Esileht Koolilaps Soovitage kooli Harjumaal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Soovitage kooli Harjumaal

Postitas:

Plaan on osta maja. Kolme lapsega on aga üks olulisimaid kriteeriume asukoht ja hea kooli lähedus.

Palun soovitage koole Harjumaal, millel on tase hea, õhkkond toetav ja sõbralik ning eelistatult lisaks põhikoolile ka gümnaasiumiosa.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 22:43; 13.02 23:04; 13.02 23:16; 13.02 23:24; 13.02 23:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

+1
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 22:54; 13.02 23:11; 13.02 23:19; 13.02 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaan on osta maja. Kolme lapsega on aga üks olulisimaid kriteeriume asukoht ja hea kooli lähedus.

Palun soovitage koole Harjumaal, millel on tase hea, õhkkond toetav ja sõbralik ning eelistatult lisaks põhikoolile ka gümnaasiumiosa.

Kose ja Kose Gümnaasium

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 22:43; 13.02 23:04; 13.02 23:16; 13.02 23:24; 13.02 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Nõrk oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

0
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 22:54; 13.02 23:11; 13.02 23:19; 13.02 23:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Jobu oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

Vali sõnu palun ja realiseeri oma viha kusagil mujal.

Jäi täpsustamata, et praegu elame Tallinnas ja maja vaatame Tallinnast välja just piiratud eelarve tõttu.

Oleks 500 000 võtta, koliks heameelega Kakumäele 🙂

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 22:43; 13.02 23:04; 13.02 23:16; 13.02 23:24; 13.02 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Jobu oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

Vali sõnu palun ja realiseeri oma viha kusagil mujal.

Jäi täpsustamata, et praegu elame Tallinnas ja maja vaatame Tallinnast välja just piiratud eelarve tõttu.

Oleks 500 000 võtta, koliks heameelega Kakumäele ????

Sellest ikka saad aru, et Tallinn asub Harjumaal. Lase lastel samas koolis edasi käia.

0
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 22:54; 13.02 23:11; 13.02 23:19; 13.02 23:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Jobu oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

Vali sõnu palun ja realiseeri oma viha kusagil mujal.

Jäi täpsustamata, et praegu elame Tallinnas ja maja vaatame Tallinnast välja just piiratud eelarve tõttu.

Oleks 500 000 võtta, koliks heameelega Kakumäele ????

Sellest ikka saad aru, et Tallinn asub Harjumaal. Lase lastel samas koolis edasi käia.

Lisasin ju su soovil täpsustuse? Mis veel puudu on, millest aru ei saa?

Kujutan ette, et päris raske võib nii negatiivne ja solvav (ma olen ju jobu, eks) inimene olla. Lausa kahju.

 

* Ma pole aastaid Perekoolis käinud ja postitanud. Aga nagu näha, siis kõik on ikka endine.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 22:43; 13.02 23:04; 13.02 23:16; 13.02 23:24; 13.02 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega väga palju variante ole, Jüri, Kiili või Saku. Keila koolil on halb maine ja gümnaga koole rohkem ei meenu. Jüri on minu jaoks liiga suur kool, seega Kiili või Saku.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:26; 13.02 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Jobu oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

Vali sõnu palun ja realiseeri oma viha kusagil mujal.

Jäi täpsustamata, et praegu elame Tallinnas ja maja vaatame Tallinnast välja just piiratud eelarve tõttu.

Oleks 500 000 võtta, koliks heameelega Kakumäele ????

Sellest ikka saad aru, et Tallinn asub Harjumaal. Lase lastel samas koolis edasi käia.

Lisasin ju su soovil täpsustuse? Mis veel puudu on, millest aru ei saa?

Kujutan ette, et päris raske võib nii negatiivne ja solvav (ma olen ju jobu, eks) inimene olla. Lausa kahju.

On tõesti kahju. Jobu ei ole muide mingi solvang. Palun natuke tugevust.

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 22:54; 13.02 23:11; 13.02 23:19; 13.02 23:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega väga palju variante ole, Jüri, Kiili või Saku. Keila koolil on halb maine ja gümnaga koole rohkem ei meenu. Jüri on minu jaoks liiga suur kool, seega Kiili või Saku.

Saku ja Kiili kanti oleme veidi vaadanud. Kas keegi veel oskaks nende koolide osas tuua välja plusse ja miinuseid?

Saue Gümnaasium?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 22:43; 13.02 23:04; 13.02 23:16; 13.02 23:24; 13.02 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega väga palju variante ole, Jüri, Kiili või Saku. Keila koolil on halb maine ja gümnaga koole rohkem ei meenu. Jüri on minu jaoks liiga suur kool, seega Kiili või Saku.

