Esileht Koolilaps soovitage palun head kooli

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: soovitage palun head kooli

Postitas:
Kägu

Tere.Kas oskate omadest kogemutest soovitada head kooli kuhu laps panna (tallinnas).Laps on kunstihuviline.
Kunstigümnaasiumist olen kuulnud väga palju negatiivset,ei tea kas see vastab ka tõele?

Tänud kõigile kes viitsivad vastata.

Please wait...
Postitas:
memmoka

RE: soovitage palun head kooli

Tallinn on suur ja lai. Kui sa elad Lasnamäel hakkad sa vaevalt Nõmmele kooli last saatma perekooli soovituse peale. Uuri kõige lähema kooli kohta ja kui see ei sobi võta läheduselt järgmine. Igasugu kunstiringe on ka olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pelgulinna Gümnaasiumis (end 46. KK) on läbi aegade väga hea kunstiõpe olnud. See on süvendatud kunstiõppega kool olnud aastakümneid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen samuti Pelgulinna kohta head kuulnud. Kuid nüüd uuest seadusest tulenevalt ei teagi, kuivõrd on lapsevanemal õigus kooli osas kaasa rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, praeguse seisuga peaksid vaatama, mis teie piirkonda jäävad… Ja võid kohe küsida ka HA inimestelt selle kohta, kuidas saad valida. Siis kindlam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest kalduvad enamus Tallinna koole kunstile. Mina otsin just vastupidist suunda, reaal kallakuga.
Rahumäe põhikool ju igati kunst kallakutega. Meil piirkonnakool aga ei soovi ise seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsed õpivad Kunstigümnaasiumis. Meie oleme rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei soovita Pelgulinna ega ammugi Kopli-sultsi kooli(kunstigümnaasium\” mitte. Oluline on ikka baasharidus, pane laps korralikku gümnaasiumisse ja lisaks kunstikooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljude koolide juures on päris asjalikud kunstiringid. Samuti näteks Kullos. Ma pigem valiksin kooli tugevate põhiainete järgi.
Lapsel on hiljem lihtsam.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Koolilaps soovitage palun head kooli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.