Esileht Väikelaps Soovitage mis suuruses Reimatec kombe järgm talveks?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soovitage mis suuruses Reimatec kombe järgm talveks?

Postitas:

Tahan kasutada soodustysi ja osta hetkel 104 cm pikale lapsele järgm sügiseks/talveks kombe. Praegu kannab 98cm Reimateci ja paras. Kas 104 või 110? Tõenäoliselt upub ikka 110cm sisse ära?
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:06; 07.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimal on 6cm varu. Kuidas ta sul kasvanud on, kas pigem jätab suuruseid vahele või kannab üht üleriiet kaks hooaega? Mõtle ka komplekti peale, püksid 110 ja jope 104, rohkem mängimisruumi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

110. Kannab ju kõige varem novembris, see on 10 kuu pärast! Ja kui ongi natuke suur, mis ikka, keskelt seest tõmbad koomale. Saad heal juhul kaks aastat isegi kasutada!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu u 100cm pikk laps kannab praegu suurust 104 ja väga ok on. Keskelt tõmbasin koomale, sääred toetuvad saapa peale ja hoiab ilusti. Reima kombed pole väga paksud, nii et ei ole kuidagi liiga kossakas. Sõltub ka sellest, milliste säärtega kombekat vaatad. Kui neid, mis pole sirge säärega, vaid alt kummiga, siis võtaks ilmselt 110. Aga no oma pead ma pandiks ei annaks ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaks ka 110. Ma ise olen ostnud Reimatec kombeka sama pikkuse kui pikk on laps. Sel sügisel oli laps 128 ja võtsin kombeka ka 128. Piisava varuga, et vajadusel märtsi lõpuni kanda. Kahjuks pole sel talvel veel kordagi selga saanud.
Eelmisel sügisel oli laps 122 ja kombekas oli ka 122. Selle aasta septembris 122 sobis, kui keskkoha kumm lahti lasta, aga oli siiski natuke liiga paras, võimalik, et poleks kevadeni välja vedanud.
Kummiga saab jah ilusti piisavalt koomale tõmmata ja sääred jäävad saabastele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan soovituste eest! Ostsin 110 ja ei kahetse. Praegu tõesti on suur, aga järgmiseks hooajaks kindlasti parem kui 104.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:06; 07.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Soovitage mis suuruses Reimatec kombe järgm talveks?