Esileht Ilu ja tervis Soovitage jooksulinti

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Soovitage jooksulinti

Postitas:

Millist jooksulinti soovitate koduseks kasutamiseks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 15:10; 11.01 08:12; 11.01 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.google.com/search?q=jooksulindid&oq=jooksulindid&aqs=chrome..69i57j0l3.15544j1j7&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ip=1
Jookse nii, et s… lippab.
Soovitaks Hansapostist, seal mingi Orgu toitumise skeem peale kauba ja muud träni ka.
Mōistlik oleks muidugi ōues ja tasuta joosta, aga nagu öeldakse lollidelt tuleb raha käest vōtta.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:16; 10.01 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll teemasse, aga soovitan hoopis sõudeergomeetrit. kui viitsid netist otsida, siis saad aru, et see on nendest vidinatest kõige etem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.google.com/search?q=jooksulindid&oq=jooksulindid&aqs=chrome..69i57j0l3.15544j1j7&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ip=1

Jookse nii, et s… lippab.

Soovitaks Hansapostist, seal mingi Orgu toitumise skeem peale kauba ja muud träni ka.

Mōistlik oleks muidugi ōues ja tasuta joosta, aga nagu öeldakse lollidelt tuleb raha käest vōtta.

Olen pika staazhiga jooksija ja eelistan võimalusel alati väljas joosta, AGA praeguse lume ja libedusega olen ka mina lindile kolinud, seega ei saa öelda, et mis sa loll toas jooksed, sest libedus, käre pakane ja lumetorm teevad jooksmise õues praktikiselt võimatuks. Vigastuste oht kukkumise näol on samuti suur ja mingist intervalltreeningust ja tempost ei saa rääkidagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll teemasse, aga soovitan hoopis sõudeergomeetrit. kui viitsid netist otsida, siis saad aru, et see on nendest vidinatest kõige etem.

Kahjuks treenivad need enamjaolt südant ja vereringet, selja-, õla-, käsivarre-, ja reielihaseid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll teemasse, aga soovitan hoopis sõudeergomeetrit. kui viitsid netist otsida, siis saad aru, et see on nendest vidinatest kõige etem.

Kahjuks treenivad need enamjaolt südant ja vereringet, selja-, õla-, käsivarre-, ja reielihaseid.

Kas nendest lihasgruppidest siis ei piisa?
Mina isiklikult soovitaks ka soudeergomeetrit ning ujumist. Lisaks võid talvel veel jalutada. Kui ilmad lähevad paremaks ning libedus kaob lahed tagasi jooksu peale.
Treening peab varieeruma ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi midagi teemasse ka vastata on?

Ma ise soovin ka jooksulinti osta koduseks kasutamiseks. Suvise aja kasutan alati ära õues, aga ma lihtsalt ei taha sügisel/talvel õues joosta erinevatel põhjustel ja kolingi selleks ajaks mingitesse rühmatreeningutesse kuskile vms. Aga joosta tahaks ikkagi. Ja ärge hakake midagi sõudeergomeetrist rääkima, sest ma ei taha omale muskils reisi jm. Ja mul joonistuvad need õige kähku väga tugevalt välja, jube. Ma olen naisterahvas. Seetõttu venitan alati ülipüüdlikult ja käin ka vastavates rühmatreeningutes juurde, mis ei ole nö jõutrenn.

Jooksmine aga lihtsalt meeldib, väga! Ja seetõttu sooviks seda ka toas teha. Elan majas…..ei hakka alumisi naabreid terroriseerima, ausalt.

Seega, kellel kodus olemas või kes jõukas usinad kasutajad, palun jagage kogemusi 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll teemasse, aga soovitan hoopis sõudeergomeetrit. kui viitsid netist otsida, siis saad aru, et see on nendest vidinatest kõige etem.

Kahjuks treenivad need enamjaolt südant ja vereringet, selja-, õla-, käsivarre-, ja reielihaseid.

Kas sul on kahju kui need lihased treenituks osutuvad?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi midagi teemasse ka vastata on?

Ma ise soovin ka jooksulinti osta koduseks kasutamiseks. Suvise aja kasutan alati ära õues, aga ma lihtsalt ei taha sügisel/talvel õues joosta erinevatel põhjustel ja kolingi selleks ajaks mingitesse rühmatreeningutesse kuskile vms. Aga joosta tahaks ikkagi. Ja ärge hakake midagi sõudeergomeetrist rääkima, sest ma ei taha omale muskils reisi jm. Ja mul joonistuvad need õige kähku väga tugevalt välja, jube. Ma olen naisterahvas. Seetõttu venitan alati ülipüüdlikult ja käin ka vastavates rühmatreeningutes juurde, mis ei ole nö jõutrenn.

Jooksmine aga lihtsalt meeldib, väga! Ja seetõttu sooviks seda ka toas teha. Elan majas…..ei hakka alumisi naabreid terroriseerima, ausalt.

Seega, kellel kodus olemas või kes jõukas usinad kasutajad, palun jagage kogemusi ????

Miks sa joōukasse ei lähe? Esiteks need masinad teevad jubedat lärmi. Küll algul mitte niipalju aga kuu aja pärast on Juba masekas. Teiseks vajavad regulaarset hooldust. Kolmandaks maksavad päris palju ja pooleks aastaks kasutamiseks on kulutus liiga suur.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:16; 10.01 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama küsimus paari aasta eest. Kuigi mul on suur maja, siis suurt kolakat ma omale ei tahtnud. Lõpuks ostsin hoopiski belliconi minibatuudi. Väga mõnus on seal nö joosta ja vahetevahele ka hüpata. Ja üritan ikkagi õue end saada. Praegu käin suusatamas hoopiski.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 20:16; 11.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.google.com/search?q=jooksulindid&oq=jooksulindid&aqs=chrome..69i57j0l3.15544j1j7&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ip=1

Jookse nii, et s… lippab.

