Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kust osta Tallinnas suurematele naistele mõeldud rõivaid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kust osta Tallinnas suurematele naistele mõeldud rõivaid?

Postitas:
Kägu

Huvitavad just pidulikumad suverõivad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hansmark

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõudsin juba mõelda milleks sulle suured numbrid, noh need mis majadele pannakse. Avades nägin, et rõivaid otsid. Sadama A-terminali lähedal Kai tn. on siidriiete pood, põhirõhk kergetel tuunikatel aga on muud ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegin siin mõnda aega tagasi sarnase teema, kui oma õe tahtsin ostlema viia. Soovitati mitmeid poode ja me käisime osad neist läbi ka. Mulle jättis kõige parema mulje T1 keskuses kauplus Elegantum, sealt sai õde endale üsna mitu kena riideeset.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui vana oled? Need Big Modad jt. müüvad mutiriideid. Kui tahad poolde säärde seelikuga ja pitsilise ülaosaga lillat polüesterkostüümi, siis neid on mitmes + suuruste poes.
Üldiselt müüvad enamus tavapoode ka suuremaid suurusi, see aeg on möödas, kui rõivad lõppesid suurusega 40. Kaubamajja tasub vaadata ja Baltika Moetänavale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema: Soovitage poode Tallinnas, kus müüakse suuri numbreid

Ma tahtsin soovitada ise papist lõigata 😀 Oleks lingi pannud ja puha…
Teema pealkiri võiks olla arusaadav: Soovitage poode Tallinnas, kus müüakse suuri rõivaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vana oled? Need Big Modad jt. müüvad mutiriideid. Kui tahad poolde säärde seelikuga ja pitsilise ülaosaga lillat polüesterkostüümi, siis neid on mitmes + suuruste poes.

45 olen. Mutirõivad ei huvita. Midagi sellist võiks olla:

Kleit1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt müüvad enamus tavapoode ka suuremaid suurusi, see aeg on möödas, kui rõivad lõppesid suurusega 40. Kaubamajja tasub vaadata ja Baltika Moetänavale.

Need tavapoodides ei ole läbimõeldud lõiked. On võetud tavaline lõige ja cm juurde lisatud. Käisin kunagi Prottenis Keilas proovimas, seal sama teema. 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need tavapoodides ei ole läbimõeldud lõiked. On võetud tavaline lõige ja cm juurde lisatud

Minu arust on selline variant just parem kui mingi x paksumood. Paksud tahavad täpselt samamoodi moekalt riides käia, mitte mingeid suvalisi telke kanda. Alati, kui ma vaatan mingi e-poe kodukat, siis näiteks ujumisriided on peenikestele ilusad mustad ja paksudele mingid valged mummulised. No halloo. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui suurele suurusnumbrile sa mõtled? Olen suurus 46 ja leian väga palju ka sekkaritest, Kilomax näiteks (mille hinnapoliitika on muidugi tänasel päeval tohutult jabur ja nõme)

Please wait...
Postitas:
Kägu

45 olen. Mutirõivad ei huvita. Midagi sellist võiks olla:

Kleit1

Ma olen ise oluliselt vanem mutt ja pean just selliseid kleite/tuunikaid kiirmoe mutirõivasteks, millega käivad ringi nädalavahetuseks Tallinna patseerima tulnud Soome mammid.
Mulle endale meeldivad need Itaalia stiilis linased tuunikad (kleidid), mida müükakse S1-s: https://www.s1king.ee/et/c/kleidid (Säästur).
Need muidugi ka parajad mutikad, aga sellised stiilsemad. Kristiine keskuses müüakse neid uues kaupluses Meta ja Bottegas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen ise oluliselt vanem mutt ja pean just selliseid kleite/tuunikaid kiirmoe mutirõivasteks, millega käivad ringi nädalavahetuseks Tallinna patseerima tulnud Soome mammid.
Mulle endale meeldivad need Itaalia stiilis linased tuunikad, mida müükakse S1-s: https://www.s1king.ee/
Need muidugi ka mutikad.

