Esileht Ilu Soovitage juustele kergvärvi

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Soovitage juustele kergvärvi

Postitas:

Viimased 20 aastat olen juuksuris juukseid värvinud. Nüüd on teadagi koroona. Millega peaks värvima oma kartulikoorepruune juukseid, kui ei taha värvi muuta, vaid on vaja katta halli väljakasvu. Püsvärvi ei taha. Kergvärvidena pakutakse lillat, helerohelist ja muud sarnast tooni.
Kas seda on keegi kasutanud: https://www.salonplus.ee/pood/tints-of-nature-henna-cream-golden-brown-70ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta ikka püsivärvi! Sul on lihtsalt psühholoogiline tõrge sõna “püsi” suhtes. Need kergvärvid on vist need, millega teismelised tüdrukud endale kirjud juuksed pähe teevad? Kas nendega ühes paadis olemine on sinu meelest parem, kui püsivärvi kasutamine? Püsivärv kasvab sul ka 6 nädalaga niimoodi välja, et pead uuesti värvima.
Mina olen juba 20 aastat jällegi ise kodus püsivärvidega värvinud ja väga hästi hakkama saanud! Olen kasutanud Syoss ja Garnier värve, erinevaid toone. Kui sul on pikemad juuksed, mitte päris poisipea, soovitan esimeseks korraks osta kaks pakki, et juuksed saaksid kõik kaetud. Edaspidi saad hakkama ainult ühe pakiga, sest ega pikemalt osalt värv ju maha ei kulu, pead ainult väljakasvu värvima. Ülejääva värvi võid ka mujale mäkerdada, nt salkude kaupa.
Vali suhteliselt ohutu oma juustega sarnane toon, kartulikoorele võiks sobida Syossi valikust nt meeblond (honey blond) või kuldne karamell. Või lihtsalt helepruun, roosakaspruun … Kõiki toone igas poes ei ole ka, pead vaatama, mis olemas on. Soovitan osta kohe kolm pakki sama värvi: kaks kasutan nüüd ära ja ühe 5-6 nädala pärast. Tõenäoliselt ju eriolukord ei lõpe aprilli lõpus, et saaksid juuksuri juurde minna.
Võib-olla saad asja nii hästi käppa, et hakkadki edaspidi ise värvima ja hoiad hulga raha ning aega kokku! Ma ei ole mingi vaene ja naturaalsust pooldav tuhkatriinu, juuksuris käin nelja kuu tagant lõikust uuendamas ja igasugust kosmeetikat kasutan ka. Aga vaat juuste värvimine on küll asi, mille pärast ma ei viitsi ega raatsi juuksurisse minna.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta ikka püsivärvi! Sul on lihtsalt psühholoogiline tõrge sõna “püsi” suhtes. Need kergvärvid on vist need, millega teismelised tüdrukud endale kirjud juuksed pähe teevad? Kas nendega ühes paadis olemine on sinu meelest parem, kui püsivärvi kasutamine? Püsivärv kasvab sul ka 6 nädalaga niimoodi välja, et pead uuesti värvima.

Mina olen juba 20 aastat jällegi ise kodus püsivärvidega värvinud ja väga hästi hakkama saanud! Olen kasutanud Syoss ja Garnier värve, erinevaid toone. Kui sul on pikemad juuksed, mitte päris poisipea, soovitan esimeseks korraks osta kaks pakki, et juuksed saaksid kõik kaetud. Edaspidi saad hakkama ainult ühe pakiga, sest ega pikemalt osalt värv ju maha ei kulu, pead ainult väljakasvu värvima. Ülejääva värvi võid ka mujale mäkerdada, nt salkude kaupa.

Vali suhteliselt ohutu oma juustega sarnane toon, kartulikoorele võiks sobida Syossi valikust nt meeblond (honey blond) või kuldne karamell. Või lihtsalt helepruun, roosakaspruun … Kõiki toone igas poes ei ole ka, pead vaatama, mis olemas on. Soovitan osta kohe kolm pakki sama värvi: kaks kasutan nüüd ära ja ühe 5-6 nädala pärast. Tõenäoliselt ju eriolukord ei lõpe aprilli lõpus, et saaksid juuksuri juurde minna.

