Esileht Ilu Soovitage kogenud juuksepikenduste paigaldajat, poisipeale

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Soovitage kogenud juuksepikenduste paigaldajat, poisipeale

Postitas:
Kägu

Tere

Juuksepikenduste paigaldajad, palun andke nõu, kuna ma ise sellel alal täielik võhik.
Mul on hetkel “poisipea” (ca 1-2 cm juuksed) tingituna sügisel läbitud keemiaravist. Hetkel kannan parukat, aga oma juus kasvab ning kuigi parukas on inimjuustest ja näeb väga kena ja loomulik välja, on sellega ikkagi piisavalt ebamugav. Seega minu küsimused on:
– kui pikk peaks oma juus olema, et juuksepikendused oleks võimalik paigaldada? (sooviks õlgadeni või veidi pikemat tulemust);
– milline juus/tehnika jätab kõige loomulikuma tulemuse?
– soovitused, milline paigaldaja omaks piisavalt praktilist kogemust, kelle poole pöörduda?

Portfoolio olemasolu vajalik otsustamaks. Hind ei ole ole oluline, tulemus aga küll.

Ette tänades,
MM

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas su uued juuksed on samasugused nagu enne keemiaravi? Ma küll ei ole juuksur, aga olen paar korda keemiaravi järgseid juukseid näinud ja need on olnud alguses õhemad ja hapramad. Kui sinna pikendused külge kinnitada, lõhuks see ilmselt oma juuksed koledasti ära. See jutt, et õigesti valitud kvaliteetsed pikendused ei riku oma juukseid on 50% pläma ja teine 50 käib tavaliste juuste kohta, mitte haigusjärgsete.
Ma pigem poputaks ja sossutaks neid oma juukseid ja laseks vbl natuke seda poisipead soengusse lõigata, et hästi istuks ja ei koormaks neid pikendustega. Kui juuksed juba peas tagasi, äkki tahad juba parukast loobuda?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cybercatil olen näinud väga mitut ilusat tööd lühikestesse juustesse.
https://www.facebook.com/CybercatHair/photos/a.2039735852738861/2353927407986369/?type=3&theater

https://www.facebook.com/CybercatHair/photos/a.2039735852738861/2078535275525585/?type=3&theater

https://www.facebook.com/CybercatHair/photos/a.2039735852738861/2042314692480977/?type=3&theater
Kommentaaridest loeb välja, et alates 3cm saab paigaldada.

Juuksepikendusi on võimalik paigaldada ka siis, kui oma juuksed on lühikesed. Mida lühemad on oma juuksed, seda suurema pikenduste kogusega tuleks arvestada selleks, et jääks ilus ja loomulik tulemus. Hiljem, kui oma juuksed on pikemaks kasvanud, saab salke järjest vähemaks võtta. Kindlasti on see hea võimalus, kui pikkade juuste igatsus on suur ja kuidagi ei jaksa oodata, kuni oma juuksed kasvavad. Näiteks peale ebaõnnestunud lõikust või kui juustega on juhtnud mõni õnnetus. Samuti peale haiguse tagajärjel juuste väljalangmist, kui see on hakanud taastuma. Huvi korral küsige julgelt pakkumist, kuna meil on poisipea juuksepikendustega palju kogemust!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tress juuksepikendused, kahjutud oma juustele. Pikendused poisipeale

Portfoolio ja pikem kirjeldus tress juuksepikendustele https://www.facebook.com/pg/Juuksepikendused-Hair-extensions-H%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81-192622512783/photos/?tab=album&album_id=10151479205217784

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina käin juba mitu aastat she beautys, teenindaja Susane. Hinnad mõistlikud ja Lux kvaliteediga pikendused on väga mõnusad. Endal olid enne parajad õlekõrred ja üsna lühikesed ka.

Palju sõltub nii paigaldaja vilumusest kui ka enda viitsimisest neid kammida. Kuna ma käin regulaarselt (iga 3-4 kuu tagant) hoolduses ja harjan igal õhtul juuksed korralikult läbi, jätan ööseks õhukesse patsi ja aeg-ajalt maskitan, siis paljuski ehk seetõttu on mu oma juus hoopis paremini kasvama hakanud ja ka kohevust on juurde tulnud (iga hoolduse ajal, mil salgud eemaldatakse, teeb tehnik oma juustest pilti). Ma arvan, et see on seetõttu nii, et ma ei pea mässama omaenda õhukeste juukseludude soengussesättimisega ja kuumtöötlemisega, sest pikendustega on kogu aeg esinduslik pahmakas peas.

alguses läksin kerge kõhklusega, kuid praegu ei kujuta teisiti ettegi. Aasta pärast siiski on mu enda juus ehk piisavalt ilus, et pikendustest loobuda.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu Soovitage kogenud juuksepikenduste paigaldajat, poisipeale