No vaat, inimesed on erinevad. 😀 Mina olen selliseid musti tuunikaid eluaeg kandnud (20+ vanuses natuke rohkem babydoll lõikega küll), aga need linased heledad asjad tunduvad mulle täielikud mutikad kotikad. 😀 Võib-olla mõni ülipeenike kannaks need välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle endale meeldivad need Itaalia stiilis linased tuunikad, mida müükakse S1-s: https://www.s1king.ee/

Need muidugi ka mutikad.

No vaat, inimesed on erinevad. 😀 Mina olen selliseid musti tuunikaid eluaeg kandnud (20+ vanuses natuke rohkem babydoll lõikega küll), aga need linased heledad asjad tunduvad mulle täielikud mutikad kotikad. 😀 Võib-olla mõni ülipeenike kannaks need välja.

Kannan nr 44 (XL) ja ei ütleks, et need linased seljas hullult koledad oleksid, eriti kui tegemist maxi-pikkusega.
https://www.s1king.ee/et/c/kleidid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kannan nr 44 (XL) ja ei ütleks, et need linased seljas hullult koledad oleksid, eriti kui tegemist maxi-pikkusega.

Kas sa teed nalja?

Kleit

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need tavapoodides ei ole läbimõeldud lõiked. On võetud tavaline lõige ja cm juurde lisatud.

aga mida sa siis tahaksid? mul on pekk taljest allpool, teisel paksul ülevapool, kumma järgi siis tootjad peaksid kohendama oma tavalise lõike?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa teed nalja?

Kleit

Sa arvad, et mõni teine riietusese on sellise kehakaalu juures seljas kaunim või? Naiivne! See, must tuunika, mida sina reklaamid, on pildil ju umbes nr 38 riideid kandva tibi seljas. Paksu seljas oleks see õudne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma muidugi palun vabandust, aga minu jaoks olid need s1 riided überkoledad!
Ehk selle oleksin nõus selga panema (põhiliselt vist ainult värvi pärast, sest ülejäänud olid veel hullemad), aga mitte 45.- eest!

Proovi otsida gruppe fbst: FB CatyButiigi lehelt olen saanud endale riideid, FB Grupp Suured suurused – seal ürita vaadata et mõõdud oleks venitamata, muidu hiljem oled kui viinerkiles, ja siis FB grupp XL-XXL – sellest olen vähem asju küll saanud.
Teema, kus soovitati õele poode, värske infoga: https://foorum.perekool.ee/teema/tallinnas-kauplus-xxl-naistele/

Kui kõigile sinu läbinähtav reklaam ei sobi, siis normaalne müügiinimene taanduks viisakalt. Nägin, ei meeldinud.

See “paksu seljas ei istu midagi ilusti” on puhas asjatundmatus ja rumal jutt. Suvalise koti selgatõmbamine ei kaunista mitte kedagi, ole sa nr38 või nr58. Asi on lihtsalt selles, et paksudele tehaksegi kotte, mitte riideid, millel oleks läbimõeldud lõige (või ei oska paks ise enda kehatüübile sobivat riiet valida. Paksu seljas istubki ilusti ainult asi, mis talle sobib: pirnikujulise rasvumisega sobivad ilusa ülalõikega ja lehvivad-laiad seelikuosad, kellel on just ülevalpool taljet rasv ja jalad peened, saavad moekat lohvaka üleosaga kleiti kanda.
Mina lappaksin läbi aliexpressi, aga ettevaatlikult, ostaksin ainult seda, mida ka hinnatud on ja mis tundub heast materjalist, seal on ka linaseid, siidi jne riideid, valik on suur ja mitmekesisele maitsele. Aga ainult siis, kui oled kogenud netitellija, muidu pole mõtet raha raisata.
Nt selline teksakleit, mis ei liibu nagu halb polüester kehale:

Kuna sa selgitasid veidi rohkem oma maitset ja need hõlstid polnud seda teps mitte, siis kohendasin veidi aliexpressi linke (ideeks, konkreetselt need on vast liiga odavad ka, et sealt midagi ilusat tulemas oleks!):

wrap dress

Sellist tüüpi kleiti pidasin silmas, kui on ilus ülakeha, saledam vöökoht ja lopsakad reied-tagumik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk selle oleksin nõus selga panema, aga mitte 45.- eest!

