Esileht Kodunurk Soovitage koristusvahendeid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Soovitage koristusvahendeid

Postitas:

Palun soovitage
a) üldpuhastusvahendit, millega erinevatelt pindadelt (enamasti täispuit) tolmu pühkida. Kasutasin varem Ajaxit (oranžikas pudel), aga selle lõhn on muutunud nii ebameeldivaks, et enam seda kasutada ei taha. Lihtsalt veega puhastades jäävad ikka mingid plekid pindadele, nii et seda pole mõtet soovitada.
b) vahendit, mis aitaks roostest vabaneda. Märkasin, et vannitoas on duši seinale kinnitamise toru ühest kohast roostes, tahaksin sellest roostest vabaneda. Proovisin Cillitit (mingi tavaline Cillit oli), aga see roostele küll peale ei hakanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:32; 10.08 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tolmu pühkimiseks ei ole vaja mingit vett ega ammugi mingit Ajaxit. milleks? võta mikrokiudlapp ja pühi tolm ära.
rooste eemaldamiseks proovi nt wc-vahendit. ühekordne kasutamine vast midagi hullu ei tee. või siis sidrunit või midagi muud happelist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rooste ja lubjakivi eemaldamiseks on minu hinnangul kõige tõhusam vahend Orto toodetud Sanit-M. Täiesti lootusetuna tundunud WC-potid, millega mingid Domestosed, Harpicud jms midagi ei teinud, tegi Sanit-M puhtaks. Pärast selle vahendi avastamist ei ole ma sanitaarruumide koristamiseks enam ühtegi teist vahendit ostnud. Valan pritspudelisse ümber, siis on mugavam kasutada. Haiseb ka vähem kui need klantspakendites variandid. Olengi juba mitu korda mõelnud, et peaks Sõjamäele Orto tehasepoodi minema ja sealt viieliitrise kanistri ostma – jätkub kauemaks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:23; 10.08 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

b) vahendit, mis aitaks roostest vabaneda. Märkasin, et vannitoas on duši seinale kinnitamise toru ühest kohast roostes, tahaksin sellest roostest vabaneda. Proovisin Cillitit (mingi tavaline Cillit oli), aga see roostele küll peale ei hakanud.

mina olen lihtsalt iga 4-5a tagant sellised vannitoas olevad metallist roostetama kippuvad jupid ära puhastanud ja hõbedase roostevastase hammeritiga üle värvinud.
need jupid, mida saab seinalt ära kruvida, nt riiul enne seinalt maha, metallist küürimisnuustikuga rooste maha ja värvin õues. uss-toru värviparandused teen muidugi kohapeal, ilma maha võtmata.
neid roostevastaseid värve on nii purgis (alates 200g) kui ka spray kujul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan soovituste eest! Kas keegi siiski oskaks ka üldpuhastuvahendit soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:32; 10.08 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan biominerata tooteid.
http://biominerata.ee/toode/vannituba/uldpuhastusvahend-500ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Exalit, sel pole mingit jubedat lillelõhna ja ei vahuta ka liiast. Ostan liitrise pudeli ja teen pritspudelisse ise nii tugeva/lahja lahuse kui parajasti vaja. Mulle need Ajaxid ja asjad ei meeldi just selle meeletu lõhna pärast.
Märkasin, et Exal on lahustipõhine, mul pole ta kunagi midagi ära rikkunud, ju siis teen piisavalt lahja lahuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rooste jaoks kasutan äädikat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldpuhastusvahendina kasutan mina Kiilto Rosita. See on konsentraat. Lõhn meeldiv ja ei jäta peegleid triibuliseks. Ei pea eraldi klaaspindade vahendit muretsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu üldpuhastusvahend on Chemipharm Clean Feel kontsentraat, millest teen endale sobiva lahuse. Puhastab kenasti, kasutan ka köögis rasvaplekkide eemaldamiseks. Väga kontsentreeritud vahend – jätkub kauaks. Kui kontsentraati ei oleks nuusutanud, siis ei teakski, et sidrunilõhnaline, tavapuhastuse lahusel küll mingit tajutavat lõhna ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:23; 10.08 17:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Soovitage koristusvahendeid