Võib-olla saad asja nii hästi käppa, et hakkadki edaspidi ise värvima ja hoiad hulga raha ning aega kokku! Ma ei ole mingi vaene ja naturaalsust pooldav tuhkatriinu, juuksuris käin nelja kuu tagant lõikust uuendamas ja igasugust kosmeetikat kasutan ka. Aga vaat juuste värvimine on küll asi, mille pärast ma ei viitsi ega raatsi juuksurisse minna.

Mul on tõrge konkreetse randi suhtes, mis tekib püsivärviga värvides. Mulle meeldib, et kergvärviga on kolmanda nädala lõpus juuksed tuhmimad ja hall hakkab välja paistma, aga see on ka kõik.
Kunagi poevärviga tekkis inetu rant isegi siis, kui värv oli loomuliku värviga võimalikult sarnane, rääkimata siis sellest, et halli mul siis ei olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 09:21; 22.03 10:31; 23.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi hennat sisaldavat püsi-ega kergvärvi ei prooviks kuna sellega ei tea kunagi, kas ja kuidas maha kulub ja tulevikus muude värvidega reageerib.

Vaata tradehouse valikut nt https://tradehouse.ee/et/?i=76829

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 11:09; 01.04 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loreal casting creme gloss.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ükski kergvärv ei kata halli. ei ole olemas ka kartulikoorevärv.

juuksur

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loreal casting creme gloss.

See jätab siiski väga tugeva randi. Ma värvisin kunagu mustaga ja ei kulunud grammigi maha, väkjakasvu rant oli sama, mis püsivärviga.

Ma pigem soovitaks teemaalgatajal toonivaid maske.
Tradehouse-is on suur valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kartulikoorepruunid juuksed ja omajagu halli. Värvisin päris pikalt ise sellesama Loreal Casting Creme Glossiga, minu juustel ta püsivärvina küll ei käitunud. Hallid juuksed küll kattis, aga heledamalt kui muud juuksed. Ja kulus tõesti tasapisi, nii et väljakasvu ranti jäi näha minimaalselt kui üldse. Nii et omast kogemusest ma soovitan seda proovida küll, eriti kui supermarketivärvid sobivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tradehouses ringi vaadates sain aru, et juuksurid segavadki sobiva tugevusega värvi kokku. Mul ei ole muidugi õrna aimugi, mida juuksur täpselt teeb, igal juhul mina küsin kergvärvi ja tulemus on selline nagu kirjeldasin, et väljakasvu ei ole näha ja halli katab täiesti ühtlaselt ära.
Tellisin nüüd Tradehousest eelpool soovitatud värvi. Eks siis annan teada, mis tulemus on. Mulle tundub, et seda infot vajavad edaspidi paljud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 09:21; 22.03 10:31; 23.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tradehouses ringi vaadates sain aru, et juuksurid segavadki sobiva tugevusega värvi kokku. Mul ei ole muidugi õrna aimugi, mida juuksur täpselt teeb, igal juhul mina küsin kergvärvi ja tulemus on selline nagu kirjeldasin, et väljakasvu ei ole näha ja halli katab täiesti ühtlaselt ära.

Tellisin nüüd Tradehousest eelpool soovitatud värvi. Eks siis annan teada, mis tulemus on. Mulle tundub, et seda infot vajavad edaspidi paljud.

Kas oled toote kätte saanud ning proovinud?
Mis toon oli tellitud?
Ma ise plaanin ka sedasama toodet katsetada (https://tradehouse.ee/et/?i=76844), aga natuke pelgan. Pole kunagi ise kodus värvinud ja hetkel mul triibutatud juuksed. Kogenumad kodus värvijad ehk annavad nõu (et kas tasub triibutatud juustele proovida jne. Värviksin üle pea siis muidugi) ja nippe 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 10:57; 01.04 11:50; 02.04 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled toote kätte saanud ning proovinud?
Mis toon oli tellitud?
Ma ise plaanin ka sedasama toodet katsetada (https://tradehouse.ee/et/?i=76844), aga natuke pelgan. Pole kunagi ise kodus värvinud ja hetkel mul triibutatud juuksed. Kogenumad kodus värvijad ehk annavad nõu (et kas tasub triibutatud juustele proovida jne. Värviksin üle pea siis muidugi) ja nippe ????

Pool-püsivärviga kavatsed heledamaks värvida? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled toote kätte saanud ning proovinud?

Mis toon oli tellitud?

