Esileht Väikelaps soovitage palun lasteshampooni

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: soovitage palun lasteshampooni

Postitas:

Mul selline mure, et tütrel (4a) on talvel juuksed hirmsasti särtsu täis ja \”karvaseks\” läinud. Tal libedad juuksed ka veel, nii et täitsa võimatu on patsi teha. Äkki peaks shampooni vahetama? Kas lastele balsamit ka pannakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siin soomes on Natusan pusapalsam. Selline kollane pudel ja shrek pilt on peal. Seda müüakse soome prismas ja ma arvan, et ehk ka eesti prismas on seda 🙂 see aitab meil ideaalselt kõikide juukseprobleemide korral 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas spetsiaalsed balsamid elektri vastu. Aitavad talvel väga hästi. Ise olen ostnud Matrix sarja Margit Meriranna juuksurisalongist. Seal peaks see Bio variant ka olema. Lapsele soovitaksein kindlasti seda. Ehk on ka midagi looduspoodides, ei oska öelda, aga kindlasti oleks valik loodussõbralik. Ise oleme muidu kasutanud ka Muumi lastepalsamit, mis juustesse pihustatakse, aga see pole nüüd konkreetselt elektri vastu. Väga hea uus sari on ka Euroapteekides müüdav Bio Secure. See on üldiselt hea, küll mitte nüüd konkreetselt antistaatilise omadusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan koos lapsega Neutral ¨ampooni, mis on 2 in 1. Tundub täitsa hea, peale pesu on juukseid väga kerge kammida. Otsustasin seda proovida, kuna tütrel hästi lokkis juuksed ja raske kammida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps soovitage palun lasteshampooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.