Esileht Ilu ja tervis Soovitage naistearsti Tartus

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Soovitage naistearsti Tartus

Postitas:

Minul mõlema rasedusega arstiks dr Ursula Klaar. Kiidan nii teda kui tema ämmakat.
Olen korra käinud ka dr Sekavina juures Tähes ja dr Räime juures Elites. Samuti väga positiivsed kogemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi fänn? on siin hoolega miinustamas käinud. Paraku pole ükski inimene eksimatu ja kui mõni on tööga ülekoormatud, siis võib ikka apsakaid juhtuda. Vaatasin tervisetrendi lehelt neid arste, kellega mul kokkupuude olemas. Kummaline küll, aga nii seinast seina arvamused on paljude kohta ja mõne (pigem vähemus) kohta on vaid kiitvad arvamused. Mis siis sellest järeldada? Et osad patsiendid (need, kel negatiivne kommentaar) on ise mingid tülinorijad, probleemsed jne? Või on ikka ka keskmisel arstil (mitte professionaalsuse vaid iseloomuomaduste järgi keskmisel) nii häid kui halbu päevi? Aga mis siis, kui mõni oma pakilise tervisehädaga satub arsti juurde halval päeval? Ma ütleks nii nagu mu vanaema, et tuleb kahtluse korral hankida teise arsti arvamus. Seda saab ka viisakalt teha.
Ja paraku pole iga arst spetsialist iga haiguse alal. Nt mu perearst ei jaga eriti endokrinoloogiast, küll aga on pädev igasugu nakkushaiguste alal.
Naistearstiga peaks olema nagu perearstiga, et lisaks muule peab klappima ka suhtlus. Aga seda, kas patsient oma arstiga ka ühise keele ja meele leiab, ei saa perekooli vastuste põhjal ette ennustada. Tuleb ikka kohale minna ja ise järele proovida. Kes ühele ei sobi, võib teisele ideaalne olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 20:21; 11.03 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi teab, kus nüüd töötab dr Pladdo (varem oli Gildi polikliinikus)?[/tsitaat]
dr Plato on surnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr.Reet Plato on juba kaheksa aastat kahjuks meie hulgast lahkunud,aga oli super arst.Suri väga noorelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:53; 13.03 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, see oli küll nüüd halb vastus 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:11; 13.03 19:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage naistearsti Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.