Proovi otsida gruppe fbst: FB CatyButiigi lehelt olen saanud endale riideid, FB Grupp Suured suurused – seal ürita vaadata et mõõdud oleks venitamata, muidu hiljem oled kui viinerkiles, ja siis FB grupp XL-XXL – sellest olen vähem asju küll saanud.

Teema, kus soovitati õele poode, värske infoga: https://foorum.perekool.ee/teema/tallinnas-kauplus-xxl-naistele/

Paksude seljas ongi kõik riided koledad. Mina sellist, nagu siin pildil, ei paneks jälle iial selga – eelistan maxi-kleite, mis ulatuvad maani või siis säärde umbes 20 cm maast. Nt seda: https://www.s1king.ee/et/a/bonita-kleit-mustard
Inimeste maitsed ongi erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei saa aru, miks need pluusid- kleidid peavad seljalt kõik kroogitud olema. Et teha inimene veel suuremaks, lisa krooked ette ja asi vask. Sinna kroogitud asjade sisse võib pugeda udusale inimene, suurema teeb veel suuremaks. Olen 40- 42 asjade kandja ja mõned asjad seljalt lahti arutanud, krooked eemaldanud ja kohe teine minek.
Reserved on näiteks neid kroogipusasid täis ja H&M.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Minu maitse on umbes selline.

Riided

Valgeid kottis riideid ei kanna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen ka suuremat sorti juba vanem mutt, vanust 50+, riidenumber 48, aga neid kottis kossakaid ei paneks küll selga, millest eespool pildid. nad on küll ilusad, aga need on just peenikeste riided.
niigi suur, nendega näeks nagu heinasaad välja ju. need pannakse selga, et pekke peita, aga tegelikkuses teevad nad hoopis suuremaks!

teemaalgataja pildid on normaalne riietus suuremale naisele.
viimati nägin ilusaid pidulikke suvekleite mosaic poes ja just selles stiilis 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Minu maitse on umbes selline.

Riided

Valgeid kottis riideid ei kanna.

Just, just, eks paksu perse kontuur hästi välja joonistuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa kanna kartulikotti, kes keelab. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk selle oleksin nõus selga panema (põhiliselt vist ainult värvi pärast, sest ülejäänud olid veel hullemad), aga mitte 45.- eest!

Kui kõigile sinu läbinähtav reklaam ei sobi, siis normaalne müügiinimene taanduks viisakalt. Nägin, ei meeldinud.

See “paksu seljas ei istu midagi ilusti” on puhas asjatundmatus ja rumal jutt. Suvalise koti selgatõmbamine ei kaunista mitte kedagi, ole sa nr38 või nr58. Asi on lihtsalt selles, et paksudele tehaksegi kotte, mitte riideid, millel oleks läbimõeldud lõige (või ei oska paks ise enda kehatüübile sobivat riiet valida. Paksu seljas istubki ilusti ainult asi, mis talle sobib: pirnikujulise rasvumisega sobivad ilusa ülalõikega ja lehvivad-laiad seelikuosad, kellel on just ülevalpool taljet rasv ja jalad peened, saavad moekat lohvaka üleosaga kleiti kanda.

Mina lappaksin läbi aliexpressi, aga ettevaatlikult, ostaksin ainult seda, mida ka hinnatud on ja mis tundub heast materjalist, seal on ka linaseid, siidi jne riideid, valik on suur ja mitmekesisele maitsele. Aga ainult siis, kui oled kogenud netitellija, muidu pole mõtet raha raisata.

