Esileht Hobinurk Soovitage reisi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Teema: Soovitage reisi

Postitas:
Kägu

ära jää eestisse, tõesti siin saad nädalavahetuse 1000 euri eest. Eriti nali on veel Saaremaale minna

vahemeremaades on kuum juulis, see on tõsi

Aga nii soovitada ongi raske, sa pead ikka ise natuke eeltööd tegema. mida eelistate, rannapuhkust söökidega, linnapuhkust ja muuseume. Niipalju on variante

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bulgaaria, kõik hinnas saab väga normaalse raha eest https://www.novatours.ee/otsing/index/step3/show/dc/BG/c/VAR/h/BGVVIVAHOT/s_travel_type/beach/s_duration_from/0/s_duration_to/18/s_adults/2/s_childs/0/s_childs_age/1-1-1/s_board/1BB-1AI/s_price_from/10/s_price_to/10000/s_price_for/person/s_country/BG/s_sort/price_asc

Aga need reisid ei mahu ka 1000.- sisse.

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000 eurot ja juuli soovitaks Jurmalat.

Või selle eelarvega ilmselt kas viimase hetke reis või minimaalse pagasiga ryanair+booking. Hinnad sel perioodil suht kõrged. Muidu soovitaks Kreetat – lollikindel. Lühike reis, ajavahe olematu, euro kasutusel, enamus suhtlevad inglise keelt, soe, väike, kultuuri on – merd on, hinnaklass nüüd vist juba soodsam kui Eestis.

Algaja reisija ei saa isegi su mõistukõnest aru ega tea, mis see tähendab. Et on Ryanair nimeline lennufirma ja booking.com nimeline sait, kus ise endale majutus valida, saati ei saa ta ise selle kõige kokku panemisega hakkama!

Milleks loopida selliseid soovitusi?

Ja Kreeta?

Üks vähestest kohtadest, kuhu never ever uuesti ei läheks, kuna seal pole mitte midagi erilist.

TA, juuli on lõuna poole minekuks teie jaoks liiga palav, kui te kunagi reisinud pole ega tea, mis päikese käes 40+ kraadi tähendab. Ja juulis on ka hinnad laes.

Kui just juulis minema peab ja 1000.- kulutada kahe peale, Jurmala hea soovitus. Googelda paketikaid esimeseks reisiks, kas saab selle raha eest ehk mingi Taani v Hollandi tripi v Skandinaavia. Poola? Koha peal restod ju maksavad ka omajagu.

1000.- kahe peale kui sa ei suuda ise eraldi lense ja majutusiendale otsida, on vähe. Ja paketikas Türki v Kreekasse, mis odavaimad, surete juuli palavuse kätte ära.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bulgaaria, kõik hinnas saab väga normaalse raha eest

Ehk lend+ majutus kahele võtabki juba kogu eelarve. Kõik hinnas tähendabki seda, et sisuliselt lihtsalt istud hotellialal või ümber – ehk ainus eesmärk on päikese käes lesida ja ujuda. Sest nii kui hotellialalt välja minna või kaugemale siis siiski lisanduvad söögi ja muu kulud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algaja reisija ei saa isegi su mõistukõnest aru ega tea, mis see tähendab. Et on Ryanair nimeline lennufirma ja booking.com nimeline sait, kus ise endale majutus valida, saati ei saa ta ise selle kõige kokku panemisega hakkama!

No küll ta küsib kui aru ei saanud! Ryanairist on ilmselt kõik ikkagi kuulnud ja lugenud ja booking.com kasutakse ka Eesti sisestel reisidel (näiteks hotellide majutusel). Ei pea inimesi kohe nii lolliks mõtlema. Ja kui ei teagi küll küsida julgeb.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000 eurot ja juuli soovitaks Jurmalat.

Või selle eelarvega ilmselt kas viimase hetke reis või minimaalse pagasiga ryanair+booking. Hinnad sel perioodil suht kõrged. Muidu soovitaks Kreetat – lollikindel. Lühike reis, ajavahe olematu, euro kasutusel, enamus suhtlevad inglise keelt, soe, väike, kultuuri on – merd on, hinnaklass nüüd vist juba soodsam kui Eestis.

Algaja reisija ei saa isegi su mõistukõnest aru ega tea, mis see tähendab. Et on Ryanair nimeline lennufirma ja booking.com nimeline sait, kus ise endale majutus valida, saati ei saa ta ise selle kõige kokku panemisega hakkama!

Milleks loopida selliseid soovitusi?

Ja Kreeta?

Üks vähestest kohtadest, kuhu never ever uuesti ei läheks, kuna seal pole mitte midagi erilist.

TA, juuli on lõuna poole minekuks teie jaoks liiga palav, kui te kunagi reisinud pole ega tea, mis päikese käes 40+ kraadi tähendab. Ja juulis on ka hinnad laes.

Kui just juulis minema peab ja 1000.- kulutada kahe peale, Jurmala hea soovitus. Googelda paketikaid esimeseks reisiks, kas saab selle raha eest ehk mingi Taani v Hollandi tripi v Skandinaavia. Poola? Koha peal restod ju maksavad ka omajagu.