Soovitaks Hansapostist, seal mingi Orgu toitumise skeem peale kauba ja muud träni ka.

Mōistlik oleks muidugi ōues ja tasuta joosta, aga nagu öeldakse lollidelt tuleb raha käest vōtta.

Minu probleem on selles, et ma ei saa õue jooksma minna. Väljas on pime ja meil pole siin ühtki valgustatud teed, kus joosta. Nädalavahetustel loomulikult käin, aga sellest jääb regulaareks treeninguks väheks. Kodus on olemas velo- ja sõudeergomeeter, aga tunnen, et need ei ole minu jaoks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 15:10; 11.01 08:12; 11.01 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi midagi teemasse ka vastata on?

Ma ise soovin ka jooksulinti osta koduseks kasutamiseks. Suvise aja kasutan alati ära õues, aga ma lihtsalt ei taha sügisel/talvel õues joosta erinevatel põhjustel ja kolingi selleks ajaks mingitesse rühmatreeningutesse kuskile vms. Aga joosta tahaks ikkagi. Ja ärge hakake midagi sõudeergomeetrist rääkima, sest ma ei taha omale muskils reisi jm. Ja mul joonistuvad need õige kähku väga tugevalt välja, jube. Ma olen naisterahvas. Seetõttu venitan alati ülipüüdlikult ja käin ka vastavates rühmatreeningutes juurde, mis ei ole nö jõutrenn.

Jooksmine aga lihtsalt meeldib, väga! Ja seetõttu sooviks seda ka toas teha. Elan majas…..ei hakka alumisi naabreid terroriseerima, ausalt.

Seega, kellel kodus olemas või kes jõukas usinad kasutajad, palun jagage kogemusi ????

Miks sa joōukasse ei lähe? Esiteks need masinad teevad jubedat lärmi. Küll algul mitte niipalju aga kuu aja pärast on Juba masekas. Teiseks vajavad regulaarset hooldust. Kolmandaks maksavad päris palju ja pooleks aastaks kasutamiseks on kulutus liiga suur.

Miks selle ainult pooleks aastaks saab osta? Läheb rikki?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 15:10; 11.01 08:12; 11.01 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.google.com/search?q=jooksulindid&oq=jooksulindid&aqs=chrome..69i57j0l3.15544j1j7&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ip=1

Jookse nii, et s… lippab.

Soovitaks Hansapostist, seal mingi Orgu toitumise skeem peale kauba ja muud träni ka.

Mōistlik oleks muidugi ōues ja tasuta joosta, aga nagu öeldakse lollidelt tuleb raha käest vōtta.

Minu probleem on selles, et ma ei saa õue jooksma minna. Väljas on pime ja meil pole siin ühtki valgustatud teed, kus joosta.

Minul ka valgustus puudub. Aga tee tunnetab ikkagi ära. Ja tegelikult pimedas on väga mõnus joosta. Praegu lumega on eriti hea, tee on valge. Praegu käin suusatamas kodu lähedal külavaheteedel ja enamasti ikka õhtul kui lapsed juba magavad. Kuigi mul on pealamp olemas, pole vajadust selle järgi tekkinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 20:16; 11.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.google.com/search?q=jooksulindid&oq=jooksulindid&aqs=chrome..69i57j0l3.15544j1j7&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ip=1

Jookse nii, et s… lippab.

Soovitaks Hansapostist, seal mingi Orgu toitumise skeem peale kauba ja muud träni ka.

Mōistlik oleks muidugi ōues ja tasuta joosta, aga nagu öeldakse lollidelt tuleb raha käest vōtta.

Minu probleem on selles, et ma ei saa õue jooksma minna. Väljas on pime ja meil pole siin ühtki valgustatud teed, kus joosta.

Minul ka valgustus puudub. Aga tee tunnetab ikkagi ära. Ja tegelikult pimedas on väga mõnus joosta. Praegu lumega on eriti hea, tee on valge. Praegu käin suusatamas kodu lähedal külavaheteedel ja enamasti ikka õhtul kui lapsed juba magavad. Kuigi mul on pealamp olemas, pole vajadust selle järgi tekkinud.

Ju me siis elame erinevates kohtades, sest sellise sopa ja pimedusega nagu siin, pole jooksmisest mingit mõnu. Pidevalt jälgi, et kuskile lompi ei astu või juurika või kivi taha ei komista. Isegi valges joostes ei saa end mõnusalt lõdvaks lasta, vaid peab teed jälgima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas, inimene küsib konkreetseid soovitusi ja siis üks hakkab vatrama, kuidas tema hoopis suusatamas käib. Keda huvitavad sinu lapsed, külavahetee jne. Käi aga rahus edasi ja tee mis tahad, teema oli muust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Technogym SkillMill, parim, kus mina kunagi jooksnud olen. MyFitnessites on olemas (ei tea, kas just kõigis), seal saaksid proovid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hakka uut teemat tegema, aga kas keegi ei tea kus saaks joosta sisehallis Mustamäe piirkonnas? Tahaks joosta, aga pole võimalusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage jooksulinti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.