Esileht Hobinurk Soovitage-majutust-ruhnus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Soovitage-majutust-ruhnus

Postitas:
Kägu

Soovitage majutust Ruhnus. Kas keegi on olnud Buldersi talus või Liise talus?

(Ma ei saanud millegipärast pealkirjale tühikudi sisestada)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piltide järgi tundus Liise talu mõnusam, ise olen  Ruhnus ööbinunud 2x 20+ aastat tagasi, üks kord telgis ja see oli täiesti OK telgis ööbimise kohta, teine kord külakeskuses mingis majutusasu´tuses, ja see oli pigem selline rohkem ei läheks.

Kas Airnb-s või bookingus pole mingeid Ruhnu majutusi, seal oleks eelmiste külastajate tagasiside ka (vanandust, aga ei viitsi tõesti ise hetkel otsingusse panna)?

See paar ööd elad ilmselt neis küsitutes ka üle, isegi kui kirjeldusele täpselt ei vasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piltide järgi tundus Liise talu mõnusam, ise olen Ruhnus ööbinunud 2x 20+ aastat tagasi, üks kord telgis ja see oli täiesti OK telgis ööbimise kohta, teine kord külakeskuses mingis majutusasu´tuses, ja see oli pigem selline rohkem ei läheks.

Kas Airnb-s või bookingus pole mingeid Ruhnu majutusi, seal oleks eelmiste külastajate tagasiside ka (vanandust, aga ei viitsi tõesti ise hetkel otsingusse panna)?

See paar ööd elad ilmselt neis küsitutes ka üle, isegi kui kirjeldusele täpselt ei vasta.

Täitsa imelik, et inimesed kirjutavad pika jutu ja jutu mõte on, et ta ei tea, pole kummagagi kogemust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina valiks Liise talu.

Mandrilt töömees rajab keskasulas kanalisatsiooni elik paigaldab kaevikusse toru. Kohalik jota igavust uurib, mis tehakse. Mandri mees siis uurib tollelt, et kle, mis siis siiamaani tegite, kuhu kakasite? Kohalik siis vastab, et kuivkäimlad, kui auk täis saab siis uus asukoht ja vana sisu laagerdumise järel maasikatele, meil siin palju liiva ja must muld kulla hinnaga.

Kohalik tegelane uurib vastu, et mida ka mandimehed maasikatele panevad. Mandimees jätab kaevamise hetkeks pooleli, sügab kukalt, ja vastab: me paneme maasikatele vahukoort.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sõltub seltskonna suurusest aga minu lemmik on https://ruhnupuhkemaja.ee/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Soovitage-majutust-ruhnus