Esileht Ilu Soovitage primerit ja viimistlusspreid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Soovitage primerit ja viimistlusspreid

Postitas:
Kägu

Palun soovitage hea hinna-kvaliteedi suhtega meigipõhja primerit. Eesmärk on nahka ühtlustada ja ka peenikesi kortsukesi vähendada. Kui on mingi eriliselt hüpersuper hea toode, võib maksta ka palju, aga põhimõtteliselt on tooteid vaja ühekordselt.

Ja näoviimistlusspreid soovitage samuti. Ise erinevaid ilutoodete lehti sirvides võtab silme eest kirjuks ning päris loterii korras ei tahaks ka eksperimenteerida.

Aitäh!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan Erboriani tooteid. Neil on hea praimer ja ka minu lemmik CC-kreem, mis ühtlustub sinu nahatooniga. Teistel tootjatel sellist tehnoloogiat pole, et kreem käes on valge ning soojusega nahale pannes võtab sinu naha tooni ning ühtlustab seda.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi Lorealil on selline olemas, siiski ei ühtlusta ta midagi.
Aga vähemal Erborianil on amazonis hea reiting, niiet ehk on väärt, pole kallis ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Julgen soovitada Urban Decay All nighter viimistlusspeid. Müüakse ka väikeses pudelis.
Aga primerit … hmm, ei teagi. Olen nii paljusid proovinud ja ükski ei täida ootusi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen paljusid proovinud ja minu arust pole neist väga kasu. Kasutan praegu Bobbi Browni tooteid, pole nagu viga, hea lõhn, aga mingit imet pole märganud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

M.A.C. Prep x Prime Fix+ spray. Võib kasutada enne ja pärast, aga isiklikult kasutan ainult kinnitamiseks.

Ostsin ka proovimiseks Clarinsi Instant Smooth Perfecting Touch primeri, aga ma ei viitsi seda eriti kasutada. Ühtlustab hästi, olen kasutanud isegi ilma edasise jumestuskreemita, aga kuna see on paksu koostisega, on mu jaoks tüütu peale kanda. Hind on ka pigem kallis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sensai Glowing Base meeldib väga. Kõige odavam pole, aga hea on. Ei sisalda silikooni ka.
Urban Decay all nighter fixing spray meeldib ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on primer?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis ArtDeco sprei. Primeriotsinguil olen isegi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

The Ordinary primer

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on primer?

Meigi aluskreem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on primer?

Meigi aluskreem.

Lisaks sellele näokreemile, mis hommikul kasutad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, näokreem on niisutav, nahka hooldav jne, primeri ülesanne on ühtlustada nahapinda, imada rasu, teha korralik “lõuend” meigile, et see oleks ühtlasem ja püsika paremini jne.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

primer on aluskrunt

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Primer otseselt pole, aga üks Bioderma (Sebium) rohelisest sarjast matistav kreem. Viimistlen BYS matistavaga. Kahjuks ei saa öelda, et oluliselt vahet on, kui neid ei kasutaks, läige tekib ikka peale 2-3 tundi.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu Soovitage primerit ja viimistlusspreid