Esileht Kodunurk soovitage: lapsele narivoodi koos lauaga

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: soovitage: lapsele narivoodi koos lauaga

Postitas:
Kägu

Sooviksin lapsele sellist narivoodit, millel oleks nö alumisel korrusel kirjutuslaud ja ülemisel siis voodi. Oskate öelda, kust kõige mõttekam sellist mööblit otsida? Vaatasin internetist, et on olemas nt selline: https://www.moobel1.ee/lastemoobel/lastetoa-narivoodid/narivoodi-pe123.html?variation_id=206497 – see on peaaegu ideaalne selles mõttes, et seal on laud ja voodi ja kapp ja sahtel jne kõik nagu kompaktselt koos, aga samas natuke liiga kõrge nagu (Lasnamäe paneelika korterisse), laps magaks nö nina vastu lage. Võiks veidi madalam olla.

Selline: https://www.on24.ee/p/193003/suwem-lauaga-k%C3%B5rge-voodi-lahe-p%C3%BCstredeliga-90×200-cm – on jälle natuke liiga kasin, laud on ahtake ja kappi pole üldse, ka kirjatarbeid kuskile paigutada pole.

Aga kas on mingeid poode, kus seda tüüpi mööblit hea oleks kohapeal vaadata?

Ja kas kuskil müüakse ka sedalaadi kasutatud komplekte?

Aitäh, kes viitsib vastata ja soovitada midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga kas oleks variant osta lihtsalt jalgadel nari ja sobiv kirjutuslaud sinna alla panna? Väga tihti valmiskomplektid on ebapraktilised. Nt esimesel lingil mulle väga meeldib vasakpoolne kapp (ise plaanin ka laose tuppa sellist), aga see otsakapp on ülearune ja võtab juba liigselt ruumi ja varjab valgust. Nari võiks aknapoolsest otsast olla täitsa avatud (mitte ainult väikese aknaga nagu osad), samas nt meil tuba nii väike ei ole, et laud eraldi ei mahuks, nari alla kapist ülejäävale osale tahaksin hoopis lugemisnurga sisustada 🙂  (ilmselt meie puhul läheb eritellimuseks, kui sobivat ei leia)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikeas on päris mitu:

https://www.ikea.ee/et/rooms/lastetuba/lapsed-8-14/lastevoodid

Vähemalt üks neist oli ka nende Peterburi tee ääres asuvas näidiste saalis väljas paar kuud tagasi.

Teemaalgataja lingitud Suwemi komplekti kiidan. Meie ostsime sarnase pea 15 aastat tagasi. Alguses oli kasutusel narina ja all oli Suwemist ostetud sahtliboksidega laud (sama lai kui voodi pikkus, mõeldud 2-le lapsele). Hiljem võtsime naril jalad alt ja praegu kasutusel tavalise voodina. Kuna tegemist on täispuiduga, siis näevad need asjad pärast kõiki neid aastaid veel suht viisakad välja.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

JYSK-is on ka neid, poodides ka näha: https://www.jysk.ee/salo-narivoodi-727-166-1039-ee.html
TÄispuiduga muidugi ei anna võrrelda.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk soovitage: lapsele narivoodi koos lauaga