Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun ilusa tööga head hambaarsti Tallinnas

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovitage palun ilusa tööga head hambaarsti Tallinnas

Postitas:

Kallid perekoolikad, vabandust, et siia postitan. Tervise teema all ei liigu eriti rahvast.
Palun soovitage head kvaliteetse tööga hambaarsti Tallinnas, kes paneks kas esihammastele uued täidised või lausa kroonid peale. Kes teeks seda tööd nii, et tulemus jääb ilus ja kvaliteetne. See on minu jaoks väga suur rahaline väljaminek ja muidu ka oluline.
Olen siit ikka head nõu saanud, ehk õnnestub ka seekord.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 16:15; 10.03 08:37; 10.03 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa arvad MIKS tervise teema all “eriti rahvast ei liigu”? Äkki just sellepärast, et mugavusest, laiskusest, hoolimatusest või mõnel muul põhjusel tehaksegi kõik teemad ühte kohta (siia). Absurdne, et loe poliitikast titelappideni ja köögimööblist sissekasvanud varbaküünteni ühest kohast. Huvitavad teemad vajuvad aga muuskui allapoole, sest “siin käib rohkem rahvast”. Foorumi alarubriikide aktiivsus on ainult ja ainult kasutajate teha!
Mina palun küll teema õigesse alafoorumisse kantida.

* nii palju ütlen, et olen rahul Hansa Dental Clinicu tööga.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teevad väga head tööd. Korraga toimetavad Sinu kohal kaks õppinud noort spetsialisti. Väga uus ja hea tehnika. Käisin ja olin alati väga rahul aga nüüd lõpetasin käimise,sest viimane kord nädal aega tagasi (2020aastal)pidin samal päeval maksma oma arve. Mida ka tegin aga see tekitas stressi. Enne anti arve ja 7päeva jooksul tuli maksta mis on ka mõistlik, sest ma ei tea palju lõpp tulemus maksma läheb ja olin ka solvunud,sest olin oma 5aastat Põllu 63 Nõmmel asuva “haldjahambaravi” kasutanud ega kunagi maksmisega hilinenud ega maksmata jätnud. Aga töö on neil kiire korralik ja tasemel. Ka järelmaksu võimalust pakuti kunagi mida mul isiklikult vaja polnud. Haigekassaga on neil ka leping,et sealt sain ka soodustust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa arvad MIKS tervise teema all “eriti rahvast ei liigu”? Äkki just sellepärast, et mugavusest, laiskusest, hoolimatusest või mõnel muul põhjusel tehaksegi kõik teemad ühte kohta (siia). Absurdne, et loe poliitikast titelappideni ja köögimööblist sissekasvanud varbaküünteni ühest kohast. Huvitavad teemad vajuvad aga muuskui allapoole, sest “siin käib rohkem rahvast”. Foorumi alarubriikide aktiivsus on ainult ja ainult kasutajate teha!

Mina palun küll teema õigesse alafoorumisse kantida.

* nii palju ütlen, et olen rahul Hansa Dental Clinicu tööga.

Ma ise ei käi tervise rubriigis näiteks seetõttu, et siin on peamiselt ärevushäirete ja antidepressantide teemad, mis mind ei huvita. Üldisi terviseküsimusi on sellega võrreldes suhteliselt vähe.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 16:15; 10.03 08:37; 10.03 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ja olin alati väga rahul aga nüüd lõpetasin käimise,sest viimane kord nädal aega tagasi (2020aastal)pidin samal päeval maksma oma arve. Mida ka tegin aga see tekitas stressi. Enne anti arve ja 7päeva jooksul tuli maksta mis on ka mõistlik, sest ma ei tea palju lõpp tulemus maksma läheb ja olin ka solvunud,sest olin oma 5aastat Põllu 63 Nõmmel asuva “haldjahambaravi” kasutanud ega kunagi maksmisega hilinenud ega maksmata jätnud.

kas sa arvad, et leiad kuskilt tallinna linnast hambakliiniku, kus saad 7-päevase maksetähtajaga arve?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:08; 10.03 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ja olin alati väga rahul aga nüüd lõpetasin käimise,sest viimane kord nädal aega tagasi (2020aastal)pidin samal päeval maksma oma arve. Mida ka tegin aga see tekitas stressi. Enne anti arve ja 7päeva jooksul tuli maksta mis on ka mõistlik, sest ma ei tea palju lõpp tulemus maksma läheb ja olin ka solvunud,sest olin oma 5aastat Põllu 63 Nõmmel asuva “haldjahambaravi” kasutanud ega kunagi maksmisega hilinenud ega maksmata jätnud.

kas sa arvad, et leiad kuskilt tallinna linnast hambakliiniku, kus saad 7-päevase maksetähtajaga arve?

Ei oska ise öelda, pole vaja olnud, aga uurida tasub küll. Järelmaksu võimaldavad pea kõik, äkki ka võimalust arvega tasuda. Minu hambaarst usaldas mind isegi niipalju, et jagas ise arve pooleks, et ma korraga ei peaks palju maksma. Pakkus isegi, et kui soovin teeb arve, millest ma siiski loobusin. Nime ega kliinikut muidugi ei ütle, järjekorrad on niigi pikad tema juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline pole mitte niivõrd raha või järelmaks kui just töö.
Kas siin tõesti ei liigu ilusate hambakroonide omanikke?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 16:15; 10.03 08:37; 10.03 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nordic Hambakliinik, dr. Kristo Ivanov

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Citymed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline pole mitte niivõrd raha või järelmaks kui just töö.

Kas siin tõesti ei liigu ilusate hambakroonide omanikke?

minu ilusad kroonid/implantaadid on tehtud kliinik32-s. dr vahtra.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:08; 10.03 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Mustamäel,Klindenis,siiani väga rahule jäänud.Neil saab ka järelmaksuga tasuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun ilusa tööga head hambaarsti Tallinnas