Esileht Ilu Soovitage palun magusat, pehmet, emalikku parfüümi

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Soovitage palun magusat, pehmet, emalikku parfüümi

Postitas:
Kägu

Oskab äkki keegi soovitada parfüümi, mis oleks (mõõdukalt) magus, puudrine, pehme, malbe, emalik (35+), aga mitte väga marjane/puuviljane ega vanilline? Midagi, mis laias laastus sobiks nii suvel kui talvel, päevasel ajal, midagi hubast ja lohutavat (inglise keeles cozy and comforting, eesti keeles kõlab veidi imelikult). Nuusutasin Selveris Britney Naked Fantasyt ja see on üsna lähedane sellele, mida ma sooviks, aga seal veidi häirib virsik ja ära kuivades tekib sellele odav kõrvallõhn. See muidugi ongi odav parfüüm, aga ma hetkel hinnapiiri ei pane, ei alumist ega ülemist. Burberry Her oli ka midagi sinnakanti, aga liiga marjane.

Igaks juhuks ütlen ka ära, et kuigi kirjas on “emalik”, siis ma ei kasuta kodus olles parfüümi, kui keegi hakkab muretsema, et ma oma lapsi sellega mürgitama hakkan 🙂

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dior Dune.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Youth dew, kui see esmane puuderlik “vanakooli” lõhnanoot ära hajub siis veidral kombel tekitab sõltuvust. Ma tihti lisan seda teistele lõhnadele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust kõlab väga imelikult see “emalik” parfüüm.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust kõlab väga imelikult see “emalik” parfüüm.

Minu jaoks tähendab see lihtsalt seda, et see parfüüm sobib täiskasvanud naisele, kes on sellises vanuses, et tal on väikesed lapsed, aga see lõhn ei ole mitte võrgutav ega ka naisülemuse lõhn, vaid armas, pehme, nagu soe kampsun, midagi rahustavat ja pigem igavamat, mitte väga omapärast. Mis muidugi ei tähenda, et see sama ema ei võiks kasutada teistes olukordades hoopis teistsuguseid parfüüme, ka võrgutavaid või töökohta sobivaid või väga omapäraseid.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina emana ei salli magusaid lõhnasid.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nina Ricci Premier Jour

Nina Ricci L´Air du Temps

Trussardi Donna

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jean Paul Gaultier So Scandal! – vaarikas, karamelline piim, jasmiin…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jean Paul Gaultier So Scandal! – vaarikas, karamelline piim, jasmiin…

Jube parfüüm????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tähendab see lihtsalt seda, et see parfüüm sobib täiskasvanud naisele, kes on sellises vanuses, et tal on väikesed lapsed, aga see lõhn ei ole mitte võrgutav ega ka naisülemuse lõhn, vaid armas, pehme, nagu soe kampsun, midagi rahustavat ja pigem igavamat, mitte väga omapärast.

Selle kõrval kerkib “emaliku” peale silme ette keskealine meesterahvas, kes mingil põhjusel lõhna kaudu end lastele meeldivaks tahab teha

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tähendab see lihtsalt seda, et see parfüüm sobib täiskasvanud naisele, kes on sellises vanuses, et tal on väikesed lapsed, aga see lõhn ei ole mitte võrgutav ega ka naisülemuse lõhn, vaid armas, pehme, nagu soe kampsun, midagi rahustavat ja pigem igavamat, mitte väga omapärast.

Selle kõrval kerkib “emaliku” peale silme ette keskealine meesterahvas, kes mingil põhjusel lõhna kaudu end lastele meeldivaks tahab teha

Mõni kord võiks mõelda, et miks SINU peas selline pilt tekib ja, et ehk teiste peas siiski ei teki. Kõiki mõeldavaid asju ei pea kirja panema…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selline lõhn Vera Wangi Embrace Periwinkle & Iris. Soe ja puudrine aga mitte liiga magus. Kestab kenasti ja ei lämmata. Boonusena on sel lõhnal olema ka kehasprei, suurema osa ajast kasutangi seda ja parfüümi siis, kui on pikemat püsivust vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rose Delicate Trussardilt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskab äkki keegi soovitada parfüümi, mis oleks (mõõdukalt) magus, puudrine, pehme, malbe, emalik (35+), aga mitte väga marjane/puuviljane ega vanilline? Midagi, mis laias laastus sobiks nii suvel kui talvel, päevasel ajal, midagi hubast ja lohutavat (inglise keeles cozy and comforting, eesti keeles kõlab veidi imelikult). Nuusutasin Selveris Britney Naked Fantasyt ja see on üsna lähedane sellele, mida ma sooviks, aga seal veidi häirib virsik ja ära kuivades tekib sellele odav kõrvallõhn. See muidugi ongi odav parfüüm, aga ma hetkel hinnapiiri ei pane, ei alumist ega ülemist. Burberry Her oli ka midagi sinnakanti, aga liiga marjane.

Igaks juhuks ütlen ka ära, et kuigi kirjas on “emalik”, siis ma ei kasuta kodus olles parfüümi, kui keegi hakkab muretsema, et ma oma lapsi sellega mürgitama hakkan ????

Proovi Britney tavalist Fantasy lõhna või Midnight versiooni. Ariana Grande Cloud ka midagi taolist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

armas, pehme, nagu soe kampsun, midagi rahustavat ja pigem igavamat, mitte väga omapärast. Mis muidugi ei tähenda, et see sama ema ei võiks kasutada teistes olukordades hoopis teistsuguseid parfüüme, ka võrgutavaid või töökohta sobivaid või väga omapäraseid.

Mul tekib ka küsimus, et miks keegi peaks tahtma lõhna, mida ta ise kirjeldab kui midagi “pigem igavamat”, aga mida ta enda sõnul ei kasutaks ei kodus ega ka töökohas. Kus seda igavat emalõhna siis kasutatakse või mis otstarve sellel peaks olema?

35+ on minu arust ka liiga noor selleks, et end igavate ja rahustavate toodetega lõhnastada.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dolce & Gabbana Pour Femme

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage moorilikku parfüümi!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage moorilikku parfüümi!

Chanel no 5 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel no 5 ????

See on tüüpiline vanamuti lõhn tõesti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

armas, pehme, nagu soe kampsun, midagi rahustavat ja pigem igavamat, mitte väga omapärast. Mis muidugi ei tähenda, et see sama ema ei võiks kasutada teistes olukordades hoopis teistsuguseid parfüüme, ka võrgutavaid või töökohta sobivaid või väga omapäraseid.

Mul tekib ka küsimus, et miks keegi peaks tahtma lõhna, mida ta ise kirjeldab kui midagi “pigem igavamat”, aga mida ta enda sõnul ei kasutaks ei kodus ega ka töökohas. Kus seda igavat emalõhna siis kasutatakse või mis otstarve sellel peaks olema?

35+ on minu arust ka liiga noor selleks, et end igavate ja rahustavate toodetega lõhnastada.

Mul on hetkel neli parfüümi, millest kõik on omamoodi kiiksuga, neist ühegi kohta ei saa öelda, et see on tavaline magus lõhn. Üks on sees enamikes halvimate parfüümide edetabelites, pidavat vastik olema, aga mulle, näe, meeldib. Mul on päris kiire elutempo, on piisavalt nö ametlikke hetki ja ka ekstravagantsust, selliste olukordade jaoks on mul parfüümid olemas. Siiski on ka hetki, kus ma tahangi panna selga väga tavalised riided, näiteks sinised teksad ja kampsuni, ja minna raamatukokku või lapsepõlvesõbrannale või vanaemale külla, ja MINU JAOKS sobib sellisesse olukorda just mingi tavaline magus lõhn. Või teinekord, kui on olnud väga pingeline päev/periood ja tekib tahtmine minna üksi kohvikusse kooki sööma, ka siis lõhnastaks end ühe sellise igava ja rahustava tootega, just nimelt rahustamise ja lõõgastamise eesmärgil. Sellised parfüümid on täiesti olemas, kellelegi on need ju ometi mõeldud, ja mina isiklikult otsin sellist just muu intensiivsuse tasakaalustamiseks. Siia on ka päris palju soovitusi tulnud, selle eest ma tänan ja täna lähengi neid nuuskima.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või teinekord, kui on olnud väga pingeline päev/periood ja tekib tahtmine minna üksi kohvikusse kooki sööma, ka siis lõhnastaks end ühe sellise igava ja rahustava tootega, just nimelt rahustamise ja lõõgastamise eesmärgil. Sellised parfüümid on täiesti olemas, kellelegi on need ju ometi mõeldud, ja mina isiklikult otsin sellist just muu intensiivsuse tasakaalustamiseks.

Miks mitte, aga minu jaoks näiteks ei võrdu emalikkus igava, rahustava ja lõõgastava tootega, emalikkust absoluutselt nende omadussõnadega ühte ritta ei paneks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MINU JAOKS sobib sellisesse olukorda just mingi tavaline magus lõhn. Või teinekord, kui on olnud väga pingeline päev/periood ja tekib tahtmine minna üksi kohvikusse kooki sööma, ka siis lõhnastaks end ühe sellise igava ja rahustava tootega

Naljakas. Minul on MINU lõhn. Sobib igasse olukorda. Kusagile rabamatkale või õhtul poodi vmt muidugi üldse ei panegi lõhna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaid armas, pehme, nagu soe kampsun, midagi rahustavat ja pigem igavamat, mitte väga omapärast

Mis mõte sellisel parfüümil peaks olema? Kasuta siis lihtsalt suvalist rulldeodoranti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Soovitage palun magusat, pehmet, emalikku parfüümi