Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun külma tooni lillakat juuksevärvi

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Soovitage palun külma tooni lillakat juuksevärvi

Postitas:
Kägu

Soovitage palun võimalikult püsivat ja naturaalset pastelset /külma tooni lillakat-roosa juuksevärvi mis ei lähe 5 pesuga maha.Olen eelnevalt kasutanud Live cool lilac juuksevärvi,aga kuna pesen juukseid nii tihti,siis pean juuksed tihti ka värvima,mis on meeletult juukse retsimine ja omakorda tüütu tegevus.Help please!!!https://www.google.com/search?q=cool%20lilac&tbm=isch&hl=et&tbs=rimg:CSNrxT7evQ1cYbzn0vslzP3F8AEAsgIA&sa=X&ved=0CBIQuIIBahcKEwigne234qT4AhUAAAAAHQAAAAAQDw&biw=393&bih=697#imgrc=pIYJaJuwabhe5M Sooviks midagi taolist.

Tänud! 🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh taevas, miks küll te värvite ennast selliseks. See toon sobib vaid väga vähestele, tõtt-öelda päriselus polegi kohanud kedagi, kellele sobiks. Sinu lingitud piltidel on värv muidugi ilus nende modellimõõtu neiude peas, aga päriselus näevad lilla- või sini-  või rohepead lihtsalt otse öeldes koledad ja labased välja. No ma ei välista muidugi, et sina võid olla see juhuslik, kellele sobib.

+11
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks mitte, kui oled väga noor ja nukunäoga (mida teemaalgataja ilmselt on?). Kui oled veidi vanem tavaline keskmine masajalgne eesti kartul-nina, siis võiks aru saada, et see ei kaunista.

Aga kuidas saada soovitud toon? Mine juuksurisse.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, esimest korda kuulen sellist teooriat, et juuksevärvi peab nina ja jalgade kuju järgi valima…

Ja see on ka päris imelik arvamus, et võõraste kägude maitse-eelistuste järgi valima peaks. Keda huvitab, et sinu meelest kole või labane on või et sina kedagi kohanud pole? Nagu, kuidas sinu persoon sellesse teemasse puutub või miks sa arvad, et see kuidagi sinuga seotud on, mis värvi on teiste inimeste juuksed? Täiesti arusaamatu sõnavõtt …

Aga teemasse — püsivalt saab sellise värvi tõesti juuksuris ja siis on ka hooldamine üks nuhtlus. Mul üks tuttav hoiab oma erksat leekivpunast värvi nii, et peseb pead ainult külma veega. Kui ise poest neid n-ö ebatavalist tooni värve ostad, siis need on kõik toonijad või poolpüsivärvid ja mõeldudki pesus maha kuluma.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja see on ka päris imelik arvamus, et võõraste kägude maitse-eelistuste järgi valima peaks. Keda huvitab, et sinu meelest kole või labane on või et sina kedagi kohanud pole? Nagu, kuidas sinu persoon sellesse teemasse puutub või miks sa arvad, et see kuidagi sinuga seotud on, mis värvi on teiste inimeste juuksed? Täiesti arusaamatu sõnavõtt …

Niipalju on minu asi, et mul on alati nii kahju, kui jälle mõnda sellist naist kohtan, kes oma juuksevärvi välja ei kanna. Ta võiks olla ilus inimene, kui kasutaks stiili, mis talle sobib. Aga sul on täiesti õigus, tegelikult pole see üldse minu asi. Igaüks kandku omad vitsad ise.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, esimest korda kuulen sellist teooriat, et juuksevärvi peab nina ja jalgade kuju järgi valima…

Point on selles, et igasugused ekstreemsused (ja sirelililla pea seda on) mõjuvad lahedalt vaid teatud kontekstis. Pikk sihvakas eksootiliste näojoontega kaunitar (ajakirja kaanel) kannab nii mõndagi välja, mis keskmise tiiu-talutütrekese peas mõjub lihtsalt nõmedalt.

+7
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Point on selles, et igasugused ekstreemsused (ja sirelililla pea seda on) mõjuvad lahedalt vaid teatud kontekstis. Pikk sihvakas eksootiliste näojoontega kaunitar (ajakirja kaanel) kannab nii mõndagi välja, mis keskmise tiiu-talutütrekese peas mõjub lihtsalt nõmedalt.