Kuna sa selgitasid veidi rohkem oma maitset ja need hõlstid polnud seda teps mitte, siis kohendasin veidi aliexpressi linke (ideeks, konkreetselt need on vast liiga odavad ka, et sealt midagi ilusat tulemas oleks!):

wrap dress

Sellist tüüpi kleiti pidasin silmas, kui on ilus ülakeha, saledam vöökoht ja lopsakad reied-tagumik

Mina ei reklaami midagi, ei ole kunagi erasektoris töötanudki, aga ilmselgelt ei ole minu maitse selline, mis eksponeerib korpulentse inimese keha igat üksikut pekivolti, nagu sina siin püüad reklaamida. Just mitte liibuv “kottriietus” aitab neid varjata ja loob inimesest visuaalselt saledama mulje, lisaks on nad kehasõbralikult naturaalsest materjalist. Aga teie kandke oma odavat liibuvat polüestrit edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa kanna kartulikotti, kes keelab. 😀

Kannangi, heameelega, vähemalt lödisev pekk ei paista välja, nagu teil. Mulle muuseas ütles kunagi üks kolleeg, et ilusa inimese seljas on ka kartulikott ilus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen ka suuremat sorti juba vanem mutt, vanust 50+, riidenumber 48, aga neid kottis kossakaid ei paneks küll selga, millest eespool pildid. nad on küll ilusad, aga need on just peenikeste riided.

niigi suur, nendega näeks nagu heinasaad välja ju. need pannakse selga, et pekke peita, aga tegelikkuses teevad nad hoopis suuremaks!

teemaalgataja pildid on normaalne riietus suuremale naisele.

viimati nägin ilusaid pidulikke suvekleite mosaic poes ja just selles stiilis 🙂

Stiilne ja maitsekas “heinasaad” on oluliselt parem valik kui meeleheitlikult oma figuuri häbenev massimoest ajupestud tädi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhas müüt, et paksud on rõõmsameelsed ja heatahtlikud… sellesse teemasse on küll tige sattunud kommenteerima, nitaki-nätaki rammusa rusikaga teiste kommentaatorite pihta

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just mitte liibuv “kottriietus” aitab neid varjata ja loob inimesest visuaalselt saledama mulje, lisaks on nad kehasõbralikult naturaalsest materjalist.

Just täpselt seda ma üritasingi öelda! Tuleb leida sellised kangad ja tegumood, mis EI liibu kehale ja suudab luua oma silueti (mis on eeldatavalt ilusam kui kehasiluett). Mis poleks liiga suuur ega liiga väike. Lugeda sa ka ei oska, millest me räägime.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

wrap dress

Mina ei reklaami midagi, ei ole kunagi erasektoris töötanudki, aga ilmselgelt ei ole minu maitse selline, mis eksponeerib korpulentse inimese keha igat üksikut pekivolti, nagu sina siin püüad reklaamida. Just mitte liibuv “kottriietus” aitab neid varjata ja loob inimesest visuaalselt saledama mulje, lisaks on nad kehasõbralikult naturaalsest materjalist. Aga teie kandke oma odavat liibuvat polüestrit edasi.

kottriietuse ja odava liibuva polüestri vahele jääb veel päris palju kangasorte ja lõiked ometigi.
mina näiteks kannan ainult kvaliteetseid naturaalseid kangaid, sh palju linast, aga mitte üks neist ei ole kott ega ole kuskilt pekivolte näha. “saladus” peitub heades lõigetes, mis rõhutab üldist siluetti, (olematut :P) taljet ja peidab vead ning selles, et tuleb kanda enda suurusele vastavat numbrit, mitte pressida ennast paar numbrit väiksemasse hilpu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tellin kõik Asosest ja kuna tasuta on tagastamine, siis tellin suure hulga proovimiseks ja enamasti pooled sobivad, ülejäänud saadan tagasi.
Siinsete poodide valik on nii kole ja kallis.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kust osta Tallinnas suurematele naistele mõeldud rõivaid?