Esileht Väikelaps Soovitage Nukuteatri etendust

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soovitage Nukuteatri etendust

Postitas:

Soovitage etendust kõige pisematele, kus poleks lihtsalt virr-varr, vaid konkreetne lugu. Laps saab varsti kolm ja talle väga meeldivad jutud ja filmid, milles on lihtne lastepärane lugu. Niisama karglemist ta ei viitsi jälgida.
Käisin suurema lapsega kunagi, kui ta väike oli, vaatamas lavastust “Kodud” ja see tegi ettevaatlikuks, sest lugu ma sealt ei leidnud. Teisi nii väikeste lavastusi pole aga näinud. Kas teate midagi soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsuhh, tsuhh ja Päris mäng. Seal on lugu olemas. aga jah, lastele lähevad väga hästi peale need, kus lugu polegi justkui, aga nende jaoks nalja laialt – hanel on auto nt. Või siis kergelt psühhedeelne Värvid. Eks see olegi sihtgrupipõhine, ja vanemad on ju ainult saatjad, nagu piletiltki lugeda võid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas “Kodud” talle ei meeldinud ?
Niheles, oli rahulolematu, pettunud kuidagi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nukuteatri osas see ei aita (meie kogemused ei ole kahjuks positiivsed), aga muidu. Mul on ka sellised lapsed, kes eelistavad jälgitavat lugu. Nt Kuressaare linnateatri väikelasteetendused on (olnud) täpselt minu lastele. Ja nt Kehra Nuku muinasjutud. Need käivad mööda väiksemaid kohti, hoian 40 km raadiuses silmi lahti:) Veel Vanemuises on “Sööbik ja pisik” ja “Aino ja haldjas” sellised, mida julgeks jutuhuvilisele kolmesele juba soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Soovitage Nukuteatri etendust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.