Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun mälu parandavaid vitamiine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Soovitage palun mälu parandavaid vitamiine

Postitas:

Ülepingest on mälu halvenenud, kohati täitsa lüngad kui ulmekiire hetk olnud näiteks pärast ei mäleta – ei leia võtmeid, ei mäleta tööl kokkulepitud asju, detaile. Keeruline on kuupäevade jms meelespidamine. Ilmselt oleks ajule pisut tuge vaja peale puhkuse ka vitamiinide näol. Palun soovitage omade kogemuste põhjal mälu parandavaid vitamiine või toidulisandeid. Kas oskate mulle abi anda ja soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:27; 12.02 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

letsitiin, hõlmikpuu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OMEGA 3 JA 6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teaduslikku tõestust, et vitamiinidest stressiga seotud mäluhäirete puhul abi oleks, pole olemas. Proovida võib näiteks Aktiv Lecitin või mõnda muud letsitiinipreparaati. Kahju kindlasti ei tee. Teine variant on võtta oma menüüsse rasvane kala vähemalt 2 x nädalas – lõhe, sardiin, heeringas. Omega-3,mis kalarasvas sisaldub,on organismile vajalik aine ajutegevuse jaoks.
Teine soovitus on: proovi mediteerimist – 1-2 x päevas 10 minuti kaupa. Mediteerimine võib tähendada kinnisilmi istumist ja ühe nn. mantra kordamist, et vabastada pea üleliigsetest mõtetest. Teine variant on istuda akna alla ja vaadelda 10 minuti jooksul loodust, püüdes samal ajal mitte millelegi mõelda. Kui mõtted tulevad, siis ütle endale \”mõtlemine\” ja saada nad ära. Kui elad linnas, võid aknast paistva vaate asemel 10 minutit vaadelda lemmikfotot või -maali. Olen seda omal nahal kogenud, et juba mõni päev pärast nende asjade päevakavasse võtmist mul energiatase paraneb, märkan, et ümisen vaikselt viisikest ja olen rõõmsam ja rahulikum kui harilikult. Ja mälu on ka hea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ülepingest on mälu halvenenud, kohati täitsa lüngad kui ulmekiire hetk olnud näiteks pärast ei mäleta – ei leia võtmeid, ei mäleta tööl kokkulepitud asju, detaile. Keeruline on kuupäevade jms meelespidamine. Ilmselt oleks ajule pisut tuge vaja peale puhkuse ka vitamiinide näol. Palun soovitage omade kogemuste põhjal mälu parandavaid vitamiine või toidulisandeid. Kas oskate mulle abi anda ja soovitada?[/tsitaat] Letsitiin kombineerituna magneesiumiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Kirjutan kõik üles 🙂 ilma naljata ja lähen homme apteeki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:27; 12.02 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe seda uudist: http://www.meelespea.net/ee/news.full/314

Ise kasutan Berocca Plusi, et n-ö vaim virge hoida ja olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
omega rasvhapped on vajalikud normaalseks ajutegevuseks ja kõigi rakkude korrashoiuks. Eriti heas tasakaalus on nad kanepiõlis, ise proovitud, soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase kontrollida kilpnäärme hormoone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun mälu parandavaid vitamiine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.