Saku ja Kiili kanti oleme veidi vaadanud. Kas keegi veel oskaks nende koolide osas tuua välja plusse ja miinuseid?

Saue Gümnaasium?

Kiili kooliga on natuke kokkupuudet ja midagi halba küll silma ei hakka. Eriliselt head ka mitte, aga ega ma pole ka ekspert. Tean normaalseid, toredaid lapsi sealt koolist, ju siis kool ikka ka normaalne on.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:26; 13.02 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega väga palju variante ole, Jüri, Kiili või Saku. Keila koolil on halb maine ja gümnaga koole rohkem ei meenu. Jüri on minu jaoks liiga suur kool, seega Kiili või Saku.

Saku ja Kiili kanti oleme veidi vaadanud. Kas keegi veel oskaks nende koolide osas tuua välja plusse ja miinuseid?

Saue Gümnaasium?

Lakkab peagi olemast gümnaasium ja jääb põhikooliks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:43; 14.02 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega väga palju variante ole, Jüri, Kiili või Saku. Keila koolil on halb maine ja gümnaga koole rohkem ei meenu. Jüri on minu jaoks liiga suur kool, seega Kiili või Saku.

Saku ja Kiili kanti oleme veidi vaadanud. Kas keegi veel oskaks nende koolide osas tuua välja plusse ja miinuseid?

Saue Gümnaasium?

Lakkab peagi olemast gümnaasium ja jääb põhikooliks.

Seda on natuke raske uskuda, Saue Gümnaasiumil on ju riigieksamite tulemused, eriti reaalainetes, päris tugevad, miks nad peaks gümnaasiumi osa ära kaotama?

Harjumaal soovitaks Saku Gümnaasiumi, koolil on kolm eraldi maja ja kõigi jaoks on ruumi ja võimalust õppida. Kooli tase on samuti üsna tugev, gümnasistid lähevad enamus ülikoolidesse edasi ja tugisüsteem on hästi arenenud, ehitati uus ja kaasaegne spordikeskus, samuti arstikeskus on äsja avatud, koolibussid sõidavad pea igasse külla, ma olen palju head kuulnud. Iseasi on muidugi, kas sa leiad Saku vallast sobiva kinnisvara, kõik värske mis turule tuleb, broneeritakse päevadega ja need mis kauemaks jäävad, neil on mõni suurem viga. Kinnisvara ei ole sugugi odavam kui Viimsi vallas.

Kes siin puudutas Kakumäed, siis sinna ma ei koliks, sest ainus kool on Rocca al Mare erakool ja sinna on võimatu saada, kui ei kuulu koolipersonali või juba koolis õppivate koolilaste perekondade hulka. Kakumäe on maha jäänud infrastruktuuriga linnaosa, linna koolidesse ei saa eriti ühistranspordiga või see on keerukas ja muid arenguid sealkandis ei toimu. Pigem võiks kolida Piritale, aga sealgi on lasteaiad ja koolid üle rahvastatud ja paljud viivad lapsi kesklinna koolidesse.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on natuke raske uskuda, Saue Gümnaasiumil on ju riigieksamite tulemused, eriti reaalainetes, päris tugevad, miks nad peaks gümnaasiumi osa ära kaotama?

Sest niimoodi on vallaametnikud otsustanud. Laagrisse peaks tulema riigigümnaasium, kuhu siis sauekad ka saadetakse. Kes tahab, läheb muidugi mujale.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:43; 14.02 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Kiili koolis. Siiani olen rahul kõigega. Õpetajad on toredad, lapsed on ka toredad. Distantsõppe korraldamine tuli neil ka kenasti välja, olen kuulnud, et oli probleeme osades koolides.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loo kool, aga jääb äkki liiga linna külje alla.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jürisse tuleb ka muideks uus koolimaja

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laagri kant ka hea elamiseks, just eriti, kui elad koolide lähedal ja ühistransport ei oleks kaugel.
koolid siin head ( üks kool avati), aga enne kui ostate midagi, uuri, kas nendesse koolidesse lootust mahtuda.

varem oli probleem mahutavusega.

aastast 2022 on avatud ka Laagri riigigümnaasium. Sauel läheb gümn.kinni, kes sinna juba astunud, hakkavad gümnaasiumis Laagris käima.
Saue ka ok elamiseks ja kool vist ok, rongiga oleks mugav lastel edaspidi gümnaasiumis käia.
nii et kui valid Saue, siis jalutuskäigu kaugusele nt rongipeatusest, sest lastel väga mugav rongiga linna poole sôita, rong on kiire ja mugav liikumisvahend.

hästi populaarne kant on ju ka Rae vald.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed kooli tagasi?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loksa gümnaasium on üllatavalt heade tulemustega, saab vene keele ka selgeks.

