Esileht Ajaviite- ja muud jutud soovitage, mida viimase 10 päeva repertuaarist järele vaadata

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: soovitage, mida viimase 10 päeva repertuaarist järele vaadata

Postitas:
Kägu

täna natuke rohkem aega ja vaataks mõned saated ära.
ainukesed, mida viimase nädala jooksul nägin olid pilved ja kuu-uurija. neist esimene täielik jura (no pole võimalik, et uus hooaeg täidetakse jälle kerttu-andres-erik suhtekolmurgaga!) ja teine oli üle ootuste naljakas, üksi naersin teleka ees, tõeline esimese aprill materjal:D

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Film “Abikaasa”

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan ka filmi Abikaasa.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dinosauruste kraatri saladused
ETV2

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Abikaasa” oli tõesti väga hea, samuti “Tee aadlidaamidega”, ma nii nautisin neid vanu naisi, nende mõnusat eneseiroonilist huumorimeelt ja natuke oli kurb ka, et noorus on pudenenud ja eks me peagi kuule uudiseid nende surmast…

Uus versioon “Edevuse laadast” oli ka täitsa omapärane, vaadatav igatahes.

Kõik 3 saadet olid ETVs

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Edevuse Laat – väga hea.
Eile oli Kesköö Pariisis – üks lemmikuid.

Aga üldiselt on see telesügis paras pettumus – ei mingeid häid Skandinaavia sarju, Briti krimiseriaale, oma mõnusaid reisisaateid.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kill Bill!

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Mees rongis” oli ootamatult haarav põnevik (Kanal2 07/09)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli tõesti kaasahaarav. Aitäh soovitamast.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kill Bill!

Sina, kes sa seda soovitust miinustasid – kas sa oled seda filmi üldse vaadanud? Tegu on Tarantino taiesega, mitmekihilise erinevaid filmistiile ühendava kunstiteose, mitte mingi tapafilmiga, nagu sina ilmselt arvad.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saanud lõpust aru. Kes see tädi siis oli ja miks ta seal rongis jälle sõitis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Unustamatu” ja “Armastus Berliinis” sarjade uus hooaeg algas ka ETV peal.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laupäeva õhtul ETV pealt “Mõistus ja tunded”. puhas kuld.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle teema võiks kinni naelutada.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saanud lõpust aru. Kes see tädi siis oli ja miks ta seal rongis jälle sõitis?

Mis mõttes ei saanud aru? Tädi oli jama organiseerija ning sõitis lihtsalt sellessamas rongis, kodust tööle ja töölt koju. Mida muud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

3 Days to Kill, Terminaator: Genisys ja Mission: Impossible paar filmi on minu valik olnud unetusega hakkama saamiseks.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

midsomeri mõrvad, mis muud…hahahahaaa

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3227616:
#3226289:

Mis mõttes ei saanud aru? Tädi oli jama organiseerija ning sõitis lihtsalt sellessamas rongis, kodust tööle ja töölt koju. Mida muud.

Päevast päeva rongiga kodu-töö-kodu vahet nühkiv tädi nagu muuseas orgunnib sellise märuli. Ja jah!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisage palun kanal ka, millel kirjutatud filmid olid 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päevast päeva rongiga kodu-töö-kodu vahet nühkiv tädi nagu muuseas orgunnib sellise märuli. Ja jah!

Mulle jäi mulje, et tegu polnud nüüd päris sama (marsruudi) rongiga, aga see selleks.
Laias laastus, taas politseinikuks hakanud Mike tuvastas naise ja läks teda vahistama (juhtumisi rongi peale). Kui eelnevalt anti mõista, et nii politsei kui FBI olid osaliselt korrumpeerunud ja siis võib Mike ütlust “sina panidki tüdruku selle rongi peale” tõlgendada nii, et naine oli siis äkki FBI poolt see pahalane.
Aga jah, päris lõpuni polnud selgitatud. Ma arvan, et seal oli väike plothole või midagi filmist välja lõigatud selle vandenõu kirjeldusest, et veidi segaseks jäi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Galileo. Viimane saade imelikest pitsaretseptidest ja seentega kasvatatud mööblist oli tõesti huvitav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3227616:

#3226289:

No mul ükskõik, miks ta seal sõitis, see ei puutu ju asjasse – asjasse puutub, et Mike läks teda kõnetama samamoodi kui naine Mike’i kunagi. Ja arreteeris ta.

0
-1
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud soovitage, mida viimase 10 päeva repertuaarist järele vaadata