Esileht Ilu ja tervis Soovitage näoseerumit c-vitamiiniga

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Soovitage näoseerumit c-vitamiiniga

Postitas:

Soov leida toodet, mis annaks hea niisutuse, aga muudaks naha ka kirkamaks ning aitaks kaotada üksikud tumedad plekid (aknearmid). Tavaliselt eelistan võimalikult looduslikke tooteid (ei pea olema 100%, aga suuremas osas). Vanust 30 +, nahk on kuivavõitu, aga siiski aeg-ajalt tekivad mõned punnid/ ummistunud poorid, kortse vist ei ole veel, aga samas neid ennetada ju võib. Toodete hinnaklass võib olla erinev, eks ma siis ise valin, mis hind on mulle vastuvõetav 🙂 Võite ka põhjendada, miks just see toode on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumenel on mitu sellist seerumit.
ise olen seda kasutanud ja väga meeldis:
http://www.mylook.ee/lumene-valo-arctic-berry-cocktail-vitamin-c-hydra-oil-30ml.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud seda (üsna pikalt):
http://emerginc.ee/looduslik-kosmeetika-emerginc-Eesti/seerumid/vitamiin-c-seerum

Ja Decleori c-vitamiini ampulle. Neid vist praegu enam sellisel kujul ei tehta, aga mingid c-vitamiini tooted on Decleoril valikus küll.

Mingit erilist efekti ei ole täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole proovinud veel, aga usaldaksin It’S skini vitamiiniseerumeid. Neid päris palju valikus ja nt Järve keskuse apothekas on kõigil testrid ka kohapeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks väga hea ja palju kiidetud kreem: Avalon Organics, Intense Defense, With Vitamin C, Facial Serum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pole proovinud veel, aga usaldaksin It’S skini vitamiiniseerumeid. Neid päris palju valikus ja nt Järve keskuse apothekas on kõigil testrid ka kohapeal.

Olen kasutanud It’s Skin C-vitamiini seerumit. Tegi naha pisut kirkamaks küll, aga erilist muljet ei avaldanud. Uuesti ei ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

C-vitamiini puhul on väga oluline toote pH. Kui seda pole võimalik välja uurida, ärge toodet ostke. Muidu sellest pole mingit kasu. Olen kunagi ammu siin üpris põhjalikult kirjutanud hapete õigest kasutamisest (c-vitamiin on ka hape) ja ka nt pH-balansseerivast toonerist. Kasutage otsingut, ehk on kirjutatu leitav.
Ise olen tellinud siit: http://m.wishtrend.com/skin-care/1215-pure-vitamin-c215-advanced-serum-by-wishtrend.html
Tundub, nagu oleks mingi kahtlane sait, kuid siiani pole mul sellega probleeme olnud. Blogidest on võimalik sama toote kohta piisavalt infot leida, kuna tegemist on väga paljude inimeste ühe lemmiktootega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 23:16; 17.01 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

C-vitamiine on mõningaid erinevaid vorme, kuid ise olen uurinud L-ascorbic acidit. Selle pH peaks olema 3,5 või alla selle. Toimeaeg ehk toote imendumisaeg on 20 minutit ja kui soovida, et toode teeks maksimaalselt tööd, siis ei tohiks seda peale kanda koheselt peale puhastusvahendi kasutamist, mille ph on nt 9 (või midagi muud). Naha naturaalne ph on ca 5-5,5. Kui kasutada puhastusvahendit kõrgema ph-ga, tuleb ca 15 min oodata, et naha ph langeks oma normaalsele tasemele ja siis seerumit/kreemi lisada. Seerum hakkab naha ph veelgi allapoole viima, kuniks saab hakata efektiivselt tööd tegema. Muidugist on võimalik osta ph balansseerivat toonikut, mina kasutan enne happeid sellist asja http://m.beautyboxkorea.com/product/mizon-ahabha-daily-clean-toner-150ml/12421/?cate_no=45&display_group=1
C-vitamiin on väga ebastabiilne, seega tuleb hoida pimedas ja külmas. Kuna see oksüdeerub, siis (eriti pooride täitumisega kimpus olevatel inimestel) soovitan nahale kanda õhtul ja hämaras. Korea kosmeetikas on palju tooteid, mis sisaldavad sellist asja nagu propolis. See on ka kirgastava efektiga. Kes on meele allergiline, hoidku eemale 🙂
Väga hea tulemuse annab kodune aha kasutamine. Tegemist on samuti happega, seega kõik, mis c-vitamiini kohta kehtis, kehtib ka siin. Mälu järgi oli pH ca 2,5-3 (pead ei anna). Olen ise jääbud Paulas Choice toote juurde. Tal on nii 5%, 8% kui ka 10%. Esimene jäi mulle liiga lahjaks. Teisi olen kasutanud 1x nädala/kahe jooksul. Saatekuludega kokku tuleb küllaltki mahukas summa, aga toode kestab kaua. Ja mujalt pole odavamalt leidnud. Vähemalt mitte selliseid, mida kasutama kutsuks. Bhad on ka seal täitsa hästi töötavad. Need siis rasvlahustuvad ehk pooride puhastamiseks väga head.Korea ahad ja bhad on kõik liiga lahjaks minule jäänud.
Päikesekreemi kasutamine hapetega kohustuslik!!! (Kuigi võiks ka niisama kasutada. Igapäevaselt. Ka talvel).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 23:16; 17.01 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks just c-vitamiini seerumit? Väga hea naha kordasaamiseks, samas niisutab ja koorib vana tuhmi nahka http://luminordic.com/tootekategooria/tundra/. Seerumit võib hiljem kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on see http://www.allorganic.ee/epood/Booster-with-Vitamin-C-30-ml/
Suhteliselt kallis, aga minu arvates oma hinda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan linkidena mõned, mida olen ise kasutanud ja mis minu arvates on head. Ette ütlen, et ma ei ole ühelegi kindlalt truuks jäänud seetõttu, et mulle lihtsalt meeldib katsetada erinevaid tooteid.

Timeless 20% Vitamin C+Ferulic Acid Serum

Obagi 20% Vitamin C serum – seda on ka nõrgemas vitamiinikontsentratsioonis: 10% ja 15%

Image vananemisvastane seerum C-vitamiiniga

Indeed Labs Vitamin C24

The Ordinary Vitamin C 30% suspension in silicone

Kui siiski varem ei ole kasutanud c-vitamiini sisaldusega tooteid, siis tasuks alustada nõrgemast kontsentratsioonist (nt Image oma või Obagi 10%).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allorganic -Booster with vitamin C
Naturaalne, kulub vähe ja äärmiselt mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage näoseerumit c-vitamiiniga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.