Esileht Ilu Soovitage päikesepuudrit

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage päikesepuudrit

Postitas:

..mis ei jääks väga sädelev ega oranzikas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.11 16:02; 25.11 18:26; 16.12 09:27; 08.01 09:03; 08.01 09:14; 02.02 06:36; 14.02 15:18; 04.03 08:38; 04.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see BP2 DEEP TAN toon.
Peale kandes jääb väga õrnalt (saad ise intensiivsust lisada vähehaaval). Toon on ilus soe pruun, ei ole oranž. Ei ole ka nähtavat sädelust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 11:36; 08.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt lisaksin, et päikesepuuder sobib ikka ainult päevitunud, tõmmule nahale. Põhjamaisel tvalgele, või isegi hallil nahal muudab see ülejäänud näha ainult hallimaks ja tulemus on haiglane.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt lisaksin, et päikesepuuder sobib ikka ainult päevitunud, tõmmule nahale. Põhjamaisel tvalgele, või isegi hallil nahal muudab see ülejäänud näha ainult hallimaks ja tulemus on haiglane.

Ega seda päris paljasse näkku ju määritagi. Ikka meigipõhi tehakse enne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 11:36; 08.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on sellised meeldinud, kus on mitu tooni koos. Praegu nt ArtDeco

Ja lihtsalt lisaksin, et mina olen oma hallvalgele näole paar tõmmet niisama ka pannud päikesepuudrit, ilma igasuguse põhjata. Elavdab natuke jumet küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad Ontic Minerals mineraalpuudrid. Ja kasutangi just tavalist mineraalpuudrit päikesepuudri asemel, sest need on ilusad matid nahatoonid, mis ei jää mingi nurga alt oranžid või ebaloomulikud: http://www.onticminerals.ee/en/c/flawless-mineral-foundation

Ma olen heleda nahaga, nii et toon Creme Brule annab mulle ilusad õrnad modelleeringud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vita Liberatast paremat pole saanud, vähestest looduslikest päikesepuudritest parim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt lisaksin, et päikesepuuder sobib ikka ainult päevitunud, tõmmule nahale. Põhjamaisel tvalgele, või isegi hallil nahal muudab see ülejäänud näha ainult hallimaks ja tulemus on haiglane.

Ega seda päris paljasse näkku ju määritagi. Ikka meigipõhi tehakse enne.

Aga mina ei pane põhja peale vaid puhtale ja niisutatud nahale. Tulemus näeb välja ilus, ühtlane ja loomulik. Nagu oleks tulnud reisilt palmialt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Soovitage päikesepuudrit