Esileht Ilu ja tervis Soovitage pinguldavat kreemi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovitage pinguldavat kreemi

Postitas:

Ütlen ausalt, et 40 aastat olen peaaegu ilma hakkama saanud. Olen kreemitanud siis, kui tundub kuiv. Aga nüüd tunnen, et hakkavad muutused toimuma. Seda tean, et kortse ei võta millegagi ära, oiluline on õigel hetkel hakata hoolitsema naha eest. JA minul on viimane aeg seda teha.

Ühesõnaga, palun soovitage 40+ inimesele pinguldavat kreemi, millega teie rahul olete.

P.S tean, et sama kreem ei pruugi kõigile sobida, aga pean ju kuskilt pihta hakkama.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jõutrenn

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 11:56; 19.08 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõutrenn

Ega nüüd jõutrenn ei aita silma ümber või suu ümber olevate kortsude vastu.

Aga teemast rääkides, siis mina ostsin endale selle näokupu, tundub, et see aitab. Ja siis ma kasutan kollageni näoseerumit. Ostsin ka hüaluroonhappe geeli, aga selle viimase kohta ma ei oska veel midagi öelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jutt on näost, siis väga hästi aitab n.n näojooga või jaapani näomassaaž, ilmselt see kupuga maseerimine ka. Kuiva nahka muidugi töödelda ei tohi, seega enne võiks näole kanda mingit õli, näiteks kibuvitsaseemne, avokaado või magusmandli. Kui õlid ei sobi, siis mingi niisutav kreem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Botox.
Kreemivalik sõltub nahatüübist ja ilmast. Keskküttes ja soojas niiskes ilmas on erinevad kreemid.
Proovima pead ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nüüd jõutrenn ei aita silma ümber või suu ümber olevate kortsude vastu.

Ei aita nende vastu ka kreem. Küll aga pinguldab jõutrenn lisaks kehale ka näokontuure ja seda ei tee ükski kreem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 11:56; 19.08 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreeme võid ju enda rahustuseks määrida, mingit olulist kasu neist pole. Nähtava tulemuse saad ilusüstidega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage pinguldavat kreemi