Kirjapildi järgi on tegu noore naisega ja Kelly Osbourne kandis lilla ilusti välja, kuigi pole pikk ega sihvakas. Ja ütlen seda inimesena, kellele ekstreemsused ei meeldi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Live on ju püsivärv ja ei peaks tulema pestes maha, mis sul seal ära kulub, et tihti värvima pead? Kui kasvab kiiresti välja, on teine asi, aga selle vastu ei aita ju nagunii midagi peale tiheda värvimise. Võib ju kasutada blondeerijat ja siis juukseid toonida tooniva palsamiga vms, aga mässata tuleb nendega nagunii.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niipalju on minu asi, et mul on alati nii kahju, kui jälle mõnda sellist naist kohtan, kes oma juuksevärvi välja ei kanna. Ta võiks olla ilus inimene, kui kasutaks stiili, mis talle sobib. Aga sul on täiesti õigus, tegelikult pole see üldse minu asi. Igaüks kandku omad vitsad ise.

Sa oled millestki valesti aru saanud. Sinu ettekujutus ilust või stiilist või juuksevärvi sobivustest ei oma mingit tähtsust. Teised ei pea oma välimuse-alaseid valikuid mitte kuidagi koordineerima sinu kahjutunde järgi. Sinu emotsioonid ei mängi mingit rolli võõraste inimeste juuksevärvi valikul. Sina ei tea, mis teistele inimestele sobib. Ilus olemine ei ole mingi asi, mille poole naine peab püüdlema.

Ma saan su kommentaaridest aru, et sa ilmselt ei ole päris neutotüüpiline, vaid üks nendest, kel oma eripära tõttu ongi tavatõdedest arusaamisega raskusi. Katsu kuidagi lihtsalt leppida faktiga, et sa ei ole maailmanaba, isegi siis kui sa sisimas tegelikult sellest aru ei saa.

P. S. Viimases lauses kasutad metafoori valesti. Vaata järgi, kuidas see väljend eesti keeles tegelikult on ja mida see tähendab. Muidu jätad endast suht lolli mulje ja inimesed hakkavad arvama, et sa peale võõraste välimuse vahtimise muud ei oskagi. Ja sinu jaoks on ju ülioluline, mida kõik teised sinust mõtlevad, kas pole?

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

P. S. Viimases lauses kasutad metafoori valesti. Vaata järgi, kuidas see väljend eesti keeles tegelikult on ja mida see tähendab.

Ossaaa. Üks neid prouasid, kes muudetud kujul metafoore tunnistada ei suuda, ainult täpselt sellistena, nagu nad õssis on? Ja millised peened globaalsed mõtted ilust ja naistest, võiks ütelda, üllad!

Tegelikkus, paraku, on siiski selline, et a) ilu on olemas; b) naised tahavad enamasti ilusad olla; c) on stiilivääratusi, mis suure tõenäosusega üheski kontekstis ilusad ei ole. Haki nüüd minu asemel seda sibulat edasi ja ära vaeva oma pead sellega, miks keegi ütles “kanna omad vitsad”, mitte “kanna oma risti” ega “saab omad vitsad”. Sa ei saaks sellest nagunii aru.

+5
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Haki nüüd minu asemel seda sibulat edasi ja ära vaeva oma pead sellega,

Jälle proovisid metafoori ja ei saanud hakkama.

Ei, vale keelekasutus ei ole mingi sinu personaalne ilukirjanduslik saavutus, sa ei ole mingi keeleuuendaja, vaid tavaline perekooli kägu.

Katsun siis korra veel seletada, kuigi sinu eripära ilmselt ei võimalda sul seda mõista.

a) Ilu on olemas, aga sina ei ole pädev teiste ilu üle otsustama.

b) Sina ei tea, mida enamus naisi tahavad ja keegi pole volitanud sind teiste naiste nimel sõna võtma.

c) See väide on tõepoolest tõsi. Nt teiste inimeste välimuse arvustamine on selline stiilivääratus, mis üheski kontekstis ilus ei ole. Pettekujutelm, et sina tead teisest naisest paremini, mis tal seljas olema peaks või mis värvi ta juuksed peaks olema, on ka selline stiilivääratus, mis väärataja enda väga inetuks muudab.

