Esileht Ilu ja tervis Soovitage massööri Tartus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage massööri Tartus

Postitas:
Kägu

Palun soovitage Tartus massööri, kes nö teab, mis teeb, mitte lihtsalt ei tee õpitud kava. Käinud ise varasemalt ravimassaažis, mida peaks tegema füsioterapeudid ja pigem on kahjuks ka need läinud ka sinna õpitud masseerimiskava alla. Mõtlen selle all seda, et pea kella pealt liigutakse terve keha läbi. St tahaks tõesti, et keegi katsuks ja saaks ise käe all aru, kus pinge on ja nendele kohtadele rohkem tähelepanu pöörata. Kunagi veel kui Dorpat hotelli all käisin siis seal oli üks pimemassöör, kes oli imeline ja täpselt tundis ära, aga see oli vist pea 10 aastat tagasi ja nime ka ei tea…

Kuna raseduse ajal olid mitu kuud sümfüüsivalud, nii et kõndida oli valus ja kestsid veel ka tükk aega pärast sünnitust. Siis nüüd on omakordne öine imetamine (sundasend) ja lapse tõstmine muutnud igapäevased toimetused ja olemise juba väga valulikuks. Seega hea meelega läheks kellegi juurde, kel tõesti positiivne tagasiside. Ei jaksa ise erinevaid massööre katsetama hakata – niisama lõõgastuseks jah need kava järgi massaažid sobivad.

 

Aga hetkel tahaks kedagi, kes tunneks käe all ära, mis vaja teha ja samas kindel olla, et olukorda hullemaks ei teeks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain kunagi sealt abi.

https://ravikasi.ee/kontakt/

Nn kaelasooned olid nii kinni, et ei lasknud öösel magadagi. Kahe seansiga sai asi korda ja siiani pole probleeme olnud.

 

Siret Lepasaar<br style=”color: #444444; font-family: ‘Titillium Web’; font-size: 15px; text-align: justify;” />füsioterapeut, kuivnõelaravi spetsialist<br style=”color: #444444; font-family: ‘Titillium Web’; font-size: 15px; text-align: justify;” />e-post: siret.lepasaar@vireo.ee

Tema juures olen ka massaažis käinud (aga ma ei tea, kas ta praegu ka sellega tegeleb). Mulle sobis hästi,  kuid tegu oli väiksemate lihaspingetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jakobi ilusalongis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ain Kuusiku, tegutseb Fortuuna 1. Googeldades leiab kontakti. Olen tema juures aastaid käinud, kiidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks värske ema käib minu juures massaažis ning on väga rahul. Täna käis samuti üks noor ema (teen ravimassaaži praktikat haiglas) ning tagasiside on hea. Mingit massaažikava ei ole – ainult personaalne lähenemine.

Rohkem infot ja aja broneerimine siin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dorpati all on Herb Spa, seal olen käinud pimemassöör Andre juures ja mulle väga meeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Profysio Aleksei. Aga ei ole selline klassikaline mudimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest oli väga asjatundlik ja individuaalne lähenemine seal:
https://teraapiakoda.ee  

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage massööri Tartus