Esileht Ilu Soovitage kehaharja/kuivharjamise harja

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soovitage kehaharja/kuivharjamise harja

Postitas:

Tahaks hakata kuivharjamisega tegelema, aga õiget harja osta ei oska. Ostsin netist pehmete harjastega vanniharja – väga meeldis, et on pikk äravõetav vars. Täna sain kätte ja pehme see hari nüüd küll ei ole, hoopis kõvad ja valusad harjased on ja ka õrnalt üle naha tõmmates jäävad kriipimisjäljed järele.

Kuna kuivharjamine pole tänapäeval mingi imeasi, siis on siin kindlasti ka neid, kes sellega tegelevad ja kellel kodus on mõnusaid pehmeid harju. Millist soovitate?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 00:41; 19.04 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina harjan ennast Eesti pimedate poolt valmistatud seaharjastega harjaga. Ma isegi ei mäleta, kuskohast ma selle ostsin. Mulle jällegi meeldib, et harjased on pigem tugevamad ja nahk mõnusalt punetama hakkab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan sellist harja: https://www.itsbio.ee/et/a/tselluliidihari

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 13:02; 27.04 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan sellist harja: https://www.itsbio.ee/et/a/tselluliidihari

Aitäh. See vist on pigem massaažihari? Kuigi ega ma seda värki ei jaga, et mis suhtes on üks parem, mis suhtes teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 21:43; 21.04 22:00; 22.04 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks hakata kuivharjamisega tegelema, aga õiget harja osta ei oska. Ostsin netist pehmete harjastega vanniharja – väga meeldis, et on pikk äravõetav vars. Täna sain kätte ja pehme see hari nüüd küll ei ole, hoopis kõvad ja valusad harjased on ja ka õrnalt üle naha tõmmates jäävad kriipimisjäljed järele.

Kuna kuivharjamine pole tänapäeval mingi imeasi, siis on siin kindlasti ka neid, kes sellega tegelevad ja kellel kodus on mõnusaid pehmeid harju. Millist soovitate?

Kui sa nahale jäävad kergesti kriipimisjäljed, siis on tegu kuiva nahaga ning selline nahk vaja  nii  niisutavat hooldust, kui siis ka õrnemat harja.  Mul on endal õrna nahk.

Mina ostsin toidupoest lausa – tõmbasin varruka üles ja proovisin omal nahal ära.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 08:38; 22.04 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan sellist harja: https://www.itsbio.ee/et/a/tselluliidihari

Aitäh. See vist on pigem massaažihari? Kuigi ega ma seda värki ei jaga, et mis suhtes on üks parem, mis suhtes teine.

Sellist harja kasutatakse koos mingi kreemi või koorijaga. Kuivalt kasutamiseks see ei ole.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 11:27; 24.04 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks hakata kuivharjamisega tegelema, aga õiget harja osta ei oska. Ostsin netist pehmete harjastega vanniharja – väga meeldis, et on pikk äravõetav vars. Täna sain kätte ja pehme see hari nüüd küll ei ole, hoopis kõvad ja valusad harjased on ja ka õrnalt üle naha tõmmates jäävad kriipimisjäljed järele.

Kuna kuivharjamine pole tänapäeval mingi imeasi, siis on siin kindlasti ka neid, kes sellega tegelevad ja kellel kodus on mõnusaid pehmeid harju. Millist soovitate?

Kui sa nahale jäävad kergesti kriipimisjäljed, siis on tegu kuiva nahaga ning selline nahk vaja nii niisutavat hooldust, kui siis ka õrnemat harja. Mul on endal õrna nahk.

Mina ostsin toidupoest lausa – tõmbasin varruka üles ja proovisin omal nahal ära.

Kust poest ostsid? Mul nagu ei löö ette, et oleksin selliseid harju toidupoes näinud, kuigi ega ma spetsiaalselt otsinud tõesti pole. Meil siin leidub Selver (riideid ei müü), Coopi Maksimarket, Rimi, väike Maxima ja Grossi pood.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 21:43; 21.04 22:00; 22.04 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks hakata kuivharjamisega tegelema, aga õiget harja osta ei oska. Ostsin netist pehmete harjastega vanniharja – väga meeldis, et on pikk äravõetav vars. Täna sain kätte ja pehme see hari nüüd küll ei ole, hoopis kõvad ja valusad harjased on ja ka õrnalt üle naha tõmmates jäävad kriipimisjäljed järele.

