hea varustusega ideaalseid Emmaljunga suuri vankreid ju enam ei toodeta? Seetõttu on see ikkagi jäiga vedrustusega kallis vanker. Järelturult muidugi saab neid vanu häid.

Pigem ikka neid vanu mudeleid (Mondial, Edge, City Cross) – neil on hea vedrustus (ja uusi amorte saab veel originaalvaruosana osta, samuti standardmõõdus rehve rattapoodidest). NXT on halbadel teedel sõitmiseks nadi (isegi linnatänavad on kohati auklikud, talvel on konarused võibolla jäätunud ka). Mul oli vahepeal NXT, müüsin maha ja ostsin vana EJ uuesti asemele (sümboolse 30 euroga, täiskomplektina).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Camarelo Sevila on see-eest suur pettumus. Rattad lähevad tühjaks, ventiili juurde ei pääse, nii vähe ruumi, jamast materjalist, lihtsalt lähevad detailid katki jne – vältige…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana EJ. Isegi kui see pole su unistuste universaalne vanker, pole kahju ja selle raha eest on küll ja veel sõidumugavust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roan bloom? Nordbaby ka okeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roan Emma on minu arvates super.
Suured rattad ja hea vedrustus.
Ainus millest puudust tundsin nt poes manööverdamisel, et polnud pöörlevaid esirattaid, muidu????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Lapse ootamine Soovitage head vankrit!!