Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun pereterapeuti

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Soovitage palun pereterapeuti

Postitas:
Kägu

Parem, kui meessoost. Mehega on suhted halvad, oleks vaja arutamiseks kedagi, kelle kohta ta ei mõtleks, et ah niikuinii jälle naiste vandenõu.

Väsinud sellest kõigest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole meessoost, aga Kärt Kasega oli meil hea klapp. Mingit sellist tunnetust küll ei kiirga, et kuidagi naiste poolt oleks vms, selles mõttes täiesti neutraalne.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, vabandust, unustasin lisada, et pereterapeuti on vaja Tartus.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mehel on pereelust siiber ja uus näkk lohutamiseks ka juba olemas, siis ei ole sellest pereteraapiast mingit kasu.

+8
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiit Kõnnusaar. Saab ka veebi vahendusel. Väga hea.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole meessoost, aga Kärt Kasega oli meil hea klapp. Mingit sellist tunnetust küll ei kiirga, et kuidagi naiste poolt oleks vms, selles mõttes täiesti neutraalne.

Mina jälle lootsin, et ta suudab natukenegi minu teistpoolt suunata oma tegude eest vastutust võtma – midagi, mis on selle terapeudi kirjutatud raamatute ja artiklite järgi tema nn “leivanumber,” aga ei midagi.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle lootsin, et ta suudab natukenegi minu teistpoolt suunata oma tegude eest vastutust võtma – midagi, mis on selle terapeudi kirjutatud raamatute ja artiklite järgi tema nn “leivanumber,” aga ei midagi.

Tuleks muidugi ka lisada, et antud meesisik on eriline pujään ka. Kindlasti mitte keskmine isend.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teda enam sinna vedada, kui ta enam sind ei vaja. Kurb jah, aga miks küll. Kui temal oleks vähimgi huvi, siis tema otsiks praegu terapeuti.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Andres Sild

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mees ise on üldse nõus, et vajate pereterapeuti?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see Tiit Kõnnussaar oli kunagi abielus Tiia Kõnnussaarega, kes oli kunagi Pere ja Kodu peatoimetaja?

Et kui nii, siis ma eriti ei usaldaks sellist pereterapeuti, kelle enda pere on lõhki läinud.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see Tiit Kõnnussaar oli kunagi abielus Tiia Kõnnussaarega, kes oli kunagi Pere ja Kodu peatoimetaja?

Et kui nii, siis ma eriti ei usaldaks sellist pereterapeuti, kelle enda pere on lõhki läinud.

Miks see halb on? Tal ju pigem üks elukogemus juures, tõenäoliselt on ta sellest ka mitmeid järeldusi teinud ja oskab terapeudina neid edasi anda.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naatan Haamer on minumeelest nii hingehoidja kui pereterapeut.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teda enam sinna vedada, kui ta enam sind ei vaja. Kurb jah, aga miks küll. Kui temal oleks vähimgi huvi, siis tema otsiks praegu terapeuti.

Meil ei ole küsimus selles, kas tema mind vajab või mitte, küsimus on selles, et ta käitub halvasti ja ei saa sellest ise aru. Ma ise tahan lahku minna, sest see käitumine sööb mu närvid läbi. Mõtlesin, et enne prooviks nõustajat. Ja ei, ma ei hakka siin kirjeldama, mis sorti halva käitumisega on tegemist.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naatan Haamer on minumeelest nii hingehoidja kui pereterapeut.

Ma ei ole usklik.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mees ei taha lahku minna? Siis ütle talle, et kokku jäämise tingimuseks on teraapias käimine ja tema otsib ja valib terapeudi. Sellega sunnidki ta oma tegude eest vastutust võtma. Kui ta ise valib, siis pole asja ka pärast vinguda, et tema vastane vandenõu vms. Kui sa tahad lahku minna, siis ära sebi ja sügele ise mingit terapeuti otsida ja meest sinna vedada. Las tema sügeleb ja tegeleb.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

ta käitub halvasti ja ei saa sellest ise aru. Ma ise tahan lahku minna, sest see käitumine sööb mu närvid läbi.

Mine lahku ja ära jama selle nõustajaga. Kui ta ise aru ei saa, et halvasti käitub, kui tema arvates on kõik parimas korras, siis ta pole ju nagunii nõus sinna terapeudi juurde tulema. Kui sa aga üksi lähed, siis mis kasu sellest oleks? Oleksid sa nõus mehe halba käitumist ka edaspidi taluma? Sest inimene saab vaid ise iseenda käitumist muuta, keegi teine seda ei saa. Ja ega see endal ka lihtne pole, selleks peab suur soov ja teadlikkus olema.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll teil on aga kõik nii mustvalge, nii mustvalge.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain oma küsimusele vastuse hoopis mujalt. Mehel on ootamatult muutnud vererõhk ülikõrgeks ja see võib põhjustada nii mäluhäireid kui ka ärrituvust. Nüüd tegeletakse edasiste uuringutega ja kirjutati ka vererõhurohi välja.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Šampoon koertele on parim valik

Kas otsite oma armastatud neljajalgsele sõbrale ideaalset šampooni? Meie ettevõte pakub teie koerale kvaliteetset šampooni. Meie ainulaadse valemiga ei saa teie koer mitte ainult erakordset hoolt, vaid hoiab ka terve ja läikiva karvkatte.

Meie šampoon on loodud erilist tähelepanu pöörates looduslikele koostisosadele, et tagada teie lemmikloomale õrnus ja ohutus. Lisaks on sellel meeldiv lõhn, mis annab teie koerale pikka aega värske ja puhta tunde.

Kui soovite oma koerale parimat võimalikku hooldust pakkuda, võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie toodete ja teenuste kohta. https://lulomet.lt/sampunas-sunims/

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sain oma küsimusele vastuse hoopis mujalt. Mehel on ootamatult muutnud vererõhk ülikõrgeks ja see võib põhjustada nii mäluhäireid kui ka ärrituvust. Nüüd tegeletakse edasiste uuringutega ja kirjutati ka vererõhurohi välja.

Ei loe. See pole vabandus. Lahuta. Kui on sinu elamine viska välja  ja kohe. Mõtle kui ajus veresoon lõhkeb pead meest põetama hakkama. Tegelikult ei pea. Sa väärid parimat. Mehed pole maailmas ostas ja küll leiad ka mehe kellel pole kõrget vererõhku. Edu sulle.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei loe. See pole vabandus. Lahuta. Kui on sinu elamine viska välja ja kohe. Mõtle kui ajus veresoon lõhkeb pead meest põetama hakkama. Tegelikult ei pea. Sa väärid parimat. Mehed pole maailmas ostas ja küll leiad ka mehe kellel pole kõrget vererõhku. Edu sulle.

Nii eluline, mõelda vaid kui suurest vererõhust mehel silmad plahvatavad ja verd muudkui pritsib ja purskab… kes selle ära koristab ja milline tempel mällu igaveseks eks, mehe sugulastelt tuleb kompensatsioon välja nõuda. Muidugi ka vaipade ja valgete sokkide keemiline pesu.

0
-4
Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun pereterapeuti