Ma ise plaanin ka sedasama toodet katsetada (https://tradehouse.ee/et/?i=76844), aga natuke pelgan. Pole kunagi ise kodus värvinud ja hetkel mul triibutatud juuksed. Kogenumad kodus värvijad ehk annavad nõu (et kas tasub triibutatud juustele proovida jne. Värviksin üle pea siis muidugi) ja nippe ????

Pool-püsivärviga kavatsed heledamaks värvida? ????

Ei plaani heledamaks värvida. See toon tundub kõige lähedasem olevat mu praeguse nö. üldtooniga. Tahaksingi teada, et kuidas see poolpüsivärv nende triibutatud kohtade peal käitub.
Või ühtlustab ta mul ilusti kõik ära lihtsalt.
Ma saan aru küll, et mu küsimused võivad suht tobedad tunduda, aga no ma esimest korda prooviks ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 10:57; 01.04 11:50; 02.04 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei oska oma blondeeritud triibutatud juustega (juuri triibutab juuksur) midagi teha, pole vist juba 15 aastat kodus teinud, värviks juured aga millega. Ei meeldi kui tumedad ja hallisegused välja kasvavad, katsetada ka ei julge.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 20:51; 12.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled toote kätte saanud ning proovinud?

Mis toon oli tellitud?

Ma ise plaanin ka sedasama toodet katsetada (https://tradehouse.ee/et/?i=76844), aga natuke pelgan. Pole kunagi ise kodus värvinud ja hetkel mul triibutatud juuksed. Kogenumad kodus värvijad ehk annavad nõu (et kas tasub triibutatud juustele proovida jne. Värviksin üle pea siis muidugi) ja nippe ????

Pool-püsivärviga kavatsed heledamaks värvida? ????

Ei plaani heledamaks värvida. See toon tundub kõige lähedasem olevat mu praeguse nö. üldtooniga. Tahaksingi teada, et kuidas see poolpüsivärv nende triibutatud kohtade peal käitub.

Või ühtlustab ta mul ilusti kõik ära lihtsalt.

Ma saan aru küll, et mu küsimused võivad suht tobedad tunduda, aga no ma esimest korda prooviks ise.

Mis värvi on triibud? Kui heledamad siis ilmselt jäävad alguses ka triibud heledamad (võtavad ka rohkem pigmenti siss) ja samas värvitud juukselt võib ka enne kuluma hakata. Kui triibud juba olemas on siis koledamaks kindlasti ei lähe, pigem võib jääda selline natruaalne “päikesepleekinud” tulemus. Kui tumedamad võib mingi hetk kollakaks muutuda – siis aitab lilla šampoon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 11:09; 01.04 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tõrge konkreetse randi suhtes, mis tekib püsivärviga värvides. Mulle meeldib, et kergvärviga on kolmanda nädala lõpus juuksed tuhmimad ja hall hakkab välja paistma, aga see on ka kõik.
Kunagi poevärviga tekkis inetu rant isegi siis, kui värv oli loomuliku värviga võimalikult sarnane, rääkimata siis sellest, et halli mul siis ei olnud.

Kasutan hoopis toonivat palsamit praegu. Kergem toimetada kui värviga ja tundub juustele sõbralikum. Kannan lihtsalt (kindas) sõrmedega peale, ei mingit pintseldamist jne Halli katab paariks nädalaks ilusti ära, siis hakkab hajuma ja tuleb uuesti teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värvi on triibud? Kui heledamad siis ilmselt jäävad alguses ka triibud heledamad (võtavad ka rohkem pigmenti siss) ja samas värvitud juukselt võib ka enne kuluma hakata. Kui triibud juba olemas on siis koledamaks kindlasti ei lähe, pigem võib jääda selline natruaalne “päikesepleekinud” tulemus. Kui tumedamad võib mingi hetk kollakaks muutuda – siis aitab lilla šampoon.[/quote]

