Esileht Hobinurk Soovitage hubast kohvikut Londoni kesklinnas

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovitage hubast kohvikut Londoni kesklinnas

Postitas:
Kägu

Plaanis on väike nädalalõpureis Londonisse, mis tähendab, et viibime kesklinna piirkonnas. Kas keegi oskaks soovitada oma kogemustest seal mõnda romantilist/õdusat, kus saaks võtta “afternoon tea”? Guugeldades võtab silme eest kirjuks ja ei oska mitte valida. On Londonis mõni selline eriti tuntud ja hubane kohvik, mida kindlasti peaks külastama? Tahaks midagi sellist, mis oleks eheda kohvikuatmosfääriga, mitte modernne. Ruumi ja õhku võiks siiski rohkem olla, väga pugerikku ei tahaks. Publikku atmosfääri ka ei taha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Ma ei pea “afternoon tea” all silmas ilmtingimata klassikalist afternoon tea´d, selles mõttes et ei pea olema ilmtingimata kogu spetsiaalne vaagen – seepärast panin ka jutumärkidesse. Tahaks lihtsalt head teed/kohvi koos heade suupistetega. Pöhirõhk on just kohviku õdususel.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Ma ei pea “afternoon tea” all silmas ilmtingimata klassikalist afternoon tea´d, selles mõttes et ei pea olema ilmtingimata kogu spetsiaalne vaagen – seepärast panin ka jutumärkidesse. Tahaks lihtsalt head teed/kohvi koos heade suupistetega. Pöhirõhk on just kohviku õdususel.

Neid on igal nurgal. Lase elul ennast kanda, mitte ära võta plaani vantsida 2 km uduvihmas mingi konkreetse kohviku pärast. Nii saa oma fiilingut ei saagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Ma ei pea “afternoon tea” all silmas ilmtingimata klassikalist afternoon tea´d, selles mõttes et ei pea olema ilmtingimata kogu spetsiaalne vaagen – seepärast panin ka jutumärkidesse. Tahaks lihtsalt head teed/kohvi koos heade suupistetega. Pöhirõhk on just kohviku õdususel.

Neid on igal nurgal. Lase elul ennast kanda, mitte ära võta plaani vantsida 2 km uduvihmas mingi konkreetse kohviku pärast. Nii saa oma fiilingut ei saagi.

Sul on tegelikult vist õigus. Ma kipun tõesti asju üle organiseerima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Publikku atmosfääri

??

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi läheb esimest korda Londonisse?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi läheb esimest korda Londonisse?

Ja kui läheb, mis siis? Mingil loll wannabe siia siginenud, kellel on iga asja peale ütlemist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi läheb esimest korda Londonisse?

Ma pole küll teemaalgataja aga no mina näiteks olen varem 3x Londonis käinud aga pole siiani kohvikute vastu huvi tundnud. Kui praegu läheksin, siis sooviksin võibolla samuti mingit stiilipuhast kohvikut külastada, aga ei teaks samuti kust seda leida.

Hea oleks saada mõned soovitused, need google kaardile ära märkida ja juhul kui ise ringi kõndides midagi ei leia, siis teha kaart lahti ja leida lähim soovitatud kohvik kindla peale minekuks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://secretldn.com/best-afternoon-tea-london/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui konkreetselt afternoon tea on plaanis, siis julgen soovitada Firmdale Hotels omi – Londonis mitu erinevat hotelli ja usun et kõik on head. Ise käinud ühes seda teed joomas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väikeseks vihjeks, et see “Londoni kesklinn” on ligi 9 miljoni elanikuga linnas natuke segane määratlus, sellest mõttes, et see ei ole nagu Tallinn, et kesklinn on kilomeeter siia ja kilomeeter sinna ja et kui ma seal kesklinnas niikuinii olen, siis lähen ka sinna soovitatud kohvikusse. Ütle ikka piirkond, kus sa reaalselt plaanid viibida. Või pidasid City of Londonit silmas? See on krahvkond, mis hõlmab nn ajaloolist Londonit selle keskaegsetes piirides. Või selle kõrval asuvat Westminsterit, kus asuvad Buckhinghami palee, Big Ben, Westminster Abbey jmt?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Soovitage hubast kohvikut Londoni kesklinnas