Esileht Koolilaps Soovitage lauamänge perele alates 10+?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Soovitage lauamänge perele alates 10+?

Postitas:
Anonymous

Lapsed koolist isolatsioonis, kodus igav, trenni minna ei tohi. Istuvadki terved päevad nutitelefonis, mida ei tahaks. Soovitage mõnda lauamängu, mis on tõesti tore ja huvitav ja kestaks ka kauem. Kodus on läbi mängitud korduvalt juba monopol, alias, scrabble, carcassone, twister. Need siis olemas ja eelmisest karantiiniajast juba liiga igavaks muutunud. Aitäh!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Katani asustajad, sellele on ka laiendusi olemas, aga ise mängime kõige meelsamini tavalist põhimängu. Aga vähemalt 3 mängijat peaks olema, et huvitav oleks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 13:55; 13.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere fännab sabotööri. Nii täiskasvanud kui ka 11-aastane poiss.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4.-7.klassi õpilaste suureks lemmikuks sai Mysterium, kui ma seda nendega klassis mängisin.

Mysterium

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Catani. Meie teismelised mängivad hea meelega ka Musta notsut ja malet. Lisaks meisterdavad nad ise lauamänge juurde ja kuigi need enamasti pole nii huvitavad mängida kui nö päris mängud, siis see meisterdamine ja väljamõtlemine hoiab neid vähemalt tegevuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rummy, Carcassonne, Ligretto

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

farmer, dixit

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perele ja tütre sõbrannadele meeldivad päkapikumäng Tähelepanelik päkapikk ja Dobble

https://www.rahvaraamat.ee/p/lauam%C3%A4ng-t%C3%A4helepanelik-p%C3%A4kapikk/800480/et?ean=5901738563094&gclid=CjwKCAiAn7L-BRBbEiwAl9UtkEIJnaYte2Dgp7rmti9j3yuBhiqVIcmarWTCWBqkzcDBbwTz07WyDxoC9UEQAvD_BwE

https://www.rahvaraamat.ee/p/kaardim%C3%A4ng-dobble/374594/et?ean=3558380010494

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik on Risk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ticket to Ride, male, Catan, Pandemic (seda soovitaks hetkeolukorda arvestades kõige rohkem), Ussisõnad, Kingdomino, Dixit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

farmerid, dobble, the mind

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ticket to Ride, absoluutne lemmik, hea meelega mängivad lapsed (alates II klassist) ja ka täiskasvanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on populaarsemad UNO, Dobble, Rummy (sobivad kahekesi mängimiseks) ja Carcassone, Hotell, Superfarmer, Scrabble, Cluedo, Pandemic, Ussisõnad (hea oleks kui on 2+ mängijat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Carcassonne ja Catan on samalaadsed mängud? Mul on lastel Carcassonne, siin kõik soovitavad Catani ja mõtlesin osta, aga mängu sisu tundub sama. Ise kumbagi mänginud ei ole, kas tasub osta Catan kui Carcassonne olemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana hea “Reis ümber maailma”. Kaardimängud. Uuematest mängudest Cluedo. Monopol kaardiga ja kaardita. Sabotöör.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Scrabble tegija.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on selline mäng “Ei ole nutitelefoni ja Distantsõppeks on Desktop arvuti”. Aga see on väga kallis mäng.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Carcassonne ja Catan on samalaadsed mängud? Mul on lastel Carcassonne, siin kõik soovitavad Catani ja mõtlesin osta, aga mängu sisu tundub sama. Ise kumbagi mänginud ei ole, kas tasub osta Catan kui Carcassonne olemas?

Pealtnäha tunduvad tõesti veidi sarnased, aga sisult, st strateegialt on ikka üsna erinevad.
Vt võrdlust näiteks siit:
https://theboardgameguide.com/carcassonne-vs-catan/

Mulle meeldib Catani juures just see, et seal on võimalus ka omavahel kaubelda. Ma ise ei viitsi seda alati teha, aga need, kes viitsivad ja selles edukamad on, saavad üsna suure eelise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 13:55; 13.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetasin oma 8- ja 10-aastase lapse Bismarki mängima, seda saab 3-kesi hästi teha ja no nii huvitav on! Me 6.-8. ringi ei tee, aga muude osadega saavad lapsed täiesti arvestatavalt hakkama juba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Instagramis olen vaadanud kasutajat @igaveihakka, seal on tehtud erinevate mängude kohta arvustusi ja reeglite lühiseletused, mille järgi saad mõelda, kas see võiks põnev olla. Viimase aja lemmik sealt on olnud The Crew, see ongi vanusele 10+, hea odav mäng ka 🙂

Catan on minu meelest natuke liiga Carcassonne sarnane selleks, et mõlemat omale osta.

Soovitan ka Pandemicut, nagu üks eelnevalt kirjutanu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Soovitage lauamänge perele alates 10+?