Esileht Väikelaps Soovitage, kus salongis teha 6 aastasele kõrvaaugud.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Soovitage, kus salongis teha 6 aastasele kõrvaaugud.

Postitas:

Tütar soovib 6.ndaks sünnipäevaks kõrvaauke.
Soovitage salongi, kus neid teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 23:34; 21.07 10:24; 21.07 10:24; 21.07 20:01; 21.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asukoht võiks ka olla 🙂

Tallinnas soovitan T1 apothekas.
Tean 6 last, kes seal teinud ja kellegil pole hiljem probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asukoht võiks ka olla ????

Tallinnas soovitan T1 apothekas.

Tean 6 last, kes seal teinud ja kellegil pole hiljem probleeme olnud.

Vabandust asukohaks Tallinn 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 23:34; 21.07 10:24; 21.07 10:24; 21.07 20:01; 21.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asukoht võiks ka olla ????

Tallinnas soovitan T1 apothekas.

Tean 6 last, kes seal teinud ja kellegil pole hiljem probleeme olnud.

Vabandust asukohaks Tallinn ????

Kas apteekis tõesti tehakse kõrvaauke?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 23:34; 21.07 10:24; 21.07 10:24; 21.07 20:01; 21.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apothekabeauty.ee/iluteenused/korvade-augustamine/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge tehke auke püstoliga, vaid kanüüliga kogenud needistaja juures! Tallinnas nt Alternadiiva.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge tehke auke püstoliga, vaid kanüüliga kogenud needistaja juures! Tallinnas nt Alternadiiva.

Issand, kanüüliga lapsel valus ju.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 23:34; 21.07 10:24; 21.07 10:24; 21.07 20:01; 21.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta neid kõrvaauke soovib, kas seda oled küsinud.
ise nii noore lapse soovidele selles asjas järele ei annaks.
laps võib tahta, see ei tähenda vel seda et ta peab ka selle mida ta tahab. saama

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta neid kõrvaauke soovib, kas seda oled küsinud.

ise nii noore lapse soovidele selles asjas järele ei annaks.

laps võib tahta, see ei tähenda vel seda et ta peab ka selle mida ta tahab. saama

Minuarust isegi armas, kui nii väikestel pisikesed mummud kõrvas. Ja tütar mul tahab ka neid kõrva panna. Klõpsuga kõrvakad nii ebamugavad.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 23:34; 21.07 10:24; 21.07 10:24; 21.07 20:01; 21.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge tehke auke püstoliga, vaid kanüüliga kogenud needistaja juures! Tallinnas nt Alternadiiva.

miks püstoliga tehtud kõrvaaugud head ei ole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See studex pole sama, mis kunagine püstol. Masin meenutab püstolit, kuhu pannakse sisse ühekordse neediga kapsel (täiesti hügieeniline) ja läbistamismeetod on kanüülile sarnane. See peamine meetod, mida nüüdseks üle maailma kasutatakse.

Endale tehtud mitu auku sel meetodil, ka kõhre. Kiire ja valutu, hiljem ei olnud valus ja pole ükski varasem auk vähemate muredega või nii valutult paranenud. Ilus puhas auk.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 21:15; 22.07 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nailpassion,deivia viira

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti laske teha meditsiinitöötajal kui ilma tõesti ei saa. Kõrvas on niipalju olulisi punkte kehas, et kui läheb valesti, siis lõpuks põeb laps terve elu. On seda vaja, et tervise ärarikub.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid vaidlusi, miks lapsele nii noorelt kõrva auke teha või miks mitte neid teha, on siin PK-s olnud mitmeid kordi; see taandub ikka individuaalsetele tõekspidamistele ja soovidele.

Pigem ongi oluline endale selgeks teha, millisel meetodil lasta teha. Ka seda teemat on siin arutatud, et milline meetod ikka parem on.

