Esileht Ilu ja tervis Soovitage kohta (tegijat) Tallinnas (nahamoodustise eemaldamine näolt)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage kohta (tegijat) Tallinnas (nahamoodustise eemaldamine näolt)

Postitas:

Soovitage kvaliteetset kohta (tegijat) näolt nahamoodustise eemaldamiseks. Tõenäoliselt on vajalik laseriga eemaldamine ning soovin nõuandeid, kuhu oma murega pöörduda ja kuhu kindlasti mitte minna.

Aitäh kõigile, kes vastata viitsivad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen hästi kartlik ja tahan kõiki moodustisi lasta uurida, seega laser mulle ei sobi ja seda ei tea soovitada. Küll aga käisin ise arsti Elo Kuum juures, tema lõikab noaga, aga siis kõrvetab mingi riistapuuga sooned kinni, igatahes mul ei jäänud üldse mingit armi, aga seda moodustist sai lasta uurida ka. Mina käisin Fertilitases, aga ta vist võtab vastu mitmes kohas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niine kliinik, kui raha on, tuttaval tehti pool aastat tagasi seal suur lõikus ja arme pole nähagi enam. Ja veel soovitan dr Tuulikut Perthis, kui õnnestub saatekiri saada, siis maksad 5 EUR.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niine kliinik, kui raha on, tuttaval tehti pool aastat tagasi seal suur lõikus ja arme pole nähagi enam. Ja veel soovitan dr Tuulikut Perthis, kui õnnestub saatekiri saada, siis maksad 5 EUR.

Perth asub Austraalias.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esteetilises mõttes häirivad moodustised olen lasknud eemaldada kirurgil ning nad teevad seda tänapäeval nii hästi, et arme põhimõtteliselt ei jää. Kui on sünnimärgi moodi moodustised (neevused), siis nende puhul ei soovitata igaks juhuks laseriga läheneda vaid ikka eelistada lõikamist.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelesin antud teemaga maikuus. Laseri ikkagi soovitaksin vàlistada. Moodustis võib tagasi tulla jne

mina pöördusin Näo- ja lõualuu kliinikusse, kus selliste asjadega tegelemiseks spetsialistid koos. Elu parim otsus. Opp tehtud (oli kyll suht vastik, sest systid olid nii valusad) ja juba tànaseks armid minimaalsed. Mul oli 2 moodustist. Arst oli super ja tegi vàga hoolsalt.

fertilitasse panin algul aja mina ka aga sealse arsti kohta ei leidnud ainsatki positiivset kogemust patsientidelt ja nii suuna mujale võtsingi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin laseriga eemaldamas Kotka erahaiglas ja jäid armid – ei soovita. Arm on rohkem näha kui enne olnud väike nahamoodustis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldas mõned sünnimärgid ja portsu näsasid Dr Niin, jäin tulemusega väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage kohta (tegijat) Tallinnas (nahamoodustise eemaldamine näolt)