Esileht Kodunurk Soovitage nõudepesumasinat:)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soovitage nõudepesumasinat:)

Postitas:

Täna viisin oma sabaandnud Wihrpooli jäätmejaama. Selle masina parandamine oleks läinud 250 euri.
Niisiis – olen kolanud mööda veebipoode ja valik on lai.
Soovitage, mis margi masin ei oleks udupeen ( magnetpumbad ja LED süsteemid), mahutaks 9 -12 komplekti ja ei maksaks üle 350 euri.
Silma on jäänud nt Hansa ja üks Elektrolux, nüüd ongi lootus, et lp perekooli käod annavad kaubamärkide kohta väärt infot. Mida sis eelistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väärt info ongi see, et Whirlpool on täiesti usaldatav firma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see: http://www.kodumasinad.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/beko-dfn-6834.html
Pool aastat olen kasutanud ja kiidan ülivõrdes. 13 komplekti nõusid ja 10l vett pesukord. Väga säästlik, lisaks väga vaikne.
Nõud on alati puhtad, ka pudrupotid ja ahjuvormid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil husqvarna nõudepesumasin. Kuna ma tüüpi ega nr-it ei tea siis pilti algse otsinguga ei leidnud.
Väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Soovitan Siemens masinaid. Ühed parimatest ja erinevas hinnaklassis. Kui on huvi siis pöörduge meie poole egmer.grupp@gmail.com Oleme saanud paari perekooli murelikku kasutajat juba aidata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita Siemensit, ostsin aasta tagsi (küll Belgias) ja maksis 599euri. Selgus aga, et masin absoluutselt ei kuivata st. nõud jäävad märjaks nagu käsitsi pestes. Minu jaoks on see suur miinus, ei viitsi käterätikuga kuivatad. Nüüd seisab niisma, sest kolisin ja uues koretsris õnneks korralik masin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Soovitage nõudepesumasinat:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.