Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soovitage kust võiks saada osta tumelillat seljakotti lapsele koolis käimiseks.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Soovitage kust võiks saada osta tumelillat seljakotti lapsele koolis käimiseks.

Postitas:
Kägu

Lihtsustage palun mu vaeva otsida tühja poodides kolada, kus seda nagunii ei ole. Kuhu võiksin vaadata? Tänud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Soovitage kust võiks saada osta tumelillat seljakotti lapsele koolis käimiseks.

miks lapsele nii koledat värvi kotti tahad, mingi sadistlik karistus või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Soovitage kust võiks saada osta tumelillat seljakotti lapsele koolis käimiseks.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks lapsele nii koledat värvi kotti tahad, mingi sadistlik karistus või?[/tsitaat]
Ma ka just mõtlesin, et miks lapsel peab nii õudsat värvi seljakott olema? Osta must, isegi must on ilusam kui mingi tumelilla!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lihtsustage palun mu vaeva otsida tühja poodides kolada, kus seda nagunii ei ole. Kuhu võiksin vaadata? Tänud.
[/tsitaat]

Peebiga v?? Palju õnne!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
bethy2

minu 1 klassi lapse lemmik värv on lilla. tal ka koolikott näiteks lilla. mis lillal viga on???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain jõulude paiku Prismast. Lapsel on ilusad lillad saapad ja kott oli tumelilla ja mingi mustriga. Väga kena kombinatsioon. Kas peab siis olema mingi roosa või neoon?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu laps käib 3. aastat Jeva tumelilla koolikotiga, väga ilus ja ühtlasi ka praktiline

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie piigal ka teist aastat Jeva tumelilla paabulinnutikandiga kott. Väga ilus ja tõesti praktiline, pole veel kordagi pesta vaja olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]miks lapsele nii koledat värvi kotti tahad, mingi sadistlik karistus või?[/tsitaat]

no kuule, maitseasi ma ütleks. Imelik ei ole sellist juttu ajada või? Kui ma vaataksin su kodus ringi või mis sul seljas on, ilmselt võiksin ka nii mõnegi asja väga maha teha. Las ikka iga inimesel olgu oma maitse nii värvide kui ka rõivaste, kodutehnika vms suhtes. Labane nali sul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ka just mõtlesin, et miks lapsel peab nii õudsat värvi seljakott olema? Osta must, isegi must on ilusam kui mingi tumelilla![/tsitaat]

Lillasid värve on ka ikka väga väga palju. Küll ma siis ise valin, kui tumelilla. Aga nagu näha ei saa ma seda vastust mida soovin, vaid jälle kondi sain hammaste vahele mõnele lõukoerale. Aledad olete.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peebiga v?? Palju õnne![/tsitaat]

jajaaaa, ise saad ju ka aru, et näpukas. Loomulikult beebi:-) aga ilgu siis, kui see sind rahuldab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jajaaaa, ise saad ju ka aru, et näpukas. Loomulikult beebi:-) aga ilgu siis, kui see sind rahuldab.[/tsitaat]

No p ja b ei paikne mitte ligilähedalgi ju, et näpukas oleks. Las ma arvan, sul oli Peebi süles ja ei saanud õigesti trükkida 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui läks juba \”panemiseks\”, siis sõna on \”haledad\”.
Lillat kotti otsiksin nt. ebuy-st.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jajaaaa, ise saad ju ka aru, et näpukas. Loomulikult beebi:-) aga ilgu siis, kui see sind rahuldab.[/tsitaat]

Jah.. kindlasti on võimalik P ja B segi ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah.. kindlasti on võimalik P ja B segi ajada. [/tsitaat]

no kuule, iga titt teab ka et beebi, baby on nõrga tähega:-)Kõik kohad on seda sõna täis, tooted jm. Aga mõtle mis tahad, mul ükskõik:-) Loodan, et saad öösel ikka rahulikult magada

Please wait...
Postitas:
Kägu

no kuule, iga titt teab ka et beebi, baby on nõrga tähega:-)Kõik kohad on seda sõna täis, tooted jm. Aga mõtle mis tahad, mul ükskõik:-) Loodan, et saad öösel ikka rahulikult magada[/tsitaat]

Kusjuures ei saa aga see teema küll selles süüdi ei ole!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No p ja b ei paikne mitte ligilähedalgi ju, et näpukas oleks. Las ma arvan, sul oli Peebi süles ja ei saanud õigesti trükkida :D[/tsitaat]

ei noh, süles on ta mul nagunii enamus ajast:-) kus ma muidu siin olla saangi nii palju kui ma üldse saan

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui läks juba \”panemiseks\”, siis sõna on \”haledad\”.
Lillat kotti otsiksin nt. ebuy-st.[/tsitaat]

Ok, kui juba panemiseks läks… See koht on ebay.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soovitage kust võiks saada osta tumelillat seljakotti lapsele koolis käimiseks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.