Kuusalu keskkooli hakati just uut algklasside maja ehitama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:36; 14.02 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll lapsed alles algkoolis, aga Kehra lasteaedade ja kooliga olen väga rahul. Eelmisel aastal tegi lõpueksamitel ka super-tulemuse, kuigi seal oli ka juhuste kokkulangemisel oma osa.

Tuttavate kogemuest lähtudes Kuusalu ja Jüri koole ei soovita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuusalu.

Ehitatakse just uut algklasside hoonet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kose kohta ka keegi teab midagi öelda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata näiteks Kohilasse. Roobuka ja Aespa juurest läheb nagunii Harjumaa piir ja selle piirkonna lapsed käivad Kohilas koolis enamasti või siis Kurtnas. Väga mõnusad koolid ja head piirkonnad lastega elamiseks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjumaa koolid:

Aegviidu kool
Alavere põhikool
Ardu kool
Aruküla põhikool
Haabneeme kool
Harkujärve põhikool
Harmi Põhikool
Järveküla kool
Jüri gümnaasium
Kallavere keskkool
Kehra gümnaasium
Keila kool
Keila põhikool
Kernu põhikool
Kiili gümnaasium
Kindluse kool
Klooga kool
Kolga kool
Kose gümnaasium
Kose-Uuemõisa lasteaed-kool
Kostivere kool
Kurtna kool
Kuusalu keskkool
Laagri kool
Lagedi kool
Laulasmaa kool
Lehola kool
Loksa gümnaasium
Loo keskkool
Maardu gümnaasium
Maardu põhikool
Merivälja kool
Muraste kool
Neeme kool
Nissi põhikool
Oru põhikool
Padise põhikool
Paldiski põhikool
Paldiski ühisgümnaasium
Peetri lasteaed-põhikool
Pikavere mõisakool
Prangli põhikool
Püünsi kool
Raasiku kool
Randvere kool
Risti kool
Ruila põhikool
Saku gümnaasium
Saue gümnaasium
Tabasalu ühisgümnaasium

Turba kool
Vaida põhikool
Vasalemma põhikool
Vihasoo lasteaed-algkool
Viimsi gümnaasium
Viimsi kool
Vääna-Jõesuu kool
Vääna mõisakool
Ääsmäe põhikool

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline soovitada, kuna laps käib ainult ühes koolis. Laps käib Kurtna koolis. Seda võin küll kinnitada, et lapsel on suur koolirõõm. Ta on väga rahul oma kooliga. Tema tahab koolis käia. Raske öelda, kas see on just kooli tõttu või on sattunud tore klass. Kindlasti on oma osa koolil. Kool on väike, kõik tunnevad kõiki ja omavahel suheldakse.

Aga muidugi kõige olulisem on see, et lapsel on tõesti koolirõõm.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin puudutas Kakumäed, siis sinna ma ei koliks, sest ainus kool on Rocca al Mare erakool ja sinna on võimatu saada, kui ei kuulu koolipersonali või juba koolis õppivate koolilaste perekondade hulka. Kakumäe on maha jäänud infrastruktuuriga linnaosa, linna koolidesse ei saa eriti ühistranspordiga või see on keerukas ja muid arenguid sealkandis ei toimu.

Jutt jumala õige, mina elan Kakumäel, Rocca kooli ei saa, linnas ühistranspordiga koolis käia on üsna tülikas. Laps tuleb üle tunni koolist koju, ise viin hommikul autoga kohale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll lapsed alles algkoolis, aga Kehra lasteaedade ja kooliga olen väga rahul. Eelmisel aastal tegi lõpueksamitel ka super-tulemuse, kuigi seal oli ka juhuste kokkulangemisel oma osa.

Tuttavate kogemuest lähtudes Kuusalu ja Jüri koole ei soovita.

Mul just kogemus et Kehrast Kuusallu üle tulles on õpilased rohkem rahul. Tunnis pidavat reaalselt õppida saama ja vahetunnis ei kiusata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:36; 14.02 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks vaadata Jõelähtme valda (Loo alevik, Kostivere). Valla keskuses ehk Lool on gümnaasiumiosa olemas ning kõrvalolevatest asulatest (Kostivere, Neeeme, Muuga, Maardu, Lagedi) käivad lapsed siia, kuna nende asulas vaid põhikooli osa.

Kool on päris ok riigieksamite ning olümpiaadidel osalemise tulemustega, hoone renoveeritud, kaasaegne staadion, mitmekülgne huvitegevus ning heal tasemel keeleõpe. Mulle endale meeldib just väiksem õpilaste arv, mis võimaldab individuaalsemat lähenemist – suurtes koolides jääb sellest tõenäoliselt vajaka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Soovitage kooli Harjumaal