Esileht Ilu ja tervis Soovitage kuiv¨ampooni

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovitage kuiv¨ampooni

Postitas:

Käisin Kaubamajast otsimas Lee Staffordi kuiv¨ampooni – öeldi, et ei ole ja enam ei tule ka. Kas keegi teab, kust seda võiks veel otsida või oskate soovitada midagi muud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 18:12; 27.09 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin kaubamajast sealse müüja soovitusel Klorane kuiv¨ampooni. Maksis 15 eurot, aga pidi olema looduslik (ei sisalda neid parabeene jms). Korra olen jõudnud juba kasutada ka ja töötas hästi, s.t olin rahul.
Enne seda kasutasin tavalist Syossi oma ja sellega ma rahule ei jäänud, ei imanud rasva eriti ära. Kuid seda Klorane ¨ampooni julgen soovitada küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 18:33; 19.12 16:33;
Postitas:

Olen proovinud pea kõiki ja ainus mida soovitan, on Batiste. Maksab umbes 6 euri, mina soetan seda Prismast. Parim ilutoode minu jaoks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mul on tumedad juuksed. Seega batiste for dark hair. Mingi aeg ei kasutanud ja nyyd jälleavastades peab todema et nad on oma koostist efektiivsemaks muutnud.

0
0
Please wait...
Postitas:

kuidas sellel Batistel lõhnaga lood on? mul on Tigi kuiv¨ampoon ja seda ei ole võimalik kasutada, sest hais tahab lihtsalt ära tappa. ääretult vänge ja täiesti hingemattev.

0
0
Please wait...
Postitas:

Batiste darki asemel ostaks Batiste XXL, olles lugenud seda eksperimenti kuivshampoonidega:
http://www.ohtuleht.ee/526830/kuivsampoon-tagab-uksnes-puhta-mulje

0
0
Please wait...
Postitas:

Syoss ei aidanud ka mind, täitsa jama oli.
Ostsin ka Batiste, sel oli soodukas just Prismas, aga veel ei ole kasutada jõudnud.
Veel oli mul 1 välismaalt ostetud toode, mille nime ei mäleta, aga selle järgi teangi, et Syoss on väga jama – vahe selle välismaa omaga on lihtsalt nii suur.

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tegin lõpuks oma valiku – Davines kuiv¨ampoon. Julgen seda soovitada, kui hind on vastuvõetav, sest hind on selle ¨ampooni juures ka ainuke miinus. Mingit häirivat lõhna ei ole ja teeb oma tööd hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 18:12; 27.09 18:34;
Postitas:

Mina kautan nsujahu selleks. Raputan ähe ja hõõrun maha. Teeb juuksed värskemaks.

0
0
Please wait...
Postitas:

See nisujahu ilmselt sobib ainult blondidele. Kas ta imab ka rasu ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 18:33; 19.12 16:33;
Postitas:

Batiste on selline hea. ma ei ütleks, et suurepärane. teeb paremaks küll, kuid tavalise nisujahuga on tulemus isegi veidi parem, kui batistega.

0
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ilu ja tervis Soovitage kuiv¨ampooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.