Mul on kodus 5,5-aastane tüdruk. Tema pole veel kõrvaauke tahtnud, aga mina ei tahaks kuidagi nii varakult veel lasta teha. Võib-olla koolilapsega on veidi lihtsam juba, aga minu tüdruk käib lasteaias ja seal neil on ujumine ka, seega pole ehted lubatud. Ning ausalt, öelge, mida tahate, aga seda, et augu tegemine kõrva POLE ÜLDSE VALUS, ei usu ma ka siis, kui minu silma all kellelgi tehakse ja see inimene, käsi südamel, vannub, et ei tunne valu, vaid naudib täiega iga hetke… Igatahes minul oli omal ajal küll valus. Jah, see valu on hetkeks ja möödub, aga ei saa öelda, et üldse valus pole.

M aolen kuulnud, et on inimesi, kellel on mingi probleem, et valu ei tunne. Aga neid peaks ikka vähe olema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid vaidlusi, miks lapsele nii noorelt kõrva auke teha või miks mitte neid teha, on siin PK-s olnud mitmeid kordi; see taandub ikka individuaalsetele tõekspidamistele ja soovidele.

Pigem ongi oluline endale selgeks teha, millisel meetodil lasta teha. Ka seda teemat on siin arutatud, et milline meetod ikka parem on.

Mul on kodus 5,5-aastane tüdruk. Tema pole veel kõrvaauke tahtnud, aga mina ei tahaks kuidagi nii varakult veel lasta teha. Võib-olla koolilapsega on veidi lihtsam juba, aga minu tüdruk käib lasteaias ja seal neil on ujumine ka, seega pole ehted lubatud. Ning ausalt, öelge, mida tahate, aga seda, et augu tegemine kõrva POLE ÜLDSE VALUS, ei usu ma ka siis, kui minu silma all kellelgi tehakse ja see inimene, käsi südamel, vannub, et ei tunne valu, vaid naudib täiega iga hetke… Igatahes minul oli omal ajal küll valus. Jah, see valu on hetkeks ja möödub, aga ei saa öelda, et üldse valus pole.

M aolen kuulnud, et on inimesi, kellel on mingi probleem, et valu ei tunne. Aga neid peaks ikka vähe olema.

Varba või küünarnuki äralöömine oli valusam. Ka võrreldes kõhre, keele- kui nabaneediga. Pigem oli tunda läbistamist ja koht pärsast tulitas, aga valusaks tõesti ei nimeta. Näpistamine näiteks paneb võpatama, needi puhul lihtsalt tunned – minu jaoks meenutab tnne samat umbes nagu süsti tehtaks. Tunned, aga ei ole midagi hullu. Ja lestas ei olnud pärast seda sama päeva tulitamist enam kordagi rohkem ka hetkekski valus ega andnud tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 21:15; 22.07 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see venelase tundemärk kui enne puberteeti kõrvaaugud on. Mitte kuskil Põhjamaades või Euroopas valged inimesed ei tee oma lastele kõrvaauke. Ainult venelased ja neegrid.

+4
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu meelest on see venelase tundemärk kui enne puberteeti kõrvaaugud on. Mitte kuskil Põhjamaades või Euroopas valged inimesed ei tee oma lastele kõrvaauke. Ainult venelased ja neegrid.

Olen eestlane ja tegin oma lastele väga noores eas kõrvaaugud.
Kas kõrvade augustamine lastel on lubatud vaid venelastele ja neegritele?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see venelase tundemärk kui enne puberteeti kõrvaaugud on. Mitte kuskil Põhjamaades või Euroopas valged inimesed ei tee oma lastele kõrvaauke. Ainult venelased ja neegrid.

Olen 30+ vene naine, kõrvaauke pole ei mul ega teistel meie pere naistel, lastest rääkimata.
Selline üldistamine ei näita muud kui su enda piiratust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Soovitage, kus salongis teha 6 aastasele kõrvaaugud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.