Esileht Ilu Soovitage lõhna

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Soovitage lõhna

Postitas:
Kägu

Pane hinnaklass ka, saad asjalikumaid soovitusi.

Siin soovituste hulgas on mõned, mis olid 20 ja rohkem aastat tagasi massides populaarsed. Praeguseks ajaks on terve lõhnade uus põlvkond peale kasvanud ja sealt hulgast leiab ka mitmeid huvitavaid ja häid. Ka odavamate seast. Acqua di Gioia, Light Blue.. maitse üle ei vaielda, aga need on nii eksimatult äratuntavad ja isikupäratud, selliseid kellegi keskealise peal hoomates tekib tunne, et see inimene on oma nooruspõlve minevikku kinni jäänud. Vabandust.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen selline väga lõhnatundliku ninaga ja väga tihti endale sobilikku lõhna ei leia. Viimane lemmik on Dior Forever and ever. See lõhnab nagu piisavalt õrn, aga samas mitte igavalt vaevutuntav ja luksuslikult naiselik. Diori lõhnadest j’adore on minu jaoks liiga tugev näiteks ja teised Diori omad ka pole meeldinud. Teine samasugune õrnem lõhn on Bvlgari Omnia Crystalline. Armani aqua di gioia on ka värsem ja kapis olemas.

Kui tahan midagi rohkemat siis DKNY be delicious roheline, paneb mind alati ennast seksikalt ja enesekindlalt tundma ja viimane uus leid Juicy Couture Viva la juicy gold couture aga see on magusam.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hugo Boss Deep red, Dior Poison, Juicy couture Pink.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hugo Boss Deep red, Dior Poison, Juicy couture Pink.

Need on ju kõik rasked ja intensiivsed lõhnad, teemaalgataja mainis kerget ja tagasihoidlikku lõhna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Versace versence vms oligi, roheline pudel, peaks ka kergem olema, mul pole olnud, nuhutasin sõbranna juures seda. Ja seda on edt-st lahjemat ka, nagu deo või kölni oma, aga samuti lõhnspudelis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Versace versence vms oligi, roheline pudel, peaks ka kergem olema, mul pole olnud, nuhutasin sõbranna juures seda. Ja seda on edt-st lahjemat ka, nagu deo või kölni oma, aga samuti lõhnspudelis.

mul on see Versace ja mööda ost, poolik pudel seisab, nii vänge. Tellisin kommentaaride põhjal, siit saab soovitusi aga ise pead kindlat poes nuusutamas käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Ilu Soovitage lõhna