Esileht Kodunurk Soovitage nõudepesumasinat

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Soovitage nõudepesumasinat

Postitas:

Mida peaks vaatama ostukorral? Peks olema integreeritav aga valik nii lai. Keegi omast kogemusest äkki soovitab midagi head? Lingid oleksid eriti teretulnud.
Tänud ette!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole sulle paraku mingeid linke anda, aga ma võin jagada oma päris pikki kogemusi nõudepesumasinatega. Kohe ütlen ka, et ma ei ole omanud integreeritavat, küll aga erinevaid mitmeid eraldiseisvaid.

Mis on minu jaoks oluline? SUvalises järjekorras:

* et algusaeg oleks programmeeritav
* et masin oleks nii suur ja lai, et pliidiplaadid ja ahjupannid sisse mahuksid – ehk siis minul peab nõudepesumasin olema sama lai kui pliit, õigemini muidugi jutt mõlema sisemõõtudest. Paar cm võib nõudekas olla kitsam, plaadi saab kerge nurga alla ka panna.
* et mu kõige suurem pott mahuks nõudepesumasinasse, kõrguse mõttes siis. Minu puhul näiteks on see mahlaauruti pott.
* et oleks ka üks kiire (max 70 min) pesuprogramm. Lühikest lputusprogrammi siia hulka ei loe. Vajan päris pesu lühikest programmi. Teinekord vaja kiiresti mõni roostevanast terasest pann või pott puhtaks saada, ei ole aega 3,5 h oodata.
* et energiakulu oleks mõistlik

Kõik. Mulle pole oluline teada, mis kell masin lõpetab, sest kui ma ta käima panen, siis ma saan vaadata, millal panin ju. Ja iga tsükli pikkus on juhendis kirjas.

Mul on seega nö 9 komplekti masin, millesse mahuvad ka minu 80 cm laia ahju plaadid. See on keskmisest laiem ahi ja vastavalt ka nõudepesumasin. Iseenesest on meid peres vaid 3, aga masinale tööd jätkub.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 22:00; 12.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan:

Mulle meeldib, kui näeb millal pesuprogramm lõpeb. Viitstart pole oluline.
Minu jaoks on oluline, et programmi lõppedes lülitab masin end välja. Elekter ei jää sisse (ei jää stand by).
Aga muidu eelmise kirjutajaga nõus. Kõik kraam peab sisse mahtuma.
Ah jaa. Vaata kuidas nugade kahvlite pesu organiseeritud. Osadel masinatel eraldi korv, osadel “riiul”. Ei oska kommenteerida kumb parem. Kasutanud ainult korviga masinat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on seega nö 9 komplekti masin, millesse mahuvad ka minu 80 cm laia ahju plaadid.

Mismõttes? Enamus kodu nõudepesumasinaid on ju 60cm laiad, kust sa veel laiema said? Mingi profivariant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on seega nö 9 komplekti masin, millesse mahuvad ka minu 80 cm laia ahju plaadid.

Mismõttes? Enamus kodu nõudepesumasinaid on ju 60cm laiad, kust sa veel laiema said? Mingi profivariant?

Mis pood seal Järve Selveris oli kaks aastat tagasi ja ehk on praegugi. Expert äkki. Ei mäleta. Ei ole profivariant. Ilmselt. Müüdi ju tavapoes.

Viitstart meeldib mulle seepärast, et siis saan öist soodsamat elektrihinda ära kasutada. Ma saan aru, et aasta peale on kokkuhoid ehk kümme-paarkümmend eurot, aga miks mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 22:00; 12.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turuliider peaks nōudepesumasinate seas olema Beko. Parim hind,energiasäästlik, pesu kvaliteet ja kestvus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud Brandt, Whirlpool, Boch, Beko ja AEG. Kahjuks on nii, et kõige halvem on olnud AEG, mis on kõige kallim, ja maksis üle 1000 euro. Ei ole integreeritav masin, aga kõige uuem, kallim ja viimase peal mudel. Tõsine pettumus!

Mis ma oskan soovitada!? Vali lai ja kõige suurem masin. Kõik muu on suht ebaoluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin energiasäästlikkust, müranäitajaid ostes. Kasutan viitstarti ja kiirprogrammi igapäevaselt. Pikemaid harva. Minu masina puhul oli oluline et ta mu väikesesse kööki mahuks, seetõttu on 50 cm lai ja integreeritav Electrolux. Masin käib juba 10 aastat ilma probleemideta. Pesen iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on juba ligi 14 aastat 45cm laiune Zanussi. Ülirahul, sest restide paigutus sees on selline, et sinna mahub kokkuvõttes rohkem nõusid kui mu õe 60cm laiusesse Candysse. Muus osas on ka kõik lihtne ja selge.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alumise resti “piid” peavad olema mahakeeratavad, nii on suuri kausse-potte sinna oluliselt parem paigutada.

Lusikakorv võiks olla kaheosaline, pooleksvõetav. mul ongi vaid pool korvist pidevalt masinas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisaks eelpool soovitatud asjadele juurde ka söögitarvikute sahtli lusikakorvi asemel. Meil üleval 3-s sahtel kahvlitele-nugadele jms ning sedasi saab alla rohkem asju paremini paigutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisaks eelpool soovitatud asjadele juurde ka söögitarvikute sahtli lusikakorvi asemel. Meil üleval 3-s sahtel kahvlitele-nugadele jms ning sedasi saab alla rohkem asju paremini paigutada.

Mul ka riiul üleval. See korv on jama, selle võrra on all palju vähem ruumi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aasta aega nüüdseks olnud 12 kmpl Hansa masin 45cm. Nugade-kahvlite jaoks eraldi riiul. Meid on peres 3 ja umbes iga 1,5 päeva järel läheb masin töösse ja alati 1h programmiga.
Miks ta kasutate neid pikki programme? Jah, kui mul rasvasemad potid, siis tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Soovitage nõudepesumasinat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.