Esileht Ilu ja tervis Soovitage juukselõikust

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Soovitage juukselõikust

Mul on aastaid olnud erinevas pikkuses, ent siiski pikad, sirged, tukata juuksed – alates õlgadeni ulatuvatest kuni vöökohani välja. Et juuksed kasvavad mul ruttu, siis olengi pikkusega päris vabalt mänginud. Nüüd olen aga kuidagi tüdinenud ja mõtlesin, et peaks midagi sootuks teistsugust proovima.

Kunagi on olnud ka täiesti lühike poisipea https://www.google.dk/search?q=michelle+williams&client=safari&hl=da-dk&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiAoPC7wvTVAhWrK5oKHdEQAi0Q_AUICSgB&biw=1024&bih=672#imgrc=y0swECks9JQn4M:

ja pikem bob https://www.google.dk/search?client=safari&hl=da-dk&biw=1024&bih=672&tbm=isch&sa=1&ei=WzahWcu9KcbB6ASBhbNo&q=bob+hair&oq=bob+hair&gs_l=mobile-gws-img.3#imgrc=4bYf7eoYV0ZCBM:

Need sobisid tookord ka päris hästi. Aga arvan, et selline lühike poisipea nüüd enam ei sobi, kuna vanusega on mu ilus ovaalne näokuju muutunud neljakandilisemaks, põsed on kahjuks alla vajunud.

Soovitage, mis võiks sobida, et varjata pisut neid allavajunud põski, ent samas ei oleks päeis mutisoeng. Mis praegu moes on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikkagi see pikem bob mu meelest, mul samuti plaan lõigata tagant lühemaks ja eest jääb pikem, mul viltune tukk. Mul aastaid selline õlgadeni lõikus, pealt veits kärbitud, et oleks hoidmist.
See poisipea meelib mulle, minu sõbrannal koguaeg poisipea, aastaid juba üle 60. Ei kujuta jälle teda pikemate juustega ette, nägu samuti muutunud, kord kõhnem, siis jälle vahel laiem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see lob oleks väga hea lõikus. Põskede varjamiseks ära pane juukseid kõrva taha ja kui on nt lahk ühele poole rohkem, siis saab teha väikese punutise või klambriga kinni panna, siis katab ka põsed ära. See kõrva taha mitte panemine nõuab veidi harjumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage juukselõikust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.