Triibud on heledad (juuksur teeb mingi blondeerimispulbriga neid). Kollased pole nad mul kunagi olnud. Ja aeg ajalt kasutan ka lillat šampooni, kuigi vajadus selleks puudub (kuivatab juukseid).
Ma vist siis proovin järgi 🙂
Ma loodan, et siis peale seda ülevärvimist saab triibutamisega siiski jätkata, kui see jube olukord siin ükskord mööda saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 10:57; 01.04 11:50; 02.04 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus juuksuri juures käisid, teemaalgataja?
Ma tahaks ka värvida mingi sellise värviga, mis kulub maha, mitte ei jäta tugevat ranti välja kasvades, halle juukseid veel ei ole.
Samas uuriks, et kas selline värv tuleb ka pestes maha? Kunagi ammu kasutasin mingit toonijat ja sellega oli ikka väga pikka aega pesuvesi punanae, ujuma ei saanudki minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kartulikoorepruunid juuksed ja omajagu halli. Värvisin päris pikalt ise sellesama Loreal Casting Creme Glossiga, minu juustel ta püsivärvina küll ei käitunud. Hallid juuksed küll kattis, aga heledamalt kui muud juuksed. Ja kulus tõesti tasapisi, nii et väljakasvu ranti jäi näha minimaalselt kui üldse. Nii et omast kogemusest ma soovitan seda proovida küll, eriti kui supermarketivärvid sobivad.

Selgitage lollile, kuidas väljakasvanud hall saab olla ilma nö randita? Selles suhtes ei tohiks ju väljakasvanud osal vahet olla, kas ülejäänud juuksed on värvitud püsi- või kergvärviga – välja kasvav osa, kui see on hall, on ju ikka konkreetne ja silmapaistvalt hall?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvisin just üle 15 aasta ise ja castinguga. Kulus maha paari päevaga juurte ümbruses olevalt hallilt osalt. Ülejäänud juuksed tegi tumedamaks. Ostan püsivärvi ja teen üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul värvitakse juuksuris Goldwelli püsivärviga. Tellisin nüüd Tradehouse’st Goldwelli tooniva vahu, mis üldmuljet värskendab. Väljaksvu katan pärast pesu juurte toonijaga. Minu arust täitsa ok tulemus. Kuu pärast loodaks siiski juuksurisse minna. Kunagi olen ise poevärvidega mäkerdanud ja mäletan veel liigagi hästi seda jubedat tulemust. Küll hakkas rohelist sisse viskama jne. Mitu aastat läks pärast, enne kui juuksuris korda sain. Tumedamate juustega pole ehk hullu, aga ise olen blond, sellega see isevärvimine nii kerge pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 10:00; 12.04 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul värvitakse juuksuris Goldwelli püsivärviga. Tellisin nüüd Tradehouse’st Goldwelli tooniva vahu, mis üldmuljet värskendab. Väljaksvu katan pärast pesu juurte toonijaga. Minu arust täitsa ok tulemus. Kuu pärast loodaks siiski juuksurisse minna. Kunagi olen ise poevärvidega mäkerdanud ja mäletan veel liigagi hästi seda jubedat tulemust. Küll hakkas rohelist sisse viskama jne. Mitu aastat läks pärast, enne kui juuksuris korda sain. Tumedamate juustega pole ehk hullu, aga ise olen blond, sellega see isevärvimine nii kerge pole.

ma ka blond, mida tellisid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 20:51; 12.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka blond, mida tellisid?

https://tradehouse.ee/et/?i=42688

Selle värvi tellisin. Aga tuleb arvestada, et ega ta väljakasvu heledamaks ei tee, värskendab vaid värvi ja teeb ülemineku veidi vähemmärgatavaks. Väljakasv tuleb juurte toonijaga üle teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 10:00; 12.04 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tõrge konkreetse randi suhtes, mis tekib püsivärviga värvides. Mulle meeldib, et kergvärviga on kolmanda nädala lõpus juuksed tuhmimad ja hall hakkab välja paistma, aga see on ka kõik.

Kunagi poevärviga tekkis inetu rant isegi siis, kui värv oli loomuliku värviga võimalikult sarnane, rääkimata siis sellest, et halli mul siis ei olnud.

Kasutan hoopis toonivat palsamit praegu. Kergem toimetada kui värviga ja tundub juustele sõbralikum. Kannan lihtsalt (kindas) sõrmedega peale, ei mingit pintseldamist jne Halli katab paariks nädalaks ilusti ära, siis hakkab hajuma ja tuleb uuesti teha.

Millist palsamit sa kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei kata ükski kergvärv ega palsam halli.
Ma saan aru, et hetkel juuksurisse ei pääse, aga kas kunagi pole käinud värvimas ja lasknud endale põhitõdesid selgitada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu Soovitage juustele kergvärvi