Esileht Kodunurk Soovitage pardlit, mis ei katkuks pikemat habet

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soovitage pardlit, mis ei katkuks pikemat habet

Postitas:
Kägu

Soovitage palun vanurile pardlit, mis ei karvustaks ega teeks vanainimese õrnale nahale haiget. Meil peres ükski mees pardlit ei kasuta, ei oska valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus neist pardlitest ongi saast. Õige mees puhastab habemenoa vōi Gillett habemeajamise ziletiteradega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees ajab nädalase habeme esialgu maha juukselõikusmasinaga(piiraja maha võetud) ja siis ziletiga.
Tal on hästi tugev ja karm karv ja pardel talle ei sobi. Ärritab ja samuti kisub, kuna pardel ei ole nii “võimas”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pardel on minu arust siiani ikka selline “autopardakas” varuvariant, kui siva on siledaks vaja.
Kas neid keegi mees ka kodus kasutab, ei tea. Minu oma vedeleb niisama.
Naha teevad nad tuliseks, valus on ka, sodi lähevad kiirelt täis, vblla mõnele sobib.

Mul on selline retrokas igapäevakasutuses: http://www.razoremporium.com/1940s-gillette-super-speed-double-edge-safety-razor-factory-nickel-revamp/
(isegi selle veel edasiarendus)

Uuena on nad täna kallimad kui el. masinad, aga hea mõnus on ajada ja puhastada. 9 astet tera kõverdamiseks.

Kui vaht on otsas, töötab tavaline ihuseep ja hari ka hästi. Kuna terad on kõikjal saadaval, isegi Tallinna Kaubamajas (maailma kõige kallim ostukoht), siis oletan, et päris paljud siiski kasutavad neid.

Kui seda soodsalt ei leia, siis võta lihtsalt üks üle keskmise hinnaga masin. Vaata, et vee all puhastada saaks/vajadusel varutera osta saaks, suruõhku vannitoas ju enamusel pole.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Kodunurk Soovitage pardlit, mis ei katkuks pikemat habet