Esileht Sünnitus Soovitage pln ITK ämmaemandat, kes….

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soovitage pln ITK ämmaemandat, kes….

Postitas:

Tere!

Palun soovitage ITK ämmaemandat, keda palgata sünnitusele ning kes on epiduraali suhtes positiivselt meelestatud 🙂

P.S. Palun mitte kirjutada negatiivseid kommentaare, milleks mulle epiduraal. Olen 2 korda sünnitanud ilma selleta ning kolmas kord enam ei julge 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämmaemand oli Kadri Murumaa. Kahjuks teda individuaalsete ä/e nimekirjas pole, aga ehk saab temaga otse ühendust.
Oli tõesti toetav epiduraali osas, nii kui uut doosi palusin, selle ka sain. Õmblemiseks pani veel ühe doosi lisaks, täitsa omal algatusel soovitas.
Sünnitusest vaid head mälestused võrreldes esimesega, oli vaikne tormine öö, ajasime mehega juttu ja kuulasime muusikat. Minul kõik pressid toimisid, ei aeglustanud ega takistanud. Ühele kehapoolele mõjus tugevamalt kui teisele ja vererõhu tõi ka madalaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siis mõni ämmaemand laidab epiduraali maha? Okei, meil teise sünnituse vastuvõtnud ämmaemand pärast küll kommenteeris, et ilma ikka parem, et loomulikum, kui võrdlesin asjade käiku esimese sünnitusega, aga tegemata poleks ta jätnud. Aga kuna kiire sünnitus oli, siis ei saanudki epiduraali, pm 30 minutit peale epiduraali palumist olid juba pressid ja ämmaemandal oli õigus, kuigi ma algul ei uskunud teda, et nii ruttu läheb 😀 Esimesel sünnitusel tulid mul pressid alles siis, kui mul lõpuks veed avati peale 16 h sünnitustoas valutamist

Samas esimesel sünnitusel sain 3 doosi ja keegi ei kobisenud, tulid tegid ise iga tunni tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin kuu aega tagasi ITKös, Mari Tammaru oli ämmaemandaks ja ainult positiivsed sõnad tema kohta. Kuna oli kaua valutanud ja peale lootevete avamist arsti poolt läksid valud väga intensiivseks, siis sain küsimise peale ka epiduraali ja 3 tundi hiljem oli beebi käes. Minul isiklikult ei olnud see seljasüst kuidagi ebameeldiv, taastumine sünnitusest oli kiire ja sain kohe lapse eest hoolitseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas keegi oskab ehk hoiatada mõne ämmaemanda eest, kes iga hinna eest epiduraali osas ümber veenda üritab(ITK-s)? Kas selliseid kogemusi on ka? Ja kuidas üldse sellega on, kas peab kohe alguses igaks juhuks mainima, et kindlasti soovin? Ma ei ole teemaalgataja, aga põhimõtteliselt oleksin võinud täpselt sama teksti ise kirjutada. Ka mina olen kaks last ilma epiduraalita sünnitanud ja nüüd kolmandat oodates ei suuda meenutada, miks küll???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SILJA STAAFELDT RAHUMÄGI SUPPER ÄMMAKAS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Soovitage pln ITK ämmaemandat, kes….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.