Esileht Koolilaps Soovitage kooli Harjumaal

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Soovitage kooli Harjumaal

Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Jobu oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

Vali sõnu palun ja realiseeri oma viha kusagil mujal.

Jäi täpsustamata, et praegu elame Tallinnas ja maja vaatame Tallinnast välja just piiratud eelarve tõttu.

Oleks 500 000 võtta, koliks heameelega Kakumäele ????

Sellest ikka saad aru, et Tallinn asub Harjumaal. Lase lastel samas koolis edasi käia.

Lisasin ju su soovil täpsustuse? Mis veel puudu on, millest aru ei saa?

Kujutan ette, et päris raske võib nii negatiivne ja solvav (ma olen ju jobu, eks) inimene olla. Lausa kahju.

On tõesti kahju. Jobu ei ole muide mingi solvang. Palun natuke tugevust.

Kas pole ammu saanud või mis su probleem on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tabasalu Ühisgümnaasium! Sel sügisel valmib ka tuttuus maja algklassidele, ja tuleb Riigigümnaasium. Ringid ja sportimisvõimalused on lihtsalt suurepärased! Kool on küll suur, aga algklassid on alati olnud eraldi majas ja see ka nii jätkub, seega on tunne nagu oleks väike maja, kus kõik kõiki tunnevad. Klassis on näiteks lapsi vähem, kui mu tuttavatel VHK-s.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimsis on Püünsi kool ja Haabneeme kool väiksemad ja väga mõnusa õhkkonnaga. Palju huviringe ja tegusad ja noored õpetajad.

Viimases koolis suur tunglemine ainult, sest kool asub keskuses ja tahtjaid palju. Vallas uhke raamatukogu, spordihooned, sportimise võimalused, tervise rajad, suusamägi, ujula, kino, spa, spordiklubid. Bussiga kiirelt kesklinna ühendus.

Ehitatakse uut kultuuri ja huvikeskust. Mõned aastad tagasi avatud uus gümnaasium, mille kohta on ainult häid sõnu kuulda. Enda lapsed  veel gümnaasiumis ei käi.

Ma ei kujutaks paremat kohta ette väga laste kasvatamiseks. Meil on ka 3 last ja otsime suuremat kodu. Bussiühendused olemas ka vallas sees, nii et ei pea päris kooli kõrval elama.

Edu kodu otsingutel!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega palju valikuid pole. Rocca al Mare kool.

Kakumäe kanti kahjuks maja osta ei jaksa.

Jobu oled. Mis sa kirjutad siis, et Harjumaal soovid koolisoovitust!?

Vali sõnu palun ja realiseeri oma viha kusagil mujal.

Jäi täpsustamata, et praegu elame Tallinnas ja maja vaatame Tallinnast välja just piiratud eelarve tõttu.

Oleks 500 000 võtta, koliks heameelega Kakumäele ????

Sellest ikka saad aru, et Tallinn asub Harjumaal. Lase lastel samas koolis edasi käia.

Lisasin ju su soovil täpsustuse? Mis veel puudu on, millest aru ei saa?

Kujutan ette, et päris raske võib nii negatiivne ja solvav (ma olen ju jobu, eks) inimene olla. Lausa kahju.

On tõesti kahju. Jobu ei ole muide mingi solvang. Palun natuke tugevust.

No siis oledki jobu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me elame Jüris. Kool on siin küll suur, aga klasside suurused on hoitud väikesed, alg- ja põhikoolis kuni 24 last. Koolihoone kaasaegne. Olemas spordihoone, staadion, ujula, terviserajad.

Huvihariduse võimalused on head: laulukoorid, rahvatants, robootika, kunsti- ja muusikakool. Erinevad trennid: korv-, jalg-, võrkpall, kergejõustik, ujumine, tantsimine jne.

Koolis korraldatakse igasugu üritusi. Distantsõpe on ka siiani üsna kenasti sujunud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Soovitage kooli Harjumaal