Esileht Kodunurk soovitage nõudepesumasinat

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: soovitage nõudepesumasinat

Postitas:
Kägu

Meil on ka mingi kõige kallim Bosch ja tõesti, paremat masinat pole elus olnud. On olnud Electrolux, Candy ja siis veel mingi Smeg, no need olid ikka täitsa viletsad selle viimasega võrreldes. Enam elus ei taha nugade-kahvlite korvi, kui kord juba kasutad seda ülemist riiulit, siis enam ei taha korvi peale mõeldagi. Keskmine riiul on kahe käega sekundiga regulaaritav, kui tahad kõrgemaid taldrikuid-ahjuvorme pesta, tõstad selle kõrgemale ja all on rohkem ruumi. Ülivaikne ka, tuttavad just ostsid uue Electroluxi ja see lärm tundus ikka võimatu, isegi toas segas rääkimist.

Kui nõudepesumasin toas on, siis tasub eelkõige mürataset vaadata tõesti.

Mul juba 12 aastat Electrolux ja ei mingit muret.  Kasutame iga päev. Meil eraldi köök.

Miks neid masinaid nii palju on olnud? Kolid pidevalt või ei oska hooldada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on ka mingi kõige kallim Bosch ja tõesti, paremat masinat pole elus olnud. On olnud Electrolux, Candy ja siis veel mingi Smeg, no need olid ikka täitsa viletsad selle viimasega võrreldes. Enam elus ei taha nugade-kahvlite korvi, kui kord juba kasutad seda ülemist riiulit, siis enam ei taha korvi peale mõeldagi. Keskmine riiul on kahe käega sekundiga regulaaritav, kui tahad kõrgemaid taldrikuid-ahjuvorme pesta, tõstad selle kõrgemale ja all on rohkem ruumi. Ülivaikne ka, tuttavad just ostsid uue Electroluxi ja see lärm tundus ikka võimatu, isegi toas segas rääkimist.

Kui nõudepesumasin toas on, siis tasub eelkõige mürataset vaadata tõesti.

Mul juba 12 aastat Electrolux ja ei mingit muret. Kasutame iga päev. Meil eraldi köök.

Miks neid masinaid nii palju on olnud? Kolid pidevalt või ei oska hooldada?

Hm, vaata, mõni inimene on elanud kauem kui sina. Ma olen üle  30 aasta nõudepesumasinaid kasutanud… Ja tõesti, kolinud olen ka juba mitmeid kordi selle 30 aasta jooksul (viimased 18 aastat elan küll samas majas, aga siingi on juba mitmes masin).

Alati imestan neid “mina küll” lumehelbekesi, kes elanud poole vähem kui mõni teine, aga ikka arvavad, et on kõike oma elus juba näinud, ja õpetavad vanemaid, kes tõesti üht-teist rohkem kogenud ja näinud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Kodunurk soovitage nõudepesumasinat