Esileht Imetamine Soovitage parimat rinnapumpa!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soovitage parimat rinnapumpa!

Postitas:

Minul mure, et laps ei saa piisavalt piima rinnast. Vanust tänaseks kuu ja kaks päeva. Saab rinda 11-12 korda päevas, imeb hoolega ja 20-40 minutit järjest, vahest kauem. Peale rinnaga toitmist olen pakkunud rpa-d, seda sööb 3-4 korda ööpäevas 30-100ml korraga, kokku lisaks kuni 280ml ööpäevas. Kahtlustan, et mul on probleemid piima eritamisega ja sooviks soetada rinnapumpa selleks, et ei peaks lapsele rpa-d andma ning et endal piima kogust suurendada. Probleem selles, et olen paari pumpa proovinud, aga piima eriti kätte pole saanud nendega. Samas ma ei usu, et mul ka päriselt piimapuudus on, sest kui ikka lüpsmata rinnast pumbaga ainult paar piiska tuleb, aga laps kuukab nii, et krooksub pärast ja lisa ei taha, siis ma arvan, et nendel kordadel pole probleem piimapuuduses, vaid pumbas. Nii et siis küsimus – milline pump peaks olema, et mina kah midagi rinnast kätte saaks? On veel kedagi sellise murega olnud siin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 13:56; 05.03 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud naised saavadki pumbaga piima kätte rinnast ainult siis, kui laps teisest rinnast imeb, sest siis hormonaalselt läheb piim jooksma. See ei näita piima puudust. See, et laps peale rinda rpa veel võtab ka ei näita piima puudust. RP-laps võtab pudelit ka kurguni täis kõhuga!
Kuidas lapsel kaaluiive on? Miks arvad, et laps piima kätte ei saa või et vähe on?
Mida kauem/rohkem rpa annad juurde, seda kiiremini rinnapiim tegelikult ära kaob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kaalumine oli 2 nädalat tagasi ja selle järgi soovitas perearst meil lisatoitu anda. Sünnijärgne kaalulangus oli samuti üle 10%, käisime imetamisnõustamises, seal soovitati samuti lisatoitu, sest imedes laps suurt midagi juurde ei saanud. Nüüdseks on mul piim rinda tekkinud küll ja seda pumpa mul olekski tarvis, et piimakogust suurendada. Käsitsi lüpstes tuleb kole vaevaliselt, üle 10-20ml korraga kätte ei saa. Eelmise lapsega mäletan ka seda, et piim hakkas korralikult tulema alles peale teist kuud. Lisa annan praegu sellepärast, et kuna imetan sageli ja pikalt, siis õhtuks olen väga \”ära söödud\” ning laps soovib rinda veel tihemini. Öösel sööb samuti 2-4 korda, seega ma siis enamuse lisatoidust annan enamasti kella 18-23 vahel, et natukenegi ise puhata öösel. Arstile ja kaaluma läheme alles järgmisel nädalal. Natuke ta vist ikka juurde võtnud on, pissib ilusti ja kakab ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 13:56; 05.03 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen värske Aventi elektrilise pumba omanik, mida väga kiidan! Alguses pumpsd mehhaaniliselt õige rytmi kätte ja siis lylitad elektrilisele rezhiimile ja siis pump hoiab ise seda rytmi edasi. Tõepoolest väga mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Soovitage parimat rinnapumpa!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.