Esileht Hobinurk Soovitage palun head ja soodsat öömaja Barcelonas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovitage palun head ja soodsat öömaja Barcelonas

Postitas:

Soovitage palun head ja soodsat öömaja Barcelonas. Samuti ootan häid ideid selles linnas vaba aja veetmise osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ööbinud UK Travelodge keti hotellides, neil Barcelonas 2 kohta.
https://www.travelodge.co.uk/

Õigel ajal broneerides saab suhteliselt soodsalt ja asukohal pole ka viga. Poblenou hotell oli rannale lähemal (10 min jalutada), seal kõrval oli kohe ka nö Rambla Poblenou, kus söögikohad ja poed. Hosbitalet oli ühe konverentsikeskuse lähedal, seal oli ka üks suur toidupood kõrval.

Mina käisin Montjuci mäe otsas, sõitsin üles cable car`ga, La Sagrada familia kirikus käisin (piletid ette osta), käisin ka Park Guellis (osaliselt tasuline), jalutasin rannas, Barcelona akvaariumis (suurim, kus siiani käinud olen), vaatasin pursskaevu showd jne. Kõik ei meenugi kohe.
https://www.youtube.com/watch?v=Y9qZf_imVTs

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmekesi olete? Kui perega, siis airbnb aitab. Saate lastele hommikul putru teha jne, ei pea kõik korrad väljas sööma – kokkuhoid päris suur.

Reisinõu: loe läbi Mirjam Johannese “Minu Barcelona”. Hästi kirjutatud ja annab palju häid mõtteid. Kindlasti parem kui mistahes LP või Rough Guide.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 10:36; 27.09 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks varemnimetatule soovitan veel Barcelona loomaaeda ning selle lähedal on Ciutadelle park uhke vesikaskaadiga, lastele meeldiks Tibidabo Tivoli, kuhu saab sõita funikulööriga. Mulle meeldis ka Casa Batllo, aga lapsed tegid tingi väga ruttu peale ja neile niiväga ei meeldinud.

Soodne ja väga heas asukohas öömaja on Urbany Hostel GO, tuba-voodi-pesuvõimalus on OK, aga selline noori täis ja kuidagi askeetlik, hommikusöögilaua valik väga ökonoomne jne. Me olime seal ühe öö, kuna jõudsime öösel ning rendikorteri võtmeid oleks olnud väga raske sel ajal saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime ühes sellises apartment’is 6 ööd (Apartments Sata Park Guell Area), 3 inimest ja 570 EUR. Oli nagu väike korter, tegime palju ise süüa, köök olemas. Metroopeatus Lesseps on 2min kaugusel ja sealt sai igale poole sõita, kuhu vaja.
http://www.booking.com/hotel/es/park-guell.et.html?aid=333369;label=park-guell-j6mHLi_36UJk7nQrbbKohwS29103566728%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-66351868563%3Alp9061552%3Ali%3Adec%3Adm;sid=0769fece797714b8cd6b270c8e4d7ba1;dest_id=-372490;dest_type=city;dist=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=8d141f02ea6188cb6456194f4fac90c6091d12b0X1;type=total;ucfs=1&

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koolilastega, siis kindlasti CosmoCaixas ära käia.
Euroopa kõige ägedam teadusmuuseum.
https://en.wikipedia.org/wiki/CosmoCaixa_Barcelona
Lisaks peaagu tasuta (samanimeline pank spondeerib).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 10:36; 27.09 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan Barcelonas. Mulle Barcelona loomaaed ei meeldinud, tundus, et loomadel ikka päris kehvad elutingimused osadel, uuesti küll ei läheks.

Lastega on CosmoCaixa lahe, meie viimane tore avastus oli Laberinth Park del Horta, selle külastamine on kolmapäeviti ja reedeti tasuta. Kui Sagrada Familiasse tahate sisse minna, siis hommikupoole on seal grupid ja avatud on alates 16.30 vist kõigile v umbes sel ajal. Park Güell on tore (Gaudi tehtud). Ciutadella park on ilus ja kui tulla Triumfikaare poolt, siis jalutate ka läbi pika promenaadi, kus igasugused mullidetegijad, tänavakunstnikud jne.

Siin on igasugu asju, mida teha. Ja kui tulete lähiajal, siis ma sõidaks nt 1-2 päeval ka rongiga linnast välja kuhugi ilusasse randa. Nt Ocata beach. Sinna läheb rong R1 ja sõidab plaza catalunyaly, triumfikaare juurest või el Clot-ist. Kui huvitab tavaline ja/või vanakraamiturg, siis see asub Gloriese metroopeatuse juures (L1).

Aga võid rohkem kirjutada, et mitmekesi tulete, kas lastega, mis teid huvitab jne, saan ehk veel midagi soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Soovitage palun head ja soodsat öömaja Barcelonas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.