1000.- kahe peale kui sa ei suuda ise eraldi lense ja majutusiendale otsida, on vähe. Ja paketikas Türki v Kreekasse, mis odavaimad, surete juuli palavuse kätte ära.

Äkki teemaalgatajale just meeldibki kuumus ja soe merevesi. Inimesed on erinevad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rooma. Piisavalt vaatamist ja rongiga saab kerge vaevaga mere äärde. Keset juuli kuud ju rannas pikalt nagunii ei peesita.

Mulle endale meeldib Poola rannik, kuid sinna on parem minna autoga. Auto annab sihtkohavalikul palju vabamad käed.

Juulis puhkavad pigem Skandinaaviamaad. Lõuna-Euroopa ja kõiksugu euroinstitutsioonid puhkavad augustis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nagu eesti meri ei kõlba, peab sõitma Rooma ja seal omakorda mere äärde sõitma…

Juulis Roomas saab käia vaid maa all, ehk katakombid või paksemate seintega kirikud. 1000 euroga kahe peale ei vea hinnaga välja.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ära tee sellistest väljagi. Neid, kes arvavad, et alla 5 tärni ja 3 korda päevas restoranis ei ole mõtet üritadagi, on ikka. Ülikooli ajal reisisime nii, et sõime ainult Lidli toitu ja magasime põhimõtteliselt ühiselamus, aga tead, meri oli ikka sama soe ja sinine, vaatamisväärsused olid ikka oma koha peal ja sõbrad sama lõbusad.

Et soovitad teemaalgatajal ja tema lapsel toidule mitte kulutada(söömas ei käi)ning piirduda vaid hotelli hommikusöögiga? Ning loomulikult ka hotelli piiridesse jääda, kuna eelarve ju enam ei võimalda.

Ei soovitanud ju. Kirjutasin lihtsalt, et ise süüa tehes on soodsam.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovitanud ju. Kirjutasin lihtsalt, et ise süüa tehes on soodsam.

Hotellis?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nagu eesti meri ei kõlba, peab sõitma Rooma ja seal omakorda mere äärde sõitma…

Mina näiteks ei käi kunagi Eestis rannas ega mere ääres. Sõidangi justnimelt mujale, harilikult Hispaaniasse. Eesti suve ei kannata, mujal on see nauditavam.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovitanud ju. Kirjutasin lihtsalt, et ise süüa tehes on soodsam.

Hotellis?

Issand jumal, JAH, ka hotellides on aparment-tüüpu toad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovitanud ju. Kirjutasin lihtsalt, et ise süüa tehes on soodsam.

Hotellis?

Issand jumal, JAH, ka hotellides on aparment-tüüpu toad.

Väikese kööginurgaga tube on igasugu hotellides. Need pole ka mingid luks-toad, täiesti tavalises hinnaklassis.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal, JAH, ka hotellides on aparment-tüüpu toad.

Siis räägigi aparthotelist mitte hotellist.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal, JAH, ka hotellides on aparment-tüüpu toad.

Siis räägigi aparthotelist mitte hotellist.

No pole need kõik aparthotellid. Hotellides on ju eri tüüpi toad, vahel nimetatakse neid kööginurgaga tube apartmentideks, vahel stuudiokorteriteks, vahel kuulub köök
peretoa juurde, vahel pole üldse mingit märget – kuidas hotell just ise nimetada tahab. Ei pruugi üldse olla korteri tüüpi elamine. Tavaline tuba tavalises hotellis, kus ühes nurgas/seinas on sisustatud köök. Oleme vahel valinud superior toa, et oleks veidi rohkem ruumi ja leidnud eest ka kööginurga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Kreeta? Üks vähestest kohtadest, kuhu never ever uuesti ei läheks, kuna seal pole mitte midagi erilist.

Erilist? Meie käisime lääneosas ja väga erilised olid rannad: Elafonissi, Gramvousa; muidugi Samaria kuristik, botaanikaaed, Katholiko kloostri matkarada, Aptera antiikvaremed, Hania sadam… Palju rohkem ei jõudnudki käia. Aga ringisõitmisele kulub ka raha muidugi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nagu eesti meri ei kõlba, peab sõitma Rooma ja seal omakorda mere äärde sõitma…

Juulis Roomas saab käia vaid maa all, ehk katakombid või paksemate seintega kirikud. 1000 euroga kahe peale ei vea hinnaga välja.

TA olen. Olen kõik oma 50+ eluaastat käinud Eesti mere ääres puhkamas.  Eesti meri kõlbab väga hästi.

Lihtsalt mõtlesin, et käiks nüüd kuskil mujal veel. Ja püüaks lapsele välismaailma tutvustada. Halb mõte?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nagu eesti meri ei kõlba, peab sõitma Rooma ja seal omakorda mere äärde sõitma…

Juulis Roomas saab käia vaid maa all, ehk katakombid või paksemate seintega kirikud. 1000 euroga kahe peale ei vea hinnaga välja.

TA olen. Olen kõik oma 50+ eluaastat käinud Eesti mere ääres puhkamas. Eesti meri kõlbab väga hästi.

Lihtsalt mõtlesin, et käiks nüüd kuskil mujal veel. Ja püüaks lapsele välismaailma tutvustada. Halb mõte?

Kes on öelnud, et halb mõte? Reisimine on alati hea.
Ilmselt üks su tsiteeritutest imestas, et kui juba Rooma, siis milleks veel sealt mere äärde sõita, kui Roomas endas on piisavalt vaatamist. Ja teine arvas, et juulis maapealne linn on liiga kuum 🙂
Aga jah, kui juuli ja lõunamaa, siis ma valiks ka mõne päris mereäärse paiga. Kui suurlinna soovida, siis vaataks pigem põhja poole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nagu eesti meri ei kõlba, peab sõitma Rooma ja seal omakorda mere äärde sõitma…

Juulis Roomas saab käia vaid maa all, ehk katakombid või paksemate seintega kirikud. 1000 euroga kahe peale ei vea hinnaga välja.

TA olen. Olen kõik oma 50+ eluaastat käinud Eesti mere ääres puhkamas. Eesti meri kõlbab väga hästi.

Lihtsalt mõtlesin, et käiks nüüd kuskil mujal veel. Ja püüaks lapsele välismaailma tutvustada. Halb mõte?

Üldse ei ole halb mõte. Ja tegelikult on 1000 euroga täiesti tehtav ka, aga siiski pigem ise reisi kokku panned. Paketikad kipuvad praegu kallimad olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid küsi parem lapse käest ka, äkki ta ei soovikski kusagile mere äärde minna, vaid tahaks hoopis suurlinna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei käi kunagi Eestis rannas ega mere ääres. Sõidangi justnimelt mujale, harilikult Hispaaniasse. Eesti suve ei kannata, mujal on see nauditavam.

Inimesed on erinevad. Mina jälle veedan kõik suved saarel, käin inimtühjas rannas ujumas, vesi on ülisoe. Ma ei vahetaks seda elu sees mingi Hispaania ranna vastu, kus tuhanded inimesed kobaras koos peesitavad. Välismaal reisimas armastan ka käia, aga mitte kunagi suvel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei käi kunagi Eestis rannas ega mere ääres. Sõidangi justnimelt mujale, harilikult Hispaaniasse. Eesti suve ei kannata, mujal on see nauditavam.

Inimesed on erinevad. Mina jälle veedan kõik suved saarel, käin inimtühjas rannas ujumas, vesi on ülisoe. Ma ei vahetaks seda elu sees mingi Hispaania ranna vastu, kus tuhanded inimesed kobaras koos peesitavad. Välismaal reisimas armastan ka käia, aga mitte kunagi suvel.

Ma arvan, et oled Eesti eluga nii rahul, kuna sa ei raatsi 1200+ ühe inimee kohta mitu korda suve jooksul kulutada.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on öelnud, et halb mõte? Reisimine on alati hea.

Küsiti ju, miks Eesti meri ei kõlba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge Legolandi 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad. Mina jälle veedan kõik suved saarel, käin inimtühjas rannas ujumas, vesi on ülisoe. Ma ei vahetaks seda elu sees mingi Hispaania ranna vastu, kus tuhanded inimesed kobaras koos peesitavad. Välismaal reisimas armastan ka käia, aga mitte kunagi suvel.

Oled suvel käinud, et ei meeldi Hipaaniass? Osta ära see rand-loodan, et sa erarannas ei käi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad. Mina jälle veedan kõik suved saarel, käin inimtühjas rannas ujumas, vesi on ülisoe. Ma ei vahetaks seda elu sees mingi Hispaania ranna vastu, kus tuhanded inimesed kobaras koos peesitavad. Välismaal reisimas armastan ka käia, aga mitte kunagi suvel.

Oled suvel käinud, et ei meeldi Hipaaniass? Osta ära see rand-loodan, et sa erarannas ei käi.

Kasutajanimed võiksid ikka terves foorumis olla. Nii tahaks teada, mis jobu siis sina oled.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vahetaks seda elu sees mingi Hispaania ranna vastu, kus tuhanded inimesed kobaras koos peesitavad

No ega igas Hispaania rannas ka tuhanded koos ei peesita. Nagu Eestiski, on ka seal vaikseid soppe.

Oled suvel käinud, et ei meeldi Hipaaniass?

Meeldib mai ja septembri algupoolel.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiti ju, miks Eesti meri ei kõlba.

Sest see on kogu aeg külm.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutajanimed võiksid ikka terves foorumis olla. Nii tahaks teada, mis jobu siis sina oled.

Täiega käib närvidele, kui võõrad minu eramaal patseerivad. Isegi aeda ronitakse, Tallinnas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiti ju, miks Eesti meri ei kõlba.

Sest see on kogu aeg külm.

Eestit on lisaks merele ka järvedega õnnistatud.
Ja seal on vesi praegu juba nii soe, et veest välja tuled vaid seetõttu, et rohkem ei viitsi olla. Külmast on asi ikka väga kaugel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )


Esileht Hobinurk Soovitage reisi