Tasuks sinulgi proovida vahelduseks natuke peenemalt ja globaalsemalt mõelda. See teeb su stiilsemaks ja ilusamaks.

+9
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huh, võitsid mind targutamises pika puuga! Respect ja ippon! 😀

Aga sisu ja eriti metafooride osas jään isearvamusele.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga “isearvamusele” lisaks mingeid soovitusi ka oli või läks kogu aur ainult halvustamise peale?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See väide on tõepoolest tõsi. Nt teiste inimeste välimuse arvustamine on selline stiilivääratus, mis üheski kontekstis ilus ei ole. Pettekujutelm, et sina tead teisest naisest paremini, mis tal seljas olema peaks või mis värvi ta juuksed peaks olema, on ka selline stiilivääratus, mis väärataja enda väga inetuks muudab.

Väike riist
Õllekõht
Vanamees

Pk naised hindavad mehi. Ja kuidas veel. Ja saavad mitmeid laike.

Mehi

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga “isearvamusele” lisaks mingeid soovitusi ka oli või läks kogu aur ainult halvustamise peale?

Aga sul? Soovitusi oli?

Sa hakkad mulle juba korralikult nalja tegema oma sõnamoonutusfoobiaga 😀 Kas sa karjatad ka vaikselt iga kord, kui tekstis mõnda sõna või sõnavormi kasutatakse, mida ÕS-is ei esine? Mõista-mõista, mis see on, seest siiruviiruline, pealt lipp lipi ja lapp lapi peal? Kui halb hakkas, vali kiiresti 112.

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga “isearvamusele” lisaks mingeid soovitusi ka oli või läks kogu aur ainult halvustamise peale? Aga sul? Soovitusi oli? Sa hakkad mulle juba korralikult nalja tegema oma sõnamoonutusfoobiaga 😀 Kas sa karjatad ka vaikselt iga kord, kui tekstis mõnda sõna või sõnavormi kasutatakse, mida ÕS-is ei esine? Mõista-mõista, mis see on, seest siiruviiruline, pealt lipp lipi ja lapp lapi peal? Kui halb hakkas, vali kiiresti 112.

Mina ei ole see “sa”, keda sina mõtled ja minult ainuke soovitus siin teemas TEEMASSE ongi- blondeerida ja siis kasutada toonijat, kui valmisvärv ei sobi. .

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende punaste/lillade toonidega ongi see probleem, et nad lihtsalt jooksevad maha pestes. Ka siis, kui on juuksuris värvitud ja ka siis tuleb lisaks kasutada toonivat šampooni ja plasamit, millel on värvipigment sees.
Olen olnud leekivpunane 8algul tehtid blondiks, siis värviti punaseks) ja lõpetasin selle värvi kasutamise suure kahjutundega, sest tõesti kulus kiiresti maha ja muutus tuhmiks ning seda vaatamata värvipigmenti sisaldavale salongist ostetud palsamile. Poevärvid kuluvad tõenäoliselt veel kiiremini.
Kui keegi leiaks variandi, et need toonid püsiks erksana normaalse aja, siis saaks temast kindlasti miljardär 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled millestki valesti aru saanud. Sinu ettekujutus ilust või stiilist või juuksevärvi sobivustest ei oma mingit tähtsust. Teised ei pea oma välimuse-alaseid valikuid mitte kuidagi koordineerima sinu kahjutunde järgi. Sinu emotsioonid ei mängi mingit rolli võõraste inimeste juuksevärvi valikul. Sina ei tea, mis teistele inimestele sobib. Ilus olemine ei ole mingi asi, mille poole naine peab püüdlema.

Ma saan su kommentaaridest aru, et sa ilmselt ei ole päris neutotüüpiline, vaid üks nendest, kel oma eripära tõttu ongi tavatõdedest arusaamisega raskusi. Katsu kuidagi lihtsalt leppida faktiga, et sa ei ole maailmanaba, isegi siis kui sa sisimas tegelikult sellest aru ei saa.

P. S. Viimases lauses kasutad metafoori valesti. Vaata järgi, kuidas see väljend eesti keeles tegelikult on ja mida see tähendab. Muidu jätad endast suht lolli mulje ja inimesed hakkavad arvama, et sa peale võõraste välimuse vahtimise muud ei oskagi. Ja sinu jaoks on ju ülioluline, mida kõik teised sinust mõtlevad, kas pole?

Mingi talutütreke läks leili

PS Neid inimesi siiski on, kes teavad, mis teistele sobib. Vähem kahjuks muidugi kui neid, kes ei saa üldse aru, mis neile sobib 😀

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

PS Neid inimesi siiski on, kes teavad, mis teistele sobib.

Sa pole ju näinud seda inimest, kes seda lillat kanda soovib. Ja kuskil pole ka palutud sinu arvamust, kas peaks juuksed lillaks värvima või mitte. Minu arust on see suhtlemise ja viisakuse esimene reegel, et ära topi oma nõu, kui seda pole küsitud.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on see suhtlemise ja viisakuse esimene reegel, et ära topi oma nõu, kui seda pole küsitud.

Netisuhtluses ja näost-näkku suhtluses on reeglid veidi erinevad. Näost-näkku tõesti ei peaks midagi sellist ütlema. Foorumis aga ei ole tegu üks-ühele jutuajamisega, pigem avaldab igaüks mõtteid, mis tal teemaga seoses tekivad. Ei saa siit nõuda samu käitumismalle kui sõbrannaga vesteldes. Siis peaks ju ka tervitama ja muid taolisi mustreid järgima. Siin on siiski tegemist teemaga ning sellest teemast tekkinud mõtete ning omakorda nende mõtete kohta tekkinud mõtetega. See meie arutelu siin on ju just selline teema “tuletis”. Samamoodi kui oli minu mõte, et äkki ei peaks end lillaks värvima.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millegipärast käib imelikku värvi juuksevärv tihtilugu käsikäes psühhiaatriliste probleemidega.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

PS Neid inimesi siiski on, kes teavad, mis teistele sobib.

Sa pole ju näinud seda inimest, kes seda lillat kanda soovib. Ja kuskil pole ka palutud sinu arvamust, kas peaks juuksed lillaks värvima või mitte. Minu arust on see suhtlemise ja viisakuse esimene reegel, et ära topi oma nõu, kui seda pole küsitud.

Millegipärast hallid hiired ei erutu selle teema peale. Kui inimene paistab välimusega silma, siis tema kohta hakatakse hinnanguid andma.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene paistab välimusega silma, siis tema kohta hakatakse hinnanguid andma.

Aga poleks vaja. Ja no mis nii  erilist selles leebelt lillakas toonis ikka on, et võõral ilma inimest üldse nägemata leili minna. Vähe nõme.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, nõmedalt ja odavalt.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

issand mille peale leili minna, soovitage kui teate ja ärge lugege epistlit! Mis see teie pepusse torgib… aru ma ei saa. Mulle meeldib kui inimesed julgevad eristuda, ise pigem selline vahepeale, väga silma ei julge torgata aga meeldiks.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa pesed pead ikka spetsiaalselt värvitud juustele mõeldud šampooniga? Suvalistega pestes kulubki värv kiiresti maha, õiged tooted aitavad seda kaitsta ja säilitada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Värvi ei tea, laseks juuksuril värvida, aga kui mu laps blond oli, siis kasutas seda ja oli rahul, et toon püsib külm https://www.prokosmeetika.ee/et/product/23521

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rohepea suhtes saan veel aru, et ei ole ilus, sest roheline mõjub kuidagi “halvaks läinuna”. Noh nagu hallitus minu jaoks.

Samas mina olen just lillakasroosaga juukseid toonides väga palju meestelt komplimente saanud.

Miskipärast ei usu, et mehed kiidavad ja teised naised samal ajal mõtlevad, et oli kui kole.

Mis odavusse puutub, siis sõltub ju muust stiilist ja riietusest, aga kindlasti mitte vanusest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas mina olen just lillakasroosaga juukseid toonides väga palju meestelt komplimente saanud.

Kõik sõltub stiilitajust. Näide väga lahedast ja mitte esimeses nooruses daamist, keda lilla värv kaunistab: https://www.facebook.com/photo/?fbid=471460904784948&set=pcb.471461501451555 Negatiivseid näiteid ma tooma ei hakka, neid näeb igas Maximas ja igal läbupeol.

+1
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun külma tooni lillakat juuksevärvi