Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage kõhukotti.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soovitage kõhukotti.

Postitas:

Sellist mis sobiks juba päris pisikese kandmiseks nii toas kui õues,
Ise olen väikest tüüpi naisterahvas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:22; 24.02 15:36; 25.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Bondolino ja olen nii rahul. Linalapsest ostes on hind muidugi krõbe aga kui viitsimust peale passida siis järelturult saab väga hea hinnaga. Igat oma senti väärt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bondolino. Tõesti on väga mugav ja igat senti väärt. Kasutame seda nii õues, kui toas väga palju. Ilma selleta ei kujtaks oma elu ette enam 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Mei-Tai. Lihtne siduda ka vastsündinut. Olen vist lihtsalt saamatu, ei saa viie meetrise lina sidumisega üksi hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybex i.go, sobib sünnist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast, näen, et saan seal kohal ka neid tooteid proovida koos lapsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:22; 24.02 15:36; 25.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Mei Tai (vastsündinu east saadik vt Youtube, kuidas seda seotakse), aga tahaksin ka Manducat (Vt. Linalaps), sest issi meil ma arvan Mei Taid endale ümber ei seoks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]juulie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on Mei Tai (vastsündinu east saadik vt Youtube, kuidas seda seotakse), aga tahaksin ka Manducat (Vt. Linalaps), sest issi meil ma arvan Mei Taid endale ümber ei seoks…[/tsitaat]

Bondolino käib samamoodi, aga paha on see, et tagant käib krõpsuga kinni ja veidi tüsedam inimene ei saaks seda endale ümber, sest lihtsalt ei ulataks ümber. Mei Tai’l on see hea, et alumist osa saab tagant kinni siduda ja paelad piisavalt pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]juulie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on Mei Tai (vastsündinu east saadik vt Youtube, kuidas seda seotakse), aga tahaksin ka Manducat (Vt. Linalaps), sest issi meil ma arvan Mei Taid endale ümber ei seoks…[/tsitaat]

Bondolino käib samamoodi, aga paha on see, et tagant käib krõpsuga kinni ja veidi tüsedam inimene ei saaks seda endale ümber, sest lihtsalt ei ulataks ümber. Mei Tai’l on see hea, et alumist osa saab tagant kinni siduda ja paelad piisavalt pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on baby björni oma.. Olen väga rahul sellega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manduca ja väga rahul (linalapsest ostetud) aga on ka babybjorn, mida vahel sai kasutatud, kui nägu ettepoole tahtsin lapse panna (manducal ei saa) ja pikka kõndimist polnud. märss ja rõngaslina on ka aga nendega pusimist palju ja siis mingi kotimoodi \”slingi\” ostsin ka teise lapsega aga see on päris kasutamata jäänud. Kõige asjalikumaks a kõige pikema kasutusajaga on igal juhul Manduca

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka bondolinot 🙂 Mugav ja praktiline! Juhul kui otsustad selle kasuks siis mina just hetkel müün enda oma. Kui soovi on võta minuga ühendust leaanika@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]täheke2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan ka bondolinot 🙂 Mugav ja praktiline! Juhul kui otsustad selle kasuks siis mina just hetkel müün enda oma. Kui soovi on võta minuga ühendust leaanika@gmail.com[/tsitaat]

OK, väga hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:22; 24.02 15:36; 25.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha teemat risustada reklaamiga, aga kui BabyBjörni kõhukotti soovid või Linalapse topeltmärssi, siis mina enda omasid just müün:) Mul siin kuulutused ka üleval.
Kui huvi, siis korter@live.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage kõhukotti.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.