Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage lapsevankrit lühemale emale

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Soovitage lapsevankrit lühemale emale

Postitas:
Kägu

Palun soovitage vankrit emale, kes on lühemat kasvu (155 cm). Käisin poes proovimas erinevaid vankreid, aga enamik neist tunduvad liiga suured, rasked ja käepidemed on kõrged. Elan korteris, aga vankri saan alla jätta, nii et üles tassima ei pea. Samas oleks ikka hea, kui vanker oleks kerge, aga saaks hakkama ka lumistes oludes (väga vastuoluline soov, ma tean). Laps sünnib oktoobris. Äkki on siin minusuguseid lühemaid naisi, kes on leidnud endale sobiva vankri ja on nõus oma kogemust jagama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 160cm. Meil on Bumbleride Era, see on üsna madal, osad pikemad inimesed ütlevad, et nende jaoks liiga madal. Mulle tundub normaalne. Kaalult on kergem, kokku käib üsna kompaktseks. Saab kasutada korviga või ka kookoniga. Rattad ja vedrustus on normaalne. Päris sügavas hanges on ikkagi enamus kärudega raske, aga tavaliste lumiste tänavatega sai hästi hakkama eelmine talv. Sang on mul keskmisesse asendisse reguleeritud, selle järgi ütleks, et ongi pigem lühemale inimesele mugavam käru.
Minu meelest lühemale inimesele ka sobib hästi Emmaljuna Scooter, aga see ei sobi alates sünnist, vaid 6+ kuud, sest tegu on ainult jalutuskäruga, mis ei käi täislamavasse asendisse. Uuena seda enam ei saa ka osta.
Bugaboo Cameleon on ka üsna madal, aga selle esirattad on ikka ainult linnatänavate jaoks mõeldud ja kahtlen, kas lumes hakkama saab. Sellega mul isiklik kogemus ka puudub. Cameleonil on teleskoopsang, mis minu meelest lühemale, aga mitte väga lühikese sammuga inimesele pole mugav, aga eks seda peab igaüks ise proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 156cm ja ei ole ühegi vankri või käruga tundnud, et liiga kõrge oleks ja kärusid on mul palju olnud. Kui kardad, et on ebamugav, siis kõige kindlam vältida teleskoopsanga. Kerget ja hangest hästi läbi minevat käru ei tea. Ise ostsin talvebeebile emmaljunga edge duo classic raamiga ja see oli väga lumerohke talv, ei jäänud isegi lahti lükkamata teel hätta. Samas nt cybex priam jäi isegi lukustatud ratastega nii kinni, et käru oleks ümber käinud. Hetkel kasutusel bugaboo buffalo, ei ole veel talvel kasutada saanud ja nt selle teleskoopsang kõige madalamas asendis on isegi natuke liiga madal minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen natuke üle 1,6m, aga abikaasa on pikk. Ja pole veel olnud käru ega vankrit, mis mulle oleks liiga suur või kõrge, küll on enamus abikaasa jaoks liiga madalad/lühikeste käepidemetega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Easywalker harvey 2 v 3. Mina 175cm ja nood oleks nagu nukuvankrid, mumeelest imepisikesed.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage lapsevankrit lühemale emale