Esileht Väikelaps Soovitage kombet, mis ei ole kasvuvaruga!

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Soovitage kombet, mis ei ole kasvuvaruga!

Postitas:

Tere, palun soovitage mulle kombet, mis oleks sobilik saledale 80 cm poisile. Tellisin Lenne nr 80 talvekombe, aga see on lootusetult suur, upub sellesse.

Mis brändidel on suurusele vastavad lõiked? Sooviks kombet, mis sobiks kuskil 2 kuni 6 kraadise plussilmaga, ehk siis mitte päris paks talvekombe, aga ka mitte õhuke sügiskombe. Samas võiks materjal olla selline pehmem, millega aasta ja kuu vanune laps saaks mugavalt toimetada, et ei oleks liiga jäik nagu Lenne näiteks.

 

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 11:05; 09.11 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsuse brändid, Okaidi nt, on saledale head ja numeratsioon aastates on pisut nihkes, nii et kasvuvaru on vähem.

Või võib-olla teile sobiks Next? Lausvett ei pea; soodne, numbris, pehme ja soovi korral värviline on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Materjali poolest on huppa 100gr voordiga head. Aga kuna neil on ka kasvuvaru palju, siis telli lihtsalt suurus 74 🙂 vahet ju pole, mis number sees on, peaasi, et riie paras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on vaadata selline mudel, millel on reguleeritav vöökoht ning kummiga sääre- ja varrukaotsad. Siis saab ka algul suurevõitu kombeka parajaks kohendada ning kauem kanda. Samuti tasub jälgida, et kombekas, mis tundub esialgu toariietele pannes väga suur, ei pruugi seda koos saabastega üldsegi olla. Kükitamiseks ja istumiseks on säärtel üsna palju varupikkust vaja, et sääred kukekaks ei muutuks. Kui toas ilma saapata kombet proovida ja sääred näivad parajad, siis on need tegelikult saabastega õues toimetamiseks kaugelt liiga lühikesed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli sellises vanuses H&M talvekombe. Just selline paraja paksusega, aga mitte liiga kõva ja kohmakas. 80 cm lapsele võtaks ma aga 86 suuruse, sest H&Mi õueriided on väga pisikesed, jäävad väikeseks juba enne suuruseks oleva pikkuse saavutamist. Samuti on õige see, mida siin eespool varu kohta on öeldud, nii et pigem võib kombe olla pisut suurem. Kui on väike, siis tulevad tallakummid saapa alt ära ja sääred lähevad paljaks, eriti kiige peal. Näiteks siin pildil olev kombekas on minu arust juba väike, ei saa käsi sirutada ega kükitada, ilma et nahk paljaks läheks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 12:10; 10.11 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne nr 80 kombe oli lihtsalt nii jäik, ja varrukad ka lootusetult pikad ja jäigad. Ma ei kujutaks ette, et ma üldse kindaid saaks kätte panna.

Nii et ootan soovitusi pehme mterjaliga kombedele 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 11:05; 09.11 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on varutud algajale kõndijale Molo Hebe mudel, need ei ole kasvuvaruga. Väga pehme ja kerge kombe. Molol on tihti sooduskampaaniaid, kus saaks selle kombe väga soodsalt kätte. FB Molo grupis müüakse neid ka aegajalt, tasub pakkumisi küsida. https://www.molo.com/outerwear/snowsuits/hebe/bark/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pehmemad on peale H&Mi veel nt Lassie, Reima, Kuling, Lindex.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 12:10; 10.11 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemusel on ReimaTec täpselt suurusesse ja sobib peenele kehaehitusele. Mul ka poiss pikk ja peenike. https://www.lastemaailm.ee/search/reimatec

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust ka on reimad pehmemad, ja ka nt color kids on olnud hea. kui tahad, et oleks väike varu, aga poleks ebamugav, siis jah kummiga varruka- ja sääreotsad. tellides võib olla soojustust raske valida, aga siis on ehk kirjas üleminekukombekas või kevad-sügis, siis pead aga kindlasti veekindlust vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemusel on ReimaTec täpselt suurusesse ja sobib peenele kehaehitusele.

Meil just Reimaga kogemus, et meeletu kasvuvaruga.

Tegelikult ka väikestel lastel on kehad erineva kujuga. Ilmselt loeb see ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatec on olnud suure kasvuvaruga – nii kombekad kui joped. Üsnda parajad on Lindex ja HM. Lindexi kombed on hea kvaliteediga – nii Fix kui ka see teine variant. HM ka hea. Mul oli lapsel sportswear, hea kvaliteediga, ei kulundu ja pidas vett ja tuult.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Offtopic, aga ma üldse ei saa aru sellest kasvuvarust. Kui ma ostan näiteks suurus 80 kombe, siis ma tahangi, et muidu suurus 80 riideid kandev laps saaks seda kanda. Väike varu on okei muidugi, aga et ma pean mitu nr väiksema kombe ostma ja mingeid mõõte alati otsima… Jaburus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse olematu talvega soovitan, et osta parem kevadsügis kombekas ja meriino alusriided alla. Softshell võib ka olla, kui laps ei ole higistaja. Saad erinevate mütside-kinnastega kombineerida. Jalatsitega sama lugu, vabalt võib tossudega käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 13:01; 12.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse olematu talvega soovitan, et osta parem kevadsügis kombekas ja meriino alusriided alla. Softshell võib ka olla, kui laps ei ole higistaja. Saad erinevate mütside-kinnastega kombineerida. Jalatsitega sama lugu, vabalt võib tossudega käia.

Detsembris, jaanuaris, veebruaris tossudega ja märtsi lörtsis ka tossudega? Tossud on esiteks külmad ja teiseks libedad. Loomulikult peab vaatama ilmastikule vastavad saapad.

Kombedest olen ostnud enda lapsele Jonathani talvekombed, neil saab valida kas laiem või tavaline lõige. Kui võtad suurus 80 siis see on suuruseni 86, seega mitte liiga suur, aga laps ju kasvab ka kevadeks, et mõttetu osta väiksemat. Praegu mahub, aga mis sa veebruaris- märtsis teed kui ilm veel talvine ja kombe juba väike? Väike varu peab ikka olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse olematu talvega soovitan, et osta parem kevadsügis kombekas ja meriino alusriided alla. Softshell võib ka olla, kui laps ei ole higistaja. Saad erinevate mütside-kinnastega kombineerida. Jalatsitega sama lugu, vabalt võib tossudega käia.

Detsembris, jaanuaris, veebruaris tossudega ja märtsi lörtsis ka tossudega? Tossud on esiteks külmad ja teiseks libedad. Loomulikult peab vaatama ilmastikule vastavad saapad.

Kombedest olen ostnud enda lapsele Jonathani talvekombed, neil saab valida kas laiem või tavaline lõige. Kui võtad suurus 80 siis see on suuruseni 86, seega mitte liiga suur, aga laps ju kasvab ka kevadeks, et mõttetu osta väiksemat. Praegu mahub, aga mis sa veebruaris- märtsis teed kui ilm veel talvine ja kombe juba väike? Väike varu peab ikka olema.

Hetkel on november ja plusskraadid. Kevad-sügis gore-tex kõrgematest tossudest oled kuulnud, need hingavad ja peavad vett? Reima patterid nt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 13:01; 12.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Soovitage kombet, mis ei ole kasvuvaruga!