Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis soovitage perearsti

1 postitus (kokku 1)

Teema: soovitage perearsti

Postitas:

Tere! Vahetasin elukohta. Kolisin Õismäe kandist Ida-Tallinnasse. Nüüd oma perearstile kauge käia. Tegelikult ma oma arstiga väga rahul ka pole, see ka üks põhjustest. Soovitage arsti kes viiruse puhul ka ikka ravib (määrab kohe antibiootikumid). Praegusel puhul olen juba paar nädalat bronhiidis, pikali maas palavikus. Ei saa kaks nädalat hästi hingata ega rääkida, hääl enamus ajast ära. Anusin et antibiootikume määrataks aga ei kuna vereproov põletikku ei näita, Kuna mul neid viirusi kunagi välja ei ravita, siis ma olengi terve talve haige, peale paari nädalast tugevat viirust on veel paar nädalat väikest palavikku ja organism nõrk ja korjab uusi ja uusi pisikuid. Kinnine ring. Seega otsin arsti, kes kohe nõus antibiootikumid määrama, et haigus ei veniks nelja nädalaseks vindumiseks. Tänan ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)

Esileht Ilu ja tervis soovitage perearsti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.