Esileht Ilu ja tervis Soovitage psühholoogi

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Soovitage psühholoogi

Postitas:

Tere!
Palun soovitage head psühholoogi täiskasvanule Tartus, kes on spetsialiseerunud ebakindlusele uute asjade ette võtmise osas jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks alustada teraapia valikust ja siis alles saab psühholoogi valima hakata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoog ei saa sind kuidagi aidata, nii palju sa suudad midagi ette võtte kui palju tema sinu kätt jõuab hoida. Edasi oled ikka samas seisus. Uute asjade ettevõtmise vajadus speab tulema endast. Üks mees ameerikas jättis kõik oma elus sinna paika ja siis võttis auto ja sõitis aasta otsa mööda ameerikat ringi, üksi ja sihtmärgita. Selle aastase reisiga mõtles ta lõpuks välja mida ta elult tahab, otsustas ära ja temast saigi edukas tegelane. Äkki sa pead ka midagi sellist tegema, viima ennast üksindusse ja siis saad mõelda mida oma elult soovid.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 13:05; 07.10 14:06; 07.10 14:28; 07.10 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvad kohe nii, et kõik saavad end üksindusse viia. Kui on lapsed, ei saa ära sõita lihtsalt. Ega ebakindlad pole sul kõik üksi elus.

Sinu kommentaar ongi käehoidmise vajadus. Sa hakkad kohe otsima põhjendusi miks ei saa ja sind ei saagi keegi aidata, sest sa ei oska ise leida võimalusi, sest sa ei tahagi. Tahad et keegi teeks tsikibriki ja siis oledki muutnud inimene 🙂

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 13:05; 07.10 14:06; 07.10 14:28; 07.10 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu kommentaar ongi käehoidmise vajadus. Sa hakkad kohe otsima põhjendusi miks ei saa ja sind ei saagi keegi aidata, sest sa ei oska ise leida võimalusi, sest sa ei tahagi. Tahad et keegi teeks tsikibriki ja siis oledki muutnud inimene ????

Awww. Kui sa vaid teaksid mind inimesena. Esiteks juba lapsi on mul tervelt 0.

Ma vastasin sinu kommentaarile, mitte sellele milline sa tegelikult oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 13:05; 07.10 14:06; 07.10 14:28; 07.10 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vastasin sinu kommentaarile, mitte sellele milline sa tegelikult oled.

Vastasid küll (: minu kommentaar olengi mina, st minu arvamus ongi mina.

Just ja seal sa kirjutasid lastest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 13:05; 07.10 14:06; 07.10 14:28; 07.10 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aita Keerberg

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Soovitaks alustada teraapia valikust ja siis alles saab psühholoogi valima hakata.

Teraapia valikul on abiks psühholoog, ma ei oleks küll osanud ise arcata, mida täpsemalt mõni neist kujutab ja mis see mulle parim on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka lihtsalt kuskilt pihta. Psühholoogi puhul oleneb palju sellest, kas sul tekib temaga klapp või mitte ja siin kellegi teise kogemus ei aita. Pane ükskõik millise psühholoogi juurde aeg. Kui tahad lihtsamat tulemusele orienteeritud lahendust üksiku probleemi jaoks, sobib hästi kognitiiv-käitumuslik teraapia, kus õpid sammhaaval eesmärgile jõudmist ja komistuskivide märkamist jne. Kui tunned, et probleem on laiaulatuslikum, võid pereteraapiast abi saada, kus õpid nägema oma päritolupere suhtlemismustreid ja nende seost praeguse eluga, kõikide pereliikmete vastastikmõju jne. Aga alustuseks võiksid esimese ettejuhtuva psühholoogiga maha istuda ja tema oskaks sulle su probleemidest lähtuvalt õige suuna (ja spetsialistid) kätte juhatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage psühholoogi