Esileht Kodunurk Soovitage kokaraamatut

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Soovitage kokaraamatut

Postitas:

just eesti oma, tahan kinkida oma välismaal elavale sõbrannale, kes suur kokkaja..midagi modernset, mitte Maire Suitsu taolisi raamatuid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:22; 06.03 17:03;
To report this post you need to login first.

nami-nami kokaraamat on sihuke uuem ja huvitavam äkki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole seda nami-nami raamatut lähemalt uurinud, aga arvan, et kõik need retseptid on ka internetist saadaval, mis seal raamatuski on. Oskab keegi ehk sellest raamatust rohkem rääkida?

Võib-olla tunduvad mulle kokaraamatud ka sellepärast mõttetud, et internet on igasuguseid huvitavaid retsepte tasuta täis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

modernsed toidud pole just eestile kuigi omased. eesti kööki iseloomustavad ikka rohkem teistsugused omadussõnad. välismaallasele kingiks pigem midagi maalähedast ja just eestile kohast. Ma ei ole küll ise Evelini fänn, aga tema raamatu kingiks küll mõnele välismaallasele, mu arvates parim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 16:39; 06.03 17:57; 06.03 21:12; 08.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]modernsed toidud pole just eestile kuigi omased. eesti kööki iseloomustavad ikka rohkem teistsugused omadussõnad. välismaallasele kingiks pigem midagi maalähedast ja just eestile kohast. Ma ei ole küll ise Evelini fänn, aga tema raamatu kingiks küll mõnele välismaallasele, mu arvates parim.[/tsitaat]

no aga tegu pole ju välismaalasega, vaid minu eestlasest sõbrannaga, kes välismaal elab..tahaks just midagi uut kinkida..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:22; 06.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]modernsed toidud pole just eestile kuigi omased. eesti kööki iseloomustavad ikka rohkem teistsugused omadussõnad. välismaallasele kingiks pigem midagi maalähedast ja just eestile kohast. Ma ei ole küll ise Evelini fänn, aga tema raamatu kingiks küll mõnele välismaallasele, mu arvates parim.[/tsitaat]
Igatahes Evelini raamatut ei kingiks, retsepte on järele proovitud ja paljudel ei õnnestu need toidud, iseasi kui TAHAD midagi PRSEDIDENDI provvalt kinkida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis osta \”Eesti A´la carte\”. See on tippkokkade retsepte sisaldav ja nt. Dimitri Demjanovi soovitusega. Saad seda \”udupeent\” mida ootad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 16:39; 06.03 17:57; 06.03 21:12; 08.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan \”Pereköögi kokaraamatut\”, siis \”Nigella Ekspress\”, \”Nigella Köök\”. Just on üks kookide raamat ka välja tulnud. Tundus asjalik. Ise ei ole jõudnud veel osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane yllitis raamatupoes Vesta Reest http://varrak.ee/product/10380/?cid=834

evelin ilvese raamat on täielik fopaa. kommerts. ei soovita

P.S kysitakse eesti kokaraamatut ja siis soovitatakse Nigellat.. raskused loetust/teemaalgatusest arusaamisega.. tyyp PK. masendav 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 19:01; 17.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anni Arro \”Sepamaa talu köök\” on päris huvitav, kinkisin need isegi oma soomlannast sõbrannale ja talle meeldisid.
Evelini raamat on lihtsalt retseptid eri rahvuste köökidest, mulle ei avaldanud muljet.
Siis on veel nostalgiline \”vanaemade-aegsed retseptid\” vms, Kadri Kroon oli vist autor, vahest sobib see? See oleks siis väike mälestusretk lapsepõlvemaile.
Nami-nami kokaraamat on jah netis ka olemas, aga minu meelest on seal üsna vahvaid retsepte, ilusad värvilised pildid juures ja puha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie küla eitede kokaraamat on lahe, seal on natuke lugemist ka. siis see muhumaa kokaraamat \”Namaste\”, seal on ka nats lugemist lisaks. siis veel \”Eesti gourmet\”, autor Siiri Kirikal. isegi Onu Bella \”Koduperemehe nipiraamatut\” võiks soovitada, kuigi see on rohkem selline mehine värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina soovitan \”Pereköögi kokaraamatut\”, siis \”Nigella Ekspress\”, \”Nigella Köök\”. Just on üks kookide raamat ka välja tulnud. Tundus asjalik. Ise ei ole jõudnud veel osta.[/tsitaat]

Kas Nigella on tõesti eestipärasem kui Evelin või minu pakutud ja Demjanovi soovitatud raamat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 16:39; 06.03 17:57; 06.03 21:12; 08.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on veel soovitamata Oma maitse kokaraamat – minu meelest kah natuke teistsugused retseptid. Kas just 100% eestipärased, aga nn. Maire Suitsule vahelduseks küll.

Eestipärastest on minu lemmik samuti Pereköögi kokaraamat – suur ja mitmekesine ning põhiretseptid on kõik olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt Juta Raudnaski kokaraamatut. Pealkiri ei tulehetkel meelde, aga ta kirjeldab seal oma ümbermaailmareisi ja sealt kogutud retsepte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 17:58; 10.03 21:05; 10.03 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan soojalt Juta Raudnaski kokaraamatut. Pealkiri ei tulehetkel meelde, aga ta kirjeldab seal oma ümbermaailmareisi ja sealt kogutud retsepte. [/tsitaat]

ümbermaailmareisilt kogutud retseptid pole ju kuidagi Eesti omad, mida teemaalgataja soovis…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 16:39; 06.03 17:57; 06.03 21:12; 08.03 14:21;
To report this post you need to login first.

Ära mingit tõlkeraamatut a la Nigella küll kingi, välismaal neid rohkem kui küll!

Aga neist pakututest Anni Arro raamatud on head ja kakskeelsed – juhuks kui tuttav või ta pereliige eesti keelt ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mull emeeldis eesti blogijate kokkaraamat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ümbermaailmareisilt kogutud retseptid pole ju kuidagi Eesti omad, mida teemaalgataja soovis…..[/tsitaat]
ahsoo, ma sain aru, et raamat peab olema eesti oma, mitte toidud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 17:58; 10.03 21:05; 10.03 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ümbermaailmareisilt kogutud retseptid pole ju kuidagi Eesti omad, mida teemaalgataja soovis…..[/tsitaat]
ahsoo, ma sain aru, et raamat peab olema eesti oma, mitte toidud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 17:58; 10.03 21:05; 10.03 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen väga rahul sarja \”100 Rooga\” raamatuga ja kingiks välismaale sobiks hästi, sest sees on ka inglisekeelne rööptekst. Väga meeldib raamatu kujundus ja seesolevad (nostalgilised) ehtsad Eesti toidud. http://www.vanaraamat.ee/Kokaraamatud/Eesti-kook-Estonian-Cuisine-b23833-t10.html aga selle autor on välistatud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nami namaste kokaraamat – ilus raamat töötavate retseptidega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereköögi kokaraamat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutika koduperenaise kokaraamat. väga lihtsad retseptid, kenad pildid, ligikaudne maksumus eek-des(muidugi nüüd euroga on toit kallim)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Nadja koogid\” võib ka Eesti algupära alla paigutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mille teemaalgataja välja valis? oleks lihtsalt huvitav tagasiside

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 19:01; 17.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk Soovitage kokaraamatut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.