Kuna kuivharjamine pole tänapäeval mingi imeasi, siis on siin kindlasti ka neid, kes sellega tegelevad ja kellel kodus on mõnusaid pehmeid harju. Millist soovitate?

Tegin kunagi ka sellise harjaga kuivharjamist ja sain hullu follikuliidi, ei soovita. Seejärel ostsin mingite pehmemate harjastega harja, see käigus juba viimased 9a, iga hommik enne dušši 3min harjamist nagu aamen kirikus ja pee on pehme nagu beebil. See kaktuse oma on lihtsalt evil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:49; 27.04 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kunagi ka sellise harjaga kuivharjamist ja sain hullu follikuliidi, ei soovita. Seejärel ostsin mingite pehmemate harjastega harja, see käigus juba viimased 9a, iga hommik enne dušši 3min harjamist nagu aamen kirikus ja pee on pehme nagu beebil. See kaktuse oma on lihtsalt evil.

Ja milline see hari on? Kust ostetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks hakata kuivharjamisega tegelema, aga õiget harja osta ei oska. Ostsin netist pehmete harjastega vanniharja – väga meeldis, et on pikk äravõetav vars. Täna sain kätte ja pehme see hari nüüd küll ei ole, hoopis kõvad ja valusad harjased on ja ka õrnalt üle naha tõmmates jäävad kriipimisjäljed järele.

Kuna kuivharjamine pole tänapäeval mingi imeasi, siis on siin kindlasti ka neid, kes sellega tegelevad ja kellel kodus on mõnusaid pehmeid harju. Millist soovitate?

Kui sa nahale jäävad kergesti kriipimisjäljed, siis on tegu kuiva nahaga ning selline nahk vaja nii niisutavat hooldust, kui siis ka õrnemat harja. Mul on endal õrna nahk.

Mina ostsin toidupoest lausa – tõmbasin varruka üles ja proovisin omal nahal ära.

Kust poest ostsid? Mul nagu ei löö ette, et oleksin selliseid harju toidupoes näinud, kuigi ega ma spetsiaalselt otsinud tõesti pole. Meil siin leidub Selver (riideid ei müü), Coopi Maksimarket, Rimi, väike Maxima ja Grossi pood.

Ma ostsin selle ikka 6-7 aastat tagasi ja vist Selveri saunatarvikute osakonnast. Ostsin 2 tk kohe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 08:38; 22.04 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist harja kasutatakse koos mingi kreemi või koorijaga. Kuivalt kasutamiseks see ei ole.

On muidugi kuivalt kasutamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist harja kasutatakse koos mingi kreemi või koorijaga. Kuivalt kasutamiseks see ei ole.

On muidugi kuivalt kasutamiseks.

Muidugi mitte 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 11:27; 24.04 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kunagi ka sellise harjaga kuivharjamist ja sain hullu follikuliidi, ei soovita. Seejärel ostsin mingite pehmemate harjastega harja, see käigus juba viimased 9a, iga hommik enne dušši 3min harjamist nagu aamen kirikus ja pee on pehme nagu beebil. See kaktuse oma on lihtsalt evil.

Ja milline see hari on? Kust ostetud?

Boots the Chemist, UKst reisil olles ostetud. Ei tea kas enam selliseid teevad. See hari on tõepoolest viimased 9a aktiivses kasutuses olnud ja püsinud senini koos. Pehmete harjastega, vaatasin nende kodulehele, seal pakuvad nad hetkel kaktuse harjastega brushi. See näeb ikka jõhker välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:49; 27.04 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan sellist harja: https://www.itsbio.ee/et/a/tselluliidihari

Aitäh. See vist on pigem massaažihari? Kuigi ega ma seda värki ei jaga, et mis suhtes on üks parem, mis suhtes teine.

Mina kasutangi seda nuppudega harja tsellu eemaldamiseks ja on toiminud eesmärgipäraselt.

Mulle just meeldib, et seda saab kasutada kuival nahal. Käsivarte sisekylgedel. Reitel. Tuharatel. K6hul. Paneb piirkonnad m6nusalt 6hetama ja toime on ka silmaga nähtav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 13:02; 27.04 07:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Soovitage kehaharja/kuivharjamise harja