Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage palun ortopeedi

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Soovitage palun ortopeedi

Postitas:
oljas

Tere

Mul on mure, käisin oma pisikesega (3 kuud vana) ortobeedi juures ja ei jäänud väga rahule arstiga.
Palun kui teil kellegil on soovitada head ortopeedi minu pisikesele, siis andke palun märku.

Suur tänu ette:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Soovitage palun ortopeedi

Meie käisime Ravi 27 Urve Redlichi juures, jäin rahule. Kuna mul endal olid kunagi pavliku traksid, siis isegi kui läbivaatusel paistis poisil kõik ok, saadeti uh-sse igaks juhuks (kõik oligi õnneks ok).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Dr.Nittim Fertilitases

Please wait...
Postitas:
ktx-

Merimetsa tervisekeskuses dr. Udo Pere, väga tore ja asjalik meesterahvas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

De Nittim

Please wait...
Postitas:
Hellt

Ka dr Nittim Fertilitasest.

Please wait...
Postitas:
IrenaK

Dr Nittimit kiidetakse väga. Ise tema juurde aega ei saanud, ka mitte tasulist (oli väga kiiresti vaja ja kuna meil oli vaja natuke rohkemat, kui Ferdi tehnika lubas, siis ei leidnud mõtet tema juurde minekul).
Dr. Redlichiga eriti rahul ei olnud, läksin tema juurde samas olukorras, mis teemaalgatajal on (nö teise arsti hinnangut saama), kogu visiidi vältel tegi ta väga selgeks selle, mida ta minusugustest mitme arsti juures käijatest arvab (minu kahtlused esimese arsti suhtes olid tegelikult lõppkokkuvõttes põhjendatud). Vähemalt suunas dr Redlich meid ka taastusravisse (esimene ortopeed seda ei teinud).
VÄGA rahul olen dr Iljinskajaga, tema juurde soovitaski meil minna taastusraviarst (ise poleks vist enam julgenud kolmanda arsti jutule minna). Nüüd pean varsti uuesti lapsega kontrolli minema ja ilmselt üritangi Iljinskaja juurde aega saada:).

Selle arsti nime, kellega ma rahul pole, jätan välja toomata.

Please wait...
Postitas:
Nurrike123

Dr Nittim, väga südamlik ning tark arst. Käisime düsplaasiaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie käisime ka Dr. Nittimi juures (lastehaigla polikliinikus). Probleeme küll, nagu selgus, polnudki, ent saime väga head nõu tulevikuks.